דלג לתוכן

פריסת סיבים אופטיים בדיקת כתובת- תשתית פייבר

סיבים אופטיים פריסה: הדבר החם כרגע בעולם האינטרנט הוא ללא ספק תשתית אינטרנט פייבר מהירה במיוחד. מגוון רחב של חברות כבר מציעות חיבור ביתי לאינטרנט עם תשתית סיבים אופטיים, אך אצל כולן פריסת התשתית עדיין בתהליך ועשויה לקחת עוד מספר שנים. מוזמנים לעשות בדיקת סיבים אופטיים לפי כתובת ולגלות אם פריסת הסיבים הגיעה גם למקום מגוריכם.

5 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

שוק האינטרנט על בסיס סיבים אופטיים מתפתח בקצב מהיר בזמן האחרון. בזק השיקה את תשתית הסיבים האופטיים שלה והצטרפה אל החברות UNLIMITED, פרטנר פייבר, וסלקום סופר פייבר שפועלות כבר כמה שנים בשוק האינטרנט פייבר. לא הרבה זמן מאוחר יותר הצטרפה גם HOT והשיקה חבילות אינטרנט סיבים אופטיים (בזכות שיתוף הפעולה עם אנלימיטד) כך שנראה שזו תהיה זירה מעניינת בתקופה הקרובה.

עם זאת, בניגוד לשירותי התקשורת שאנו רגילים אליהם, ואולי קצת בדומה לרשת דור 5 בסלולר, יש פה עניין מהותי של פריסת תשתית סיבים אופטיים. לא כל מי שרוצה יכול להתחבר לתשתיות הפייבר החדשות שמציעות החברות, הדבר תלוי בעיר בה אתם מתגוררים, בשכונה ואפילו ברחוב ובמספר הבית. פריסת סיבים אופטיים לבית פרטי או בניין נעשית לפי כתובת מדויקת עד פתח הבית ולכן היא נעשית בהדרגה. 

רוצים לדעת אם תשתית הסיבים הגיעה גם אליכם? בצעו בדיקת סיבים אופטיים לפי כתובת וגלו לאיזה חברות אתם יכולים להצטרף בכתובת המגורים שלכם.

סיבים אופטיים - פריסה ברחבי הארץ - בדיקת כתובת

אז איך תדעו אם אתם יכולים להתחבר לתשתית פייבר? איפה אפשר לראות מפת פריסת סיבים אופטיים? ובהתאם לקצב ההתרחבות של מפת סיבים אופטיים, איזו חברה תגיע ראשונה לאיזור המגורים שלכם?

ריכזנו עבורכם את המידע על מה שמציעה כל אחת מחברות בתחום הפייבר כולל קישורים לבדיקת סיב אופטי במקום מגוריכם.

סלקום פייבר (סלקום סופר פייבר)

קבוצת התקשורת הוותיקה מציעה ללקוחות שמעוניינים בשירות סלקום סיבים אופטיים פריסה נרחבת של תשתית הפייבר ביישובים רבים בישראל. סלקום מציעה חבילות אינטרנט משולבות עם תשתית פייבר לצד חבילות פייבר סלקום TV שיכולות לכלול טלפון קווי או סופר WiFi (משפר גלישה) לבחירתכם. 

סלקום מציעה מספר חבילות על פי מהירויות גלישה, והן 300 מגה הורדה (ו-100 העלאה), 600 מגה הורדה (ו-100 העלאה), 1 ג׳יגה הורדה (ו-100 מגה העלאה), 2.5 ג'יגה הורדה (ו-250 מגה העלאה) ו- 5 ג'יגה הורדה (ו- 1000 מגה העלאה). אם אתם שואלים מדוע צריכים מהירויות גבוהות כל כך, התשובה לכך היא כמות המשתמשים הגבוהה בכל בית, כשהיום כל בני המשפחה גולשים בו זמנית, ובנוסף ריבוי המכשירים הגולשים מלבד הטלפונים החכמים. בבתים רבים יש יותר ממחשב או לפטופ אחד שמחוברים לרשת, וכמובן הטלוויזיות החכמות ושירותי הסטרימינג שרבים מחזיקים במנוי פעיל עבורם. 

