דלג לתוכן

חבילות סיבים אופטיים בדיקת כתובת


חבילות סיבים אופטיים בדיקת כתובת

מיון לפי:

חיפוש לפי כתובת
יש לבחור יישוב
יש לבחור רחוב
יש להזין מספר בית
מיון לפי

בדיקת תשתית אינטרנט סיבים לפי כתובת

במקום שתעברו בין אתרי חברות האינטרנט השונות ותחפשו אם פריסת סיבים אופטים הגיעה לשכונה שלכם, ריכזנו עבורכם את כל החבילות של כל החברות בכל הכתובות במקום אחד. אינטרנט בתשתית סיבים אופטיים הולך ותופס מקום גדול יותר בקרב הלקוחות, ולא סתם. רוב החברות ממתגות את השירות תחת השם פייבר, ומדובר במהירויות שעד לא מזמן נחשבות דמיוניות.

כאן זה המקום שבו תוכלו לעשות בדיקת סיבים לפי כתובת, לראות מפת סיבים אופטיים על פי התקדמות חברות האינטרנט בישראל, לשאול האם יש סיבים אופטיים באזור שלי, ולראות אילו מבין החברות כבר הגיעו אליכם ומה כל חברה מציעה. כך תוכלו להשוות מחירים בקלות ולקבל את ההצעה המשתלמת ביותר עבור המהירות שמתאימה לכם בול.

רגע, מה זה תשתית סיבים אופטיים?

זוכרים את הימים האלה שניסינו לצפות בסרטון באיכות בינונית ביוטיוב ולקח לנו פי 2 זמן לצפות בו, כי הסרט נתקע ונטען ונטען ונתקע כל הזמן? ואיך התלהבנו כשספק האינטרנט שלנו שידרג לנו את המהירות ל-10 מגה? ואז ל-20? לאט לאט התקיעות התחילו להצטמצם, אבל בשעות השיא עדיין היו ירידות במהירויות שהובטחו לנו. זה לא היה מרוע לב של הספקיות אלא בגלל התשתית המיושנת שעליו האינטרנט שלנו עובר. רוב הישראלים מחוברים לאינטרנט בתשתית DSL של בזק, תשתית שמבוססת על כבלי נחושת. הכבלים הללו מחוברים לארון התקשורת של בזק, ומשם מתפזרים לבתים. מי שלא מחובר דרך בזק מחובר דרך הוט, עד שהגיעה טכנולוגיה שלישת - סיבים אופטיים. 

התשתית החדשה מבוססת על סיבים שמעבירים אור מקצה אחד לאחר, באופן שמאפשר תקשורת אינטרנט מהירה במיוחד. כמה במיוחד? בדיקת מהירות גלישה סיב אופטי מעלה שהחבילה הבסיסית ביותר עומדת על 300 מגה בקצב ההורדה, ועד 2,500 מגה בחבילה המתקדמת ביותר, זה 2.5 גיגה, מהירות שמי בכלל היה מסוגל להעלות בדעתו. ולא רק ההורדות - אתם בוודאי מכירים את ההבדלים במהירות העלאת קבצים ותמונות, בעיקר הכבדים שבהם. גם אם יש לכם אינטרנט בתשתית DSL במהירות 100 או 200 מגה, קצב ההעלאה יהיה לרוב 10 מגה בלבד. אם תעשו בדיקת מהירות גלישה סיב אופטי בין החברות, תגלו שאנחנו כבר מדברים על בין 30 ל-250 מגה, בהתאם לחבילה שתבחרו. 

למה כדאי לעבור לתשתית סיבים אופטיים?

כבר הזכרנו את נושא מהירות הגלישה גם בהעלאה וגם בהורדה. אבל למה המהירות הזו חשובה כל כך? קודם כל, כבר מזמן אנחנו לא גולשים באינטרנט רק כדי לקרוא חדשות באתר האהוב עלינו או לעשות לייקים ברשתות החברתיות. אינטרנט זה המשרד שלנו, היכולת לעבוד מהבית, לנהל פגישות בזום, וגם לצפות בטלוויזיה ובסטרימינג. ככל שיש יותר דיירים במשק הבית יש גם יותר מכשירים שמחוברים לאינטרנט. והמכשירים האלה רבים ביניהם על האינטרנט, וככל שהמהירות גבוהה יותר, כך הגלישה יציבה יותר ולא נצטרך לצעוק על מישהו שבדיוק החליט להעלות סרטון כבד בזמן שצריך לשלוח מצגת לבוס. 

תשתיות האינטרנט המיושנות מושפעות ממרחק בין הדירה לארון התקשורת, מכמות הדיירים בבניין, משעות השיא והשפל בעומס על הרשת, ולא סתם אתם כמעט אף פעם לא מגיעים מהירות הגלישה שעליה אתם משלמים, כשמילת המפתח היא ״עד״. תשתית סיבים אופטיים מבטיחה לכם מהירות יציבה, כל הזמן, בכל שעה, לא משנה כמה מבני הבית גולשים במקביל ומה השכנים עושים. 

אילו חברות מבצעות התקנת סיבים אופטיים?

החברות שפורסות תשתית סