דלג לתוכן

דיסני פלוס מחיר | Disney Plus | +Disney

Disney Plus: מחיר מוזל לנרשמים בהרשמה המוקדמת, שירות הטלוויזיה של דיסני יושק בישראל ב-16.6.22 ויביא איתו את התכנים של מיקי מאוס, הגיבורים של מארוול, מלחמת הכוכבים, סרטי פיקסאר, נשיונל ג'אוגרפיק ועוד. דיסני פלוס- שירות סטרימינג עם מגוון ענק של תכנים.

4 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

עדכון מרץ 2024

מחיר דיסני פלוס עלה ל- 44.90 ש"ח לחודש במנוי חודשי (בחישוב לשנה 538.8 ש"ח) או 449 ש"ח לשנה במנוי שנתי (12 חודשים במחיר של 10).

עדכון נובמבר 2022

מחיר דיסני פלוס ללקוחות YES ו-STING TV כולל חודש ראשון במתנה לעוד פרטים על חבילות דיסני פלוס ישראל

עדכון אוגוסט 2022

לקוחות חדשים וקיימים של yes יכולים להצטרף לשירות הסטרימינג של דיסני+ בחינם למשך 3 חודשים.  ללקוחות yes+, לוויין ו- STINGTV. לקוחות קיימים יוכלו להצטרף גם באופן עצמאי. 

עדכון יוני 2022

החל ממחר ה-16 ליוני, לקוחות חדשים וקיימים ב-yes יהנו משירות הסטרימינג דיסני+ ללא עלות למשך 6 חודשים. ההטבה תהיה זמינה ללקוחות yes+, לוויין ו- STINGTV.

עדכון מאי 2022

שירות הסטרימינג של דיסני פלוס בישראל נותן הנחות בהרשמה מוקדמת! לקוחות שירשמו לשירות עד לתאריך ה-16 ליוני ישלמו 319 ש"ח לשנה בלבד (במקום 399 ש"ח). 

עדכון מרץ 2022

דיסני פלוס יושק בישראל בחודש ב-16 ליוני במחיר חודשי של 39.9 ש"ח לחודש או 399 ש"ח למנוי שנתי. מנויי שירות הסטרימינג של דיסני יוכלו לצפות בעד 4 מכשירים במקביל ולהגדיר 7 פרופילים שונים של צופים (כולל פרופילים מותאמים לילדים).

בנוסף, המנויים ייהנו מתכני דיסני החדשים ביותר ומתכנים ייחודיים שיהיו נגישים רק בפלטפורמה הזו, מסרטי דיסני המוכרים ומסדרות כמו האנטומיה של גריי.

עדכון פברואר 2022

חברת דיסני הודיעה כי שירות דיסני+ יושק בישראל בקיץ הקרוב ביחד עם השקה בעוד כ-40 מדינות.

שירות Disney Plus יציע תוכן מקורי עם כתוביות בעברית והמחיר הצפוי ינוע בין 34.90 ל- 39.90 ש"ח לחודש.

חברת Yes חתמה עם דיסני פלוס על הסכם במסגרתו ישווק השירות כחלק מחבילת יס פלוס.

עדכון ספטמבר 2021

דיסני פלוס (Disney Plus) מתכוננת להשקה בישראל בקרוב, אך עדיין אין תאריך השקה רשמי. השירות הושק לראשונה לפני כשנתיים בארה"ב, קנדה והולנד ומאז כבר הגיע למדינות רבות נוספות.

כזכור שירות דיסני פלוס מציע סדרות וסרטים של דיסני, תכנים של פיקסאר, מארוול, נשיונל ג'אוגרפיק, מלחמת הכוכבים ועוד.

דיסני מחזיקה גם בשירותי התוכן הולו ו ESPN+ כך שיתכן ותוכל לשווק חבילה משולבת של שלושת השירותים (בארה"ב חבילה כזו נמכרת ב-14 דולר).

עדכון יוני 2021

בעוד כשלושה חודשים צפוי שירות הסטרימינג דיסני פלוס להגיע גם לישראל. דיסני מציעה חבילה אחת, ללא מדרגות מחיר ולכן צפויה להיות זולה משמעותית לעומת נטפליקס לדוגמא. נכון להיום מחיר השירות בארה״ב עומד על 8 דולר בחודש (כ-26 ש״ח), סביר להניח שהמחיר יעלה בשנים הקרובות כמה פעמים, אך עדיין מדובר במחיר נמוך יחסית. קצב ההתרחבות של דיסני+ מהיר וזה עוד לפני שהשירות נפתח למשתמשים בעולם.

עדכון נובמבר 2019

שירות הצפייה דיסני+ הושק בארה"ב כמתוכנן ב-12 לנובמבר, בחודשים הקרובים הוא מתוכנן להגיע גם לישראל.

עלות השירות תעמוד על 6.99 דולר למנוי הבסיסי שיכלול סרטים וסדרות מבית דיסני ונשיונל ג'אוגרפיק, ו-12.99 למנוי מורחב הכולל גם גישה ל-hulu ול- ESPN+ (סטרימינג לספורט).

מנויי השירות יוכלו לצפות בתכנים בארבעה מסכים שונים במקביל ולהשתמש בשבעה פרופילים שונים. ניתן להוריד את כל התכנים למכשירי אנדרואיד ו-iOS באמצעות האפליקציה ולצפות בהם גם כאשר לא מחוברים לאינטרנט.