תשתית סלקום סופר פייבר מאפשרת צפייה מושלמת בטלוויזיה בשידור חי, מעולה עבור גיימרים, ולא תיתקלו יותר בגלגל המסתובב של יוטיוב באמצע סרטון. בדיקה אם באזור שלכם כבר יש פריסת תשתית סיבים של סלקום, תראה לכם אם אתם יכולים ליהנות מצפייה איכותית בטלוויזיה ב-4K, שהולך ותופס מקום נרחב יותר בשידורים חיים ובתוכניות מתוסרטות. 

רוצה לבדוק אם יש באפשרותך להתחבר לתשתית סלקום פייבר? ניתן ללחוץ כאן לבדיקת כתובת סיבים אופטיים

לעוד מידע ומחירים על חבילות סלקום פייבר לחצו כאן

הצטרפות לסלקום

פרטנר פייבר

את תשתית הפייבר לחבילות פרטנר סיבים אופטיים פרסה החברה כבר במספר יישובים גדול ברחבי הארץ. פרטנר פייבר מציעה חבילות שכוללות ספק ותשתית פייבר, וכן חבילות טריפל פרטנר פייבר. תשתית אינטרנט סיבים פרייבט פייבר מאפשרת העברת מידע רב למרחקים ארוכי טווח. פרטנר פרסה את רשת הפייבר שלה באופן פרטי שמחובר עד לבית ללא חלוקת המהירות והתשתית עם השכנים. המשמעות היא שלא תחוו יותר ירידות במהירות אינטרנט גם כשאתם גולשים בשעות השיא, תוכלו לראות זאת בכל פעם שתעשו בדיקת מהירות גלישה. 

פרטנר סיבים בדיקת כתובת

בשלב זה, פריסת סיבים אופטיים של הרשת נעשתה בשכונות מרכזיות בערים: שדרות, עפולה, קריית ביאליק, חיפה, נתניה, הוד השרון, כפר סבא, רעננה, אשדוד, אשקלון, יבנה, ראש העין, קריית גת, מודיעין, ירושלים, תל אביב, באר שבע, ראשון לציון, נס ציונה, אילת, מעלה אדומים ועוד. 
פריסת תשתית הסיבים של החברה מתרחבת כל הזמן ומומלץ לערוך בדיקת סיבים אופטיים לפי כתובת פרטנר.

חבילות האינטרנט של פרטנר פייבר מגיעות בשלוש מהירויות הורדה – 300 מגה, 600 מגה, או 1 גיגה. מהירות ההעלאה עומדת על 10% ממהירות ההורדה בחבילות הבסיסיות, אך פרטנר פייבר מציעה בשתי המהירויות הגבוהות גם אפשרות העלאה מהירה יותר של 100 בחבילת ה-600 ו-250 בחבילת הגיגה. אם אתם צריכים להעלות קבצים בקצב מהיר, למשל אם אתם עורכי וידאו שעובדים מהבית או גיימרים, החבילות האלה מתאימות בול עבורכם. 

פרטנר סיבים IBC (אנלימיטד) - חברת פרטנר וחברת UNLIMITED חתמו על הסכם אשר יאפשר לחברת פרטנר למכור חבילות אינטרנט פייבר על תשתית הסיבים של IBC באיזורים בהם פרטנר עדיין לא פרסה את תשתית הסיבים האופטיים שלה. המשמעות היא שבמידה ויש באיזור מגוריכם תשתית סיבים של IBC, אתם יכולים להתחבר על גבי תשתית זו גם לחבילות פרטנר פייבר.

רוצה לגלות אם תשתית Partner Fiber נמצאת בבניין שלך? לחצו על פרטנר סיבים בדיקת כתובת

לחצו כאן לעוד מידע על תשתית פייבר של פרטנר


הצטרפות לפרטנר

Bfiber - סיבים אופטיים בבזק

תשתית הסיבים של בזק מאפשרת להצטרף לתשתית סיבים אופטיים ויש לה מבחר תוכניות במהירויות אדירות. החבילה הבסיסית מגיעה במהירות 300 מגה ו-100 העלאה, אחר כך בזק מציעה תשתית אינטרנט פייבר 600 מגה ו-100 העלאה, שתי חבילות 1 ג׳יגה, אחת עם עד 100 העלאה והשנייה עד 250 העלאה, וחבילת תשתית אינטרנט סיבים במהירות מטורפת של עד 2.5 ג׳יגה, במהירות העלאה עד 250 מגה. 

