דלג לתוכן

בזק מעבר דירה העברת אינטרנט וטלפון בקלות

בין כל העומס במעבר הדירה חשוב לזכור להעביר גם את האינטרנט הביתי והטלפון הקווי. אנחנו ממליצים לכם להתכונן לכך מראש על מנת שלא תישארו ללא חיבור לשרותי התקשורת בעת המעבר. ריכזנו עבורכם מידע חשוב וטיפים בנושא

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

יוני 18

מתכננים לעבור דירה בקרוב? אל תשכחו להעביר גם את שירותי התקשורת אליהם אתם מנויים.

לקוחות בזק בתשתית האינטרנט או בטלפון הקווי נדרשים ליצור קשר עם החברה ולתאם את מעבר הדירה.

כמה זמן מראש כדאי לתאם התקנה בבית החדש?

מומלץ להודיע לבזק על מעבר הדירה לפחות שבועיים מראש. במידה ומדובר בדירה חדשה מקבלן או שהמעבר מתבצע בחודשי הקיץ (העמוסים במעברי דירות), אפשר גם לקבוע חודש מראש.

מה חשוב להכין לקראת מעבר דירה בזק?

יש לדאוג שהמחשבים, המודם/הראוטר והטלפונים נמצאים במקומם. במידה ויש שקעים מתאימים (שנשארו מדיירים קודמים) כדאי לעדכן את נציגי החברה. כמו כן, חשוב שישהה בבית מבוגר מעל לגיל 18 ביום הגעת הטכנאי.

האם יש אפשרות להתקנה עצמאית?

כן. במידה ושירות בזק כבר ניתן בעבר בדירה אליה אתם עוברים, ייתכן ותוכלו לבצע את ההתקנה באופן עצמאי עם עזרה של נציג טלפוני (יש לברר זאת ישירות מול בזק). במידה והדיירים הקודמים לא העבירו את קו הטלפון שלהם, תוכלו לברר מה מספר הטלפון בדירה החדשה באמצעות חיבור מכשיר טלפון לשקע וחיוג למספר 110* או 110 - בהודעה המוקלטת יושמע מספר טלפון של הדירה.

מה לגבי החשבונית?

חשוב לזכור שבכל מקרה, גם אם בחרתם לבצע את ההתקנה באופן עצמאי, יש לעדכן את החברה בדבר מעבר הדירה על מנת לקבל את החשבונית לכתובת החדשה (ובאופן כללי זו הזדמנות טובה לעבור לשירות חשבונית למייל).

כמה עולה ההתקנה?

נכון ליוני 2018 עלות העתקת קו עומדת על 17.32 שקלים. שימו לב שלהתקנת שקע נוסף יש עלות נוספת. לרוב, בחודשי הקיץ בזק נותנת את התקנת הטכנאי בחינם במסגרת מבצעי 'בזק מעבר דירה' ובנוסף הטבות נוספות כמו חודש חינם על הטלפון הקווי ועל האינטרנט. ההטבות והמחירים, עלולים להשנות מעת לעת ולכן יש להתעדכן מול נציג השירות בסמוך ליום המעבר.

מה עוד חשוב לדעת?

בעת העתקת קו, הודעות שנשמרו על גבי התא הקולי יימחקו, ובנוסף תתאפס הסיסמא לתא הקולי.

טיפ לסיום?

התקנת שירותי התקשורת מחדש היא הזדמנות טובה לעבור על החשבוניות ולבדוק כמה אתם משלמים. תוכלו לגלוש כאן באתר ולגלות כמה משלמים לקוחות חדשים בחברה ומה העלויות בחברות המתחרות. השוואת המחירים יכולה לחסוך לכם כסף!

להשוואת מחירי תשתית אינטרנט, חבילות אינטרנט,טלפון קווי, סלולר, טלוויזיה, טריפל, שיחות לחו"ל, שיחות וגלישה מחו"ל, עיתונים ומגזינים.

בזק שירות לקוחות

טלפון ואינטרנט בזק ללקוחות חדשים

תגובות