דלג לתוכן

חבילות חו״ל: המדריך לבחירת החבילה המתאימה

בעולם של היום הטלפון הנייד לא עוזב לנו את היד ואנחנו נשארים זמינים גם כשאנחנו בחופשה בחו״ל. ללא חבילה מתאימה העלות עלולה להיות גבוהה מאוד, בעיקר בנסיעות עסקים שבהן אנחנו חייבים לענות לשיחות. בדקנו אילו חבילות חו״ל מציעות החברות השונות, מה הן כוללות, ואיך תוכלו להוזיל את החשבון הסופי - מדריך

5 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

פברואר 2022

מהפכת המחירים בטלפונים הסלולריים כבר נראית לנו כמו דבר מובן מאליו ואף אחד לא מדמיין מצב שבו אנחנו משלמים מאות שקלים על קבלת והוצאת שיחות כפי שהיה עד כניסת החברות החדשות לשוק. ובשוק של היום נותר רק עוד שירות אחד שיכול לעלות לנו לא מעט כסף - שימוש בטלפון הנייד בחו״ל. השיחות והגלישה בחו״ל יקרות משום שחברות הסלולר הישראליות מתקשרות בהסכמים עם החברות הזרות במדינות היעד והן מעבירות להן את התשלום. אבל יש דרכים להוזיל את החשבון – רכישת חבילות חו״ל עוד לפני הנסיעה. 

אילו חבילות חו״ל ניתן לרכוש?

יש לא מעט אפשרויות עבור שימוש בטלפון הנייד בחו״ל. ניתן לרכוש חבילות חו״ל דרך חברת הסלולר שבה אתם כבר מנויים, כמו פרטנר, סלקום, פלאפון, הוט מובייל, גולן טלקום, רמי לוי, we4G, ו-019. היתרונות העיקריים בשימוש בספקית הסלולר שלכם הוא שמירה על המספר שלכם, אתם לא צריכים איזושהי הבנה טכנולוגית בהגדרות הטלפון והסים, וגובה החיוב עבור החבילה ידוע מראש. שימו לב, אם אתם מחליטים להשתמש בספקית הסלולר שלכם בחו״ל, רכשו חבילה מראש. הימנעו משימוש ללא חבילה על מנת שלא תחויבו בתעריפים המרביים האפשריים. 

ניתן גם לרכוש חבילות חו״ל באמצעות חברות אחרות שמציעות מגוון פתרונות סלולריים לגלישה ושיחות ביעדים שונים בעולם. היתרונות העיקריים כאן הם המחיר שעשוי להיות זול יותר וכן האפשרות שלהן לבצע התאמה משתלמת יותר עבור חלק מהיעדים. כך למשל חברת TelAway מציעה חבילות שיחות, הודעות וגלישה עבור השוהים בארצות הברית, מקסיקו או קנדה. סים זול מציעה מגוון מסלולים בארצות הברית וב-72 יעדים ברחבי העולם, גלובוסים מציעה סים מקומי במשלוח עד הבית או באיסוף עוד לפני הטיסה בתעריפים משתלמים, ובכרטיס אומניסים תוכלו להשתמש ב-42 מדינות בעולם. 

אפשרות נוספת היא לרכוש סים מקומי במדינת היעד שלכם שלרוב יהיה זול יותר מחבילות אחרות, אך יש כאן כמה חסרונות. כך למשל, עם הנחיתה ביעד תהיו ללא זמינות בנייד עד שתגיעו לחנות שמוכרת כרטיסי סים. הדוכנים שבנמלי התעופה לרוב יקרים באופן משמעותי ממחירי הסים בעיר, באופן שמבטל את יתרון המחיר. אם אתם מגיעים בשעת לילה או בימי ראשון שבהם החנויות בערים רבות באירופה סגורות, לא תוכלו להיות זמינים לאורך זמן ממושך. נוסף על כך תצטרכו להחליף סים, להגדיר אותו, לעיתים זה כרוך בקבלת מסרונים בשפה שאינכם מבינים, התקשרות לשירות לקוחות, והתעסקות שגוזלת זמן. חוקי הגנה שנקבעו באיחוד האירופי מחייבים הזדהות מלאה עם דרכון וכתובת גם ברכישת סים פריפייד. 