בזק בדיקת סיבים

לבזק פריסת תשתית סיבים אופטיים נרחבת על המפה. כדי שתוכלו לוודא שגם אתם יכולים להצטרף לתשתית סיבים Bfiber של בזק, ניתן לערוך בדיקת סיבים אופטיים לפי כתובת בזק, להזין את העיר, הרחוב ומספר הבית כדי לדעת אם תשתית פייבר של בזק הגיעה לכתובת שלכם. 

אם אתם מעוניינים בחבילת בזק סיבים אופטיים בדיקה של פריסת הסיבים של בזק תאפשר לכם לדעת אם אתם יכולים ליהנות מנתב חזק לאינטרנט במהירות טיל, חיבור מכמה מכשירים במקביל מבלי להרגיש שמישהו מכביד על הרשת שלכם, לעולם לא תחכו עוד עד שהפרק בסדרה שאתם צופים בה בסטרימינג ייטען, תוכלו לנהל פגישות זום חשובות מהספה, ואם אתם נותנים שירות מהבית אף פעם לא תהיה תקלת מהירות מהצד שלכם. אם אתם גיימרים, פריסת תשתית סיבים בזק פייבר תתאים מאוד עבורכם. 

רוצה לבצע בדיקת סיבים בזק ולוודא שהכתובת שלך מחוברת לתשתית הסיבים של בזק? ערכו בדיקת תשתית סיבים לפי כתובת המגורים שלכם

לכל המידע על חבילות ומחירי בזק פייבר לחצו כאן

הצטרפות לבזק

HOT Fiber

חברת HOT בשיתוף פעולה עם IBC (חברת UNLIMITED), מציעה חבילות גלישה על גבי תשתית מהירה של סיבים אופטיים, עם נתב מתקדם ומגדיל טווח גלישה למעוניינים בכך. בדיקה של פריסת תשתית הסיבים האופטיים תראה לכם אם אתם יכולים להצטרף לאחת משלוש החבילות של הוט פייבר, שמחירן נקבע על פי המהירות שלהן: 300 מגה, 600 מגה ו- 1 ג׳יגה, ועד 100 מגה העלאה. 

גלישה בתשתית סיבים אופטיים של הוט מאפשרת לצרכניות ולצרכנים לגלוש מכל מקום בבית עם תשתית אינטרנט יציבה ומהירה, אפשר לגלוש בקלות ממספר גבוה של מכשירים במקביל, ולא תיתקלו בעצירת וידאו במהלך צפייה בסרט או בסדרה שאתם רואים באחד משירותי הסטרימינג. אם אתם משתמשים בשיחות וידאו לצורכי פגישות עבודה או שירות מרחוק שאתם נותנים או צורכים, תוכלו ליהנות משיחה יציבה ללא דיליי או ניתוקים. גם גיימרים נהנים מחוויית משחק משופרת לאין ערוך. 

בדיקת סיבים אופטיים לפי כתובת הוט

רוצה לדעת אם ניתן להתחבר בכתובת שלך לתשתית הוט פייבר? כאן תוכלו לברר אם תשתית הוט הגיעה לכתובת שלכם

חבילות הוט פייבר: לכל המידע והמחירים לחצו כאן

הצטרפות לHOT

גילת טלקום

גילת טלקום הינה חברה ותיקה בשוק התקשורת המציעה ללקוחותיה פתרונות בתחומי התקשורת, האינטרנט והמחשוב על גבי תשתיות הלוויין, תשתיות הסיבים האופטיים והרדיו. לגילת טלקום חבילות אינטרנט סיבים אופטיים על גבי תשתית הפייבר של בזק, במהירויות 300 מגה, 600 מגה, 1 ג'יגה ו- 2.5 ג'יגה עם מהירות העלאה הניתנת לשדרוג.

