דיסני פלוס | +Disney

מיקי מאוס, הגיבורים של מארוול, "מלחמת הכוכבים", סרטי פיקסאר ועוד, בקרוב בשירות טלוויזיה חדש: דיסני פלוס- שירות סטרימינג עם מגוון ענק של תכנים אהובים. השקה צפויה: סוף שנת 2019

דצמבר 18

לפני כשנה הכריזה חברת דיסני על כוונתה להיכנס לשוק הסטרימינג התוסס, וכעת הדבר הופך רשמי כשהחברה הכריזה שהשירות יושק עד סוף שנת 2019 תחת שם המותג: דיסני פלוס (disney plus).

כחלק מההכנות לשירות הסטרימינג העצמאי, מבטלת דיסני את חלק משיתופי הפעולה הקיימים עם נטפליקס ביניהם הסדרה "דרדוויל" המפורסמת שהינה הפקה משותפת לנטפליקס ומארוול (השייכת לדיסני).

בבעלותה של Disney לא מעט חברות משמעותיות, כך שמעבר למותג המוכר והוותיק הכולל את מיקי מאוס וחבריו, סדרות מצליחות וסרטי הקולנוע האהובים, יש לדיסני הרבה מה להציע.

כאמור, אולפני מארוול שייכים לדיסני והם אחראים על הסרטים והסדרות של גיבורי העל כגון: איירון מן, קפטן אמריקה ועוד רבים וטובים. בנוסף שייכים לדיסני: פיקסאר- חברת האנימציה המוכרת עם סרטים כמו "צעצוע של סיפור", "משפחת סופר על" ועוד, כל סרטי מלחמת הכוכבים, תכני נשיונל ג'אוגרפיק, ובקרוב מאוד גם כל התכנים של חברת ההפקה 20th Century Fox הכוללים בין השאר את סרטי "עידן הקרח", "אקס-מן" ועוד.

נראה שהולך להיות פה מעניין בשנה הקרובה, והנה שני דברים נוספים שכדאי לדעת:

1. בד"כ השקת שירות מסוג זה נעשית קודם כל בארה"ב ורק לאחר מכן יוצאת לעולם. מעניין שדיסני כבר הכינו עמוד בעברית לקהל הישראלי:  https://preview.disneyplus.com/il/

2. דיסני לא לבד. גם אולפני וורנר מדיה הכריזו על הקמת שירות סטרימינג עד לסוף שנת 2019, כשהם עתידים להציע את תכני HBO, את הסרטים של האחים וורנר, תוכן שהופק בשיתוף DC Comics ועוד. 

שווה להמשיך לעקוב...


להשוואת חבילות טלוויזיה

חברות טלוויזיה נוספות:

סלקום TV - חבילות, מחירים, הטבות ומבצעים

רמי לוי TV- חבילות ומבצעים ברמי לוי טלוויזיה

STING TV | סטינג טיוי חבילות טלוויזיה מבית Yes

NEXT TV - סרטים וסדרות איכות מבית HOT

מבצעי הצטרפות ל-yes: כל המחירים, החבילות וההטבות

נטפליקס בישראל - כל המידע על המחירים, ההטבות והחבילות

מסלולי ומבצעי HOT בטלוויזיה

פרטנר TV | פרטנר טיוי - חבילות טלוויזיה ומבצעים

הרשם לאתר כמהזה ותהנה ממערכת תזכורות לפני סיום מבצע וניוזלטר עם עדכוני מחירים

תגובות