מנוי דיסני פלוס כולל מאות סרטים ואלפי פרקים של סדרות עם המותגים המוכרים של מארוול, פיקסאר, מלחמת הכוכבים, X-מן, משפחת סימפסון ועוד.

Disney Plus למעשה מציעה תוכן לכל המשפחה, הרבה מאוד תוכן איכותי ונוסטלגי משולב בסרטים חדשים שירדו מהאקרנים. דיסני אינה מחליפה או מורידה תכנים מספריית התוכן שלה ותמשיך להוסיף תכנים לקטלוג הגדל שלה.

השירות צפוי להיות זמין במדינות אירופה ואסיה באביב הקרוב בתקווה שגם בישראל...

עדכון אפריל 2019

באירוע שערכה חברת דיסני הוכרז כי השירות דיסני+ יושק ב-12 בנובמבר, אך בצפון אמריקה בלבד כאשר מדינות נוספות יוספו בהדרגה החל משנת 2020.

ממשק המשתמש של דיסני פלוס יהיה דומה לאלו שאנו מכירים כגון זה של נטפליקס, אך יחולק לחמישה עולמות תוכן של המותגים מבית Disney: "מלחמת הכוכבים", מארוול, פיקסאר, דיסני ונשיונל ג'יאוגרפיק.

שירות הסטרימינג דיסני פלוס יהיה זמין בפלטפורמות שונות כגון Chromecast של גוגל, טלפונים וקונסולת המשחק הניידת של נינטנדו. דיסני גם תשיק אפליקציות ייעודיות לטלוויזיות חכמות, קונסולות וסטרימרים פופולריים ובנוסף ממשק אינטרנטי בו ניתן יהיה לצפות דרך הדפדפן. כל התכנים יהיו זמינים להורדה כך שיהיה ניתן לצפות בהם בכל מקום.

בתחילת הדרך השירות יכלול כ-500 סרטים ו-700 פרקים של סדרות של דיסני והחברה מתכוונת להשקיע וליצור עוד תוכן מקורי בשנה הראשונה. הקטלוג יכלול את סרטי פיקסאר כולל 30 סרטים קצרים, את שלושת הטרילוגיות של "מלחמת הכוכבים" יחד עם סרטי הספין אוף, 12 סרטים של מארוול כולל "הנוקמים": סוף המשחק" החדש, מגוון תכנים של פוקס ובנוסף השירות יכלול את סרטי דיסני הרבים שיצאו לאורך השנים כולל אלו החדשים של השנה האחרונה. וגם נשיונל ג’אוגרפיק תהיה חלק מערוצי דיסני פלוס עם תכנים דוקומנטריים.

החברה מתעדת להפוך את +Disney לשירות הסטרימינג היחיד בו יהיה ניתן לצפות בתכניה.

השירות דיסני פלוס מוצע לצופים במנוי חודשי של 6.99 דולר או במנוי שנתי מוזל של 69.99 דולר.

דצמבר 2018

לפני כשנה הכריזה חברת דיסני על כוונתה להיכנס לשוק הסטרימינג התוסס, וכעת הדבר הופך רשמי כשהחברה הכריזה שהשירות יושק עד סוף שנת 2019 תחת שם המותג: דיסני פלוס (disney plus).

כחלק מההכנות לשירות הסטרימינג העצמאי, מבטלת דיסני את חלק משיתופי הפעולה הקיימים עם נטפליקס ביניהם הסדרה "דרדוויל" המפורסמת שהינה הפקה משותפת לנטפליקס ומארוול (השייכת לדיסני).

בבעלותה של Disney לא מעט חברות משמעותיות, כך שמעבר למותג המוכר והוותיק הכולל את מיקי מאוס וחבריו, סדרות מצליחות וסרטי הקולנוע האהובים, יש לדיסני הרבה מה להציע.

כאמור, אולפני מארוול שייכים לדיסני והם אחראים על הסרטים והסדרות של גיבורי העל כגון: איירון מן, קפטן אמריקה ועוד רבים וטובים. בנוסף שייכים לדיסני: פיקסאר- חברת האנימציה המוכרת עם סרטים כמו "צעצוע של סיפור", "משפחת סופר על" ועוד, כל סרטי מלחמת הכוכבים, תכני נשיונל ג'אוגרפיק, ובקרוב מאוד גם כל התכנים של חברת ההפקה 20th Century Fox הכוללים בין השאר את סרטי "עידן הקרח", "אקס-מן" ועוד.

נראה שהולך להיות פה מעניין בשנה הקרובה, והנה שני דברים נוספים שכדאי לדעת:

1. בד"כ השקת שירות מסוג זה נעשית קודם כל בארה"ב ורק לאחר מכן יוצאת לעולם. מעניין שדיסני כבר הכינו עמוד בעברית לקהל הישראלי: https://www.apps.disneyplus.com/il/onboarding

2. דיסני לא לבד. גם אולפני וורנר מדיה הכריזו על הקמת שירות סטרימינג עד לסוף שנת 2019, כשהם עתידים להציע את תכני HBO, את הסרטים של האחים וורנר, תוכן שהופק בשיתוף DC Comics ועוד. 

שווה להמשיך לעקוב...

דיסני פלוס מחירים, חבילות ומבצעים

שירותי סטרימינג נוספים

תגובות