רוצה לדעת אם ניתן להתחבר בכתובת שלך לחבילת הסיבים של גילת טלקום (על גבי תשתית בזק)? כאן תוכלו לברר אם תשתית בזק הגיעה לכתובת שלכם

חבילות פייבר של גילת טלקום: לכל המידע והמחירים לחצו כאן

הצטרפות לגילת טלקום

UNLIMITED

חברת אנלימיטד היא החברה הוותיקה בתחום תשתית אינטרנט סיבים. אנלימיטד פרסה את רשת הסיבים שלה ביותר מ-60 יישובים ברחבי הארץ והיא מעניקה שירות ליותר מ-850 אלף דירות שכבר מחוברות לתשתית הסיבים האופטיים המהירה שלה. אנלימיטד מציעה חבילות פייבר עם מבחר ספקיות שונות כגון 019 מובייל, 018 אקספון, אינטרנט רימון ועוד.

אתם יכולים לערוך בדיקה אם תשתית פייבר של אנלימיטד כבר פועלת ביישוב שלכם, על קצה המזלג נספר כאן שהשירות פועל באזורי פריסה רבים ובהם הערים והיישובים: אור יהודה, אור עקיבא, אשדוד, אשקלון, באר יעקב, באר שבע, בת ים, גבעת שמואל, גבעתיים, גני תקווה, הוד השרון, הרצליה, חדרה, חולון, חיפה, חריש, טירת כרמל, יבנה, יהוד-מונוסון, ירושלים, כפר יונה, כפר סבא, כרמיאל, לוד, מודיעין-מכבים-רעות, נהריה, נס ציונה, נשר, נתניה, עכו, עפולה, פרדס חנה-כרכור, פתח תקווה, צור יצחק, קריית אונו, קריית ביאליק, קריית גת, קריית ים, קריית מוצקין, ראש העין, ראשון לציון, רחובות, רמלה, רמת גן, רמת השרון, רעננה, שוהם, תל אביב יפו, והרשימה רק מתארכת. 

אנלימיטד מציעה חבילות גלישה שונות, החל מ- 200 מגה הורדה (ו- 20 מגה העלאה) ועד ל- 1 ג'יגה הורדה. המסלולים השונים אידאלים עבור משפחות עם מכשירים מרובים שמחוברים לרשת הביתית, מאפשרים צפייה חלקה באיכות 4K, אפשר להוריד סדרות מלאות בשניות בודדות, גיבוי תמונות מהנייד נעשה במהירות סילונית, קבצים כבדים מאוד מועברים בקלות רבה, ולא תמצאו את עצמכם יושבים מול המחשב ומתעצבנים על האיטיות.

ההתחברות לאנלימיטד נעשית דרך הספקיות:

לחבילות אנלימיטד ו-018 אקספון

לחבילות אנלימיטד ו-019 מובייל

לחבילות אנלימטד ואינטרנט רימון

רוצה לדעת אם תשתית הסיבים של UNLIMITED הגיע גם אליך? ניתן לבצע בדיקת סיבים לפי כתובת ולקבל את הצעות כל הספקיות שמציעות אנלימיטד אם הכתובת מחוברת 

סיבים אופטיים: תשתית האינטרנט שמשגעת את ישראל

למה כולם מדברים על סיבים אופטיים, איך אינטרנט סיב אופטי משנה לנו את החיים, למה אתם חייבים לעשות בדיקת מהירות גלישה סיב אופטי, וכמה הטכנולוגיה הזו...

סיבים אופטיים בית פרטי

מהפכת הסיבים האופטיים צוברת תאוצה ואולי גם אתם כבר יכולים ליהנות מאינטרנט מהיר במיוחד בלי ״לחלוק״ את המהירות עם השכנים. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על...

פריסת סיבים אופטיים - שאלות ותשובות

אילו חברות מציעות אינטרנט על גבי סיבים אופטיים?

