דלג לתוכן
בדיקת מהירות בזק בינלאומי- גלישה מהירה באינטרנט

בדיקת מהירות בזק בינלאומי- גלישה מהירה באינטרנט

כל המידע על בזק בינלאומי בדיקת מהירות גלישה באינטרנט (speed test), מה משפיע על מהירות ואיכות הגלישה, ואיך אפשר לבדוק בקלות על איזו מהירות אנחנו באמת גולשים.

בדיקת מהירות גלישה בזק בינלאומי speed test

לקוחות בזק בינלאומי אשר מעוניינים לבדוק את מהירות הגלישה שלהם יכולים לעשות זאת על ידי כניסה פשוטה ומהירה לקישור בו ניתן לערוך בדיקת מהירות גלישה בלחיצת כפתור ולגלות מה המהירות של האינטרנט שלכם בפועל.

איך בודקים? לחיצה פשוטה על קישור ל-speedtest:

את בדיקת מהירות בזק בינלאומי ניתן לבצע על ידי כניסה לקישור : בדיקת מהירות

אפשר גם לבצע את הבדיקה באתר כללי כמו: www.speedtest.net

מה בעצם בודקים כשמבצעים "בדיקת מהירות גלישה"?

כשעושים את ה- speed test אנו בודקים מהי מהירות ההורדה וההעלאה של התכנים השונים מהרשת. מהירות ההורדה מתייחסת למהירות בה מידע מועבר מהשרת למחשב או לרשת הביתית שלנו. מהירות האינטרנט שלנו מורכבת מהורדה והעלאה, ברוב המקרים מהירות ההורדה (Download) גבוהה בהרבה ממהירות ההעלאה (Upload). נתון זה חשוב היות ורוב הפעולות שאנחנו מבצעים ברשת כמו סטרימינג של סרטוני וידאו או טעינה של אתרים, מצריכות הורדה ולא העלאה של מידע. 

בדקנו מהירות, מה הלאה?

מהירות האינטרנט שלנו מושפעת מכל מיני גורמים כמו לדוגמא: תשתית האינטרנט והגדרות הספק שלנו, המודם שיש לנו, הנתב (ראוטר) בו אתם משתמשים וכמובן המחשב והתוכנות המותקנות עליו. במידה ונרצה לשפר את מהירות הגלישה ישנן בדיקות נוספות שניתן לבצע בבית לפני שפונים לספק האינטרנט: 

  • בדקו האם אתם מחוברים באמצעות נתב אלחוטי במידה וכן, חשוב שתדעו כי ככל שאתם מתרחקים ממנו - כך מהירות הגלישה יורדת אך אם אתם קרובים לנתב ועדיין מקבלים מהירות נמוכה אז אולי הבעיה בנתב, ויש להחליפו.
  • איפוס או החלפה של המודם (ראוטר) - בדקו מתי בפעם האחרונה החלפתם או איפסתם אותו.
  • בדיקת המחשב - על מנת לבדוק האם הבעיה בגלישה היא במחשב עצמו, חברו מחשב אחר למודם, ובצעו שוב את בדיקת המהירות. אם הבדיקה יוצאת תקינה, כנראה שהתקלה היא במחשב. 
  • כדי לקבל את המהירות הטובה ביותר ואת החיבור האמין ביותר - השתמשו בכבל אינטרנט. 
  • בדיקת תשתית האינטרנט והגדרות הספק - אם ביצעתם את כל הבדיקות הקודמות ועדיין קיימת בעיה במהירות, כנראה שהיא קשורה לאחד מספקי האינטרנט שלכם - כדאי ליצור איתם קשר ולעדכן אותם בבדיקות שביצעתם עד כה.

 

* חשוב לציין כי חברת בזק בינלאומי מתחייבת לטווח גלישה של עד מהירות מסוימת ולא למהירות עצמה

עוד מידע על בדיקת מהירות גלישה

האינטרנט לא זז? כך תבדקו את מהירות הגלישה

איך תדעו אם מהירות הגלישה באינטרנט עליה אתם משלמים היא אכן זו שאתם נהנים ממנה? המדריך לבדיקת מהירות הגלישה

בדיקת מהירות גלישה בזק בינלאומי חוות דעת, ביקורת והמלצות