מה כוללות חבילות חו״ל

אם עברתם את גיל 30, אתם בוודאי זוכרים איך החשבונית החודשית של פעם נראתה - תשלום נפרד עבור שירות וסוג שימוש. היום, כשכל החברות מציעות חבילות שכוללות שיחות ומסרונים ללא הגבלה ומחיר החבילה נקבע לפי נפח הגלישה, רכישת כל שירות בנפרד נראית לנו כמו דבר מוזר. הדבר המוזר הזה עדיין מתקיים בהצטרפות לחבילות חו״ל.

החברות השונות מציעות סוגים שונים של חבילות על מנת שהתקציב שלכם ינוצל לפי הצרכים שלכם. כך למשל, אנשי עסקים בנסיעת עבודה חייבים לענות לשיחות ולכן החבילה שלהם צריכה לכלול שיחות נכנסות. בניגוד לשיחות בארץ, שיחה נכנסת בחו״ל מחויבת בתשלום בשל הקישור לרשת הזרה. עבור משפחה בחופשה שיחות יכולות להיות פחות חשובות והתקציב צריך ללכת עבור גלישה משום שיש צורך לנווט, למצוא מקומות ולקבל מידע על אטרקציות, וכמובן כדי להעלות תמונות מנקרות עיניים לרשתות החברתיות. 

חבילות לחו״ל ניתן לרכוש בכל מיני צורות, כאלה שכוללות את כל השירותים עם גלישה בנפחים משתנים, חבילות ללא גלישה, חבילות דאטה - גלישה בלבד, חבילות עם שיחות נכנסות, חבילות שחסומות לשיחות נכנסות למעט עבור אנשים שנתתם להם קוד שימוש כדי שהשיחה תעבור, ועוד. 

פרטנר חבילות חו״ל

חבילות חו״ל פרטנר כוללות מגוון מסלולים של בחירת התקציב שלכם, הכל כלול, חבילות משפחתיות, וחבילות גלישה. פרטנר חבילות חו״ל ניתנות לתקופה של עד 30 יום וניתן להגדיר בהן תקציב מראש עבור הצרכים שלכם. החבילה הקטנה כוללת 200 דקות שיחה או 200 הודעות או 2 ג׳יגה גלישה. החבילה הבאה - 1,000 דקות או 1,000 הודעות או 7 ג׳יגה. יש גם מסלול של 100 דקות פלוס 100 הודעת פלוס 100 ג׳יגה ושימוש בלתי מוגבל באפליקציות נבחרות. אם אתם זקוקים ליותר דקות אך פחות גלישה תוכלו לרכוש את חבילת חו״ל פרטנר 300 דקות ו-300 הודעות בצירוף 40 ג׳יגה, ועבור חופשה משפחתית תוכלו לרכוש עבור שישה מנויים 150 דקות, 150 הודעות ו-20 ג׳יגה. 

חבילת גלישה בחו״ל פרטנר מגיעה בשני גדלים - 2 ו-4 ג׳יגה והחבילות תקפות ב-109 מדינות. חבילת 6 ג׳יגה תקפה ב-46 מדינות, עד 30 ימים, והיא כוללת גם שימוש בלתי מוגבל באפליקציות נבחרות. ביעדים שלא כלולים באף חבילת חו״ל העלות מגיעה ל-80 שקלים למגהביט.   

לכל חבילות פרטנר חו"ל, פרטים מלאים, מחירים והצטרפות

סלקום חבילות חו״ל

חבילות סלקום חו״ל הכל כלול: מוצעות בשלושה מסלולים. המסלול הזול ביותר כולל נפח גלישה של 4 ג׳יגה עם 50 דקות שיחה ו-50 הודעות ל-14 ימים. המסלולים שכוללים 10 ג׳יגה עם 100 הודעות ו-100 דקות שיחה או 50 ג׳יגה, 250 דקות ו-250 הודעות תקפים ל-30 ימים. המסלול האחרון כולל גם גלישה ללא הגבלה באפליקציות נבחרות.

סלקום חבילות חו״ל גלישה בלבד: חבילות הדאטה של סלקום מגיעות בשלושה מסלולים. הזול ביותר כולל 2 ג׳יגה ל-14 ימים, ומסלולי ה-5 ג׳יגה וה-50 ג׳יגה עד 30 ימים והם כוללים גם גלישה חופשית באפליקציות נבחרות. את כל חבילות סלקום חו״ל ניתן לבטל עד הטיסה ובסיום החבילה השימוש נחסם, כך שלא תופתעו בחשבונית החודשית.  

לכל הפרטים על סלקום חבילות חו"ל

פלאפון חבילות חו״ל

חבילות חו״ל פלאפון מגיעות במבחר גדלים, שימושים, תקופות, ומסלולים. תוקף חבילת חו״ל פלאפון המינימלי הוא 14 ימים ומגיע עד 60 יום, מצוין עבור אלו שיוצאים לנסיעות ארוכות. חבילת חו״ל פלאפון הקטנה ביותר כוללת 5 ג׳יגה, 100 דקות שיחה, ו-100 מסרונים במסלול הכל כלול. חבילות פלאפון חו״ל נוספות:

חו״ל מושלמת: 15 ג׳יגה גלישה, גלישה חופשית באפליקציות נבחרות, 300 דקות שיחה, 300 מסרונים. 
חבילה מושלמת L: חבילת חו״ל פלאפון 20 ג׳יגה, גלישה חופשית באפליקציות נבחרות, 400 דקות שיחה, 400 מסרונים.
חבילה מושלמת XL: כאן כבר יש 25 ג'יגה גלישה, גלישה חופשית באפליקציות נבחרות, 500 דקות שיחה, 500 מסרונים.
חבילת חו״ל פלאפון מושלמת 45 יום: 30 ג'יגה גלישה, גלישה חופשית באפליקציות נבחרות, 550 דקות שיחה, 550 מסרונים.
חבילת חו״ל פלאפון מושלמת 60 יום: 35 ג'יגה גלישה, גלישה חופשית באפליקציות נבחרות, 600 דקות שיחה, 600 מסרונים.
את כל חבילות פלאפון חו״ל ניתן לבטל לאחר הרכישה עם החזר מלא עד הטיסה. 

פלאפון חו"ל, פרטים מלאים על החבילות והצטרפות

הוט מובייל חו״ל

חבילת חול הוט מובייל במסלולי גלישה ושיחות מוזלות בארצות הברית, קנדה, אירופה והמזרח נמכרות בחבילות של 5 ג׳יגה, 15 ג׳יגה, ו-30 ג׳יגה. חבילת המקסימום בנפח 150 ג׳יגה נמכרת לשימוש בארצות הברית ובאיחוד האמירויות בלבד. כל חבילות הוט מובייל חו״ל תקפות ל-30 יום. חבילות הוט מובייל חו״ל משאר העולם מגיעות עם נפח גלישה של 0.5 ג׳יגה. 

לקוחות כל החברות יכולים לרכוש חבילת חו״ל הוט מובייל בכרטיס פריפייד, לתקופות של חודש או שנה. כך למשל, רכשתם הוט מובייל חו״ל לשנה ולא ניצלתם את כל החבילה בנסיעה שלכם, תוכלו להשתמש בו שוב בנסיעה הבאה באותה השנה. החבילות מגיעות במסלולי 3 ג׳יגה, 3 ג׳יגה ו-30 דקות שיחה, 5 ג׳יגה, 5 ג׳יגה ו-50 דקות שיחה. הכרטיס ניתן לשימוש ב-40 יעדים. חבילות גלישה בלבד ל-3 ג׳יגה לחודש או 5 ג׳יגה לשנה ניתנים לשימוש ב-101 יעדים. 

הוט מובייל חו"ל, לכל החבילות, הצעות ומחירים

חבילת חו״ל 019

019 מציעה חבילות חו״ל ללקוחותיה וגם ללקוחות החברות המתחרות. ניתן לרכוש חבילת גלישה ושיחות בשני מסלולים, האחד עם 50 דקות שיחה ו-5 ג׳יגה לגלישה לשימוש במשך שמונה ימים. חבילת 70 דקות שיחה ו-7 ג׳יגה ניתנת ל-15 ימים ובשתי החבילות ניתן להשתמש בארצות הברית ובמדינות רבות באירופה. חבילות הגלישה בחו״ל של 019 מתחילות ב-0.5 ג׳יגה ויש גם בנפח 1, 4, 6, ו-10 ג׳יגה לתקופות שנעות בין שבוע ל-30 ימים. לחבילת הגלישה ניתן להוסיף 50, 100, או 200 דקות שיחה לתקופה של עד 30 יום. 

רמי לוי תקשורת בחו״ל

שימוש בנייד בחו״ל מתאפשר ללקוחות רמי לוי ללא החלפת הסים. ניתן לרכוש חבילה של 100 דקות שיחה ללא גלישה. חבילות נוספות ללקוחות החברה כוללות נפחי גלישה החל מג׳יגה עד 12 ג׳יגה, 30 עד 150 דקות שיחה, ו-20 עד 100 מסרונים. תוקף החבילות נע בין 14 ל-21 ימים לשימוש בעשרות מדינות בצפון ודרום אמריקה, אירופה, אוסטרליה, אפריקה ואסיה. 

חבילות חו״ל we4G

חבילות we4G בחו״ל כוללות גלישה בנפחים משתנים - 3, 5, 8, ו-15 ג׳יגה בתוקף 30 יום עבור כל חבילה. החבילות תקפות ב-84 מדינות בעולם. שימו לב, חלק מהמסלולים עבור לקוחות החברה בארץ כוללים גם גלישה בנפח 1 גיגה בחו״ל, כמות שתספיק לנסיעות קצרות. אין חבילות עבור שיחות בחו״ל, אך ניתן להתקשר, לקבל שיחות ולשלוח מסרונים בעלויות משתנות. שימו לב לכך שהעריפים משתנים בין מדינה למדינה וזולים יותר עבור לקוחות שרכשו חבילת גלישה. 

גולן טלקום בחו״ל

חבילות גלישה בחו״ל של גולן טלקום כוללות נפחים של 1 או 5 ג׳יגה ל-14 ימים. חבילת ״גולשים הרבה״ מציע 7 ג׳יגה ל-14 ימים עם חבילה שנייה במתנה. מסלול גלישה ושיחות מוצע בשלושה גדלים - 5 ג׳יגה ו-200 שיחות או הודעות, 20 ג׳יגה ו-200 שיחות או הודעות, ו-30 ג׳יגה עם 500 שיחות והודעות. שני המסלולים הראשונים לתקופה של 14 ימים והמסלול האחרון עד 30 יום. ניתן לרכוש ליעדים נבחרים חבילת סקי שכוללת 10 ג׳יגה ו-100 הודעות או שיחות לשבוע, ויש גם חבילת 30 דקות שיחה במלדיביים ל-14 ימים. 

012 חבילות חו״ל

חבילות חו״ל של 012 מובייל ניתנות באותם נפחים ומחירים של פרטנר, ניתן לגלול למעלה ולראות את המסלולים השונים במסלולי חבילות חו״ל פרטנר. 

* כל הנתונים של החבילות נכונים לפברואר 2022

חבילות סים שיחות וגלישה מחו"ל

אומניסים- סים לחו"ל גלישה ושיחות מחו"ל ללא הגבלה

באומניסים תקבלו SIM לחו"ל שיחות וגלישה בכל העולם במחירים זולים במיוחד. כרטיס סים לשימוש ב-42 מדינות בעולם.

גלובוסים- חבילות תקשורת ואינטרנט לנוסעים לחו"ל כולל eSIM

גלובוסים מציעה לנוסעים לחו"ל כרטיסי SIM וגם eSIM מקומיים בתעריפים משתלמים. השירות כולל שיחות, הודעות טקסט, מגוון חבילות גלישה ואפשרות לשמר את המספר...

Local03: חיוג זול מחו"ל לישראל

רק ב-Local03 תוכלו לדבר עם המשפחה והחברים בישראל ב-$3 לחודש, ללא הגבלה! שיחות מחו"ל לישראל מהטלפון הנייד וללא הגבלה, במחירים ללא תחרות.

TELAWAY- סים ללא הגבלה לשימוש בארה"ב בלבד!

TelAway מציעה מגוון של פתרונות סלולאריים מתקדמים לחיוג בזמן שהותכם בארה"ב, קנדה או מקסיקו בתעריפים אטרקטיביים. חבילות עם שיחות, הודעות וגלישה ללא...

Bglobal סים לחו"ל: כרטיס גלישה רב פעמי ללא הגבלה

חברת ביגלובל מציעה סים גלישה בינלאומי, לגלישה מהירה ובאיכות גבוהה לטסים לחו"ל. בנוסף לחברה סים אמריקאי ברשת At&T לגלישה ושיחות ללא הגבלה (לנייחים...

סים זול – שיחות וגלישה ללא הגבלה

סים זול מציעה כרטיס סים לחו"ל המאפשר גלישה ושיחות בחו"ל באופן חופשי. הסים כולל שיחות מקומיות ושיחות לישראל.

Travel sim: חבילות eSIM ו- SIM לשימוש בחו"ל

מוצר חדש מבית הוט מובייל- Travel sim, חבילות תקשורת סלולרית לטסים לחו"ל למגוון רחב של יעדים בעולם, ללקוחות כלל החברות. המוצר תומך הן בטכנולוגיית eSIM...