החברות שכבר ביצעו פריסת סיבים אופטיים וממשיכות לפרוס תשתית פייבר הן פרטנר פייבר כחלק מקבוצת התקשורת פרטנר, סלקום סופר פייבר מקבוצת התקשורת סלקום, תשתית Bfiber מבית בזק, HOT Fiber של חברת הוט, חברת גילת טלקום על גבי הסיבים של בזק ורשת פייבר Unlimited, החלוצה בתחום פריסת סיבים אופטיים בישראל שמציעה להצטרף לתשתית דרך הספקיות דוגמת 019 מובייל, 018 אקספון, אינטרנט רימון ועוד. 

אילו מהירויות גלישה יש בתשתית פייבר?

פריסת סיבים אופטיים ברחבי הארץ מאפשרת לצרכניות ולצרכנים גלישה במהירויות שעד לא מזמן נשמעו דמיוניות. החבילות ה״איטיות״ ביותר מתחילות ב-300 מגה, חבילות פופולריות נוספות הן 500 מגה, 600 מגה, ו-1 ג׳יגה (1,000 מגה), ויש גם חבילת 2.5 ג׳יגה. מהירות ההעלאה נעה בין 30 מגה ל-250 מגה, מה שמאפשר גיבוי מהיר, העלאת קבצים כבדים, הורדת סדרות בשניות, פגישות וידאו ללא ניתוקים, צפייה יציבה בשירותי סטרימינג, וגן עדן לגיימרים. 

למה לא כל היישובים מחוברים לסיבים אופטיים?

פריסת סיבים אופטיים היא ממהלכי התשתיות הגדולים והמורכבים שיש והחברות בונות באופן פיזי את תשתית האינטרנט שלהן. החברות פורסות כבלי סיבים אופטיים ומחברות כל בניין באופן ישיר. התהליך כרוך בעלויות גבוהות ובזמן של כוח עבודה אנושי. 

איך אני עושה בדיקה אם הבית שלי מחובר לתשתית פייבר?

כל אחת מחברות תשתית הפייבר מאפשרת בדיקה אם אתם יכולים כבר להתחבר לתשתית על פי התקדמות פריסת סיבים אופטיים של החברה. אם הבניין שלכם כבר מחובר, ברכות - אתם יכולים להתחבר. אם עדיין לא, החברות השונות מפרסמות באתריהן מה עליכם לעשות כדי לקדם את החיבור לתשתית הסיבים.  

האם ניתן לעשות בחברת סלקום בדיקת סיבים?

חברת סלקום מבצעת פריסה של תשית הסיבים ברחבי ישראל ומציעה חבילות אינטרנט סלקום פייבר במגוון מהירויות. ניתן לברר האם אתם מחוברים לתשתית הסיבים של סלקום לפי הכתובת בה אתם גרים. את הבדיקה אפשר לבצע באתר כמהזה- בדיקת סיבים אופטיים.

אם אני רוצה לבצע בדיקת סיבים הוט, איך ניתן לעשות זאת?

בדיקת סיבים הוט ניתן לבצע בקלות ולבדוק לפי הכתובת שבה אתם גרים האם התשתית מותקנת והחבילות זמינות להצטרפות. כפי שגם סקרנו ניתן לבצע את הבדיקה במהירות בלחיצה על הקישור שמופיע בסקירת פריסת סיבים אופטיים.

איך עושים בדיקת סיבים אופטיים לפי כתובת בזק?

אם ברצונכם לבצע בדיקת סיבים בזק באתר כמהזה, תצטרכו להקליד את הכתובת שבה אתם גרים/ אותה רוצים לחבר לאינטרנט סיבים, לפי עיר, רחוב ומספר בית. אם אכן קיימת תשתית סיבים של בזק באזור, תוכלו להצטרף לחבילת הבי פייבר שבה אתם מעוניינים.

האם ניתן לבדוק פריסת סיבים דרך פרטנר פייבר בדיקת כתובת?

פריסת תשתית הסיבים של חברת פרטנר מתבצעת בכל רחבי הארץ. תוכלו לדעת אם התשתית הותקנה אצלכם באמצעות בדיקת סיבים לפי כתובת שניתן למצוא באתר כמהזה, שדורשת שתמלאו את העיר, הרחוב ומספר הבית. הבדיקה מהירה ולאחריה ניתן לראות את האם הותקנה תשתית, של איזה חברה, ומה החבילות המוצעות של החברות, ביניהן גם חברת פרטנר.

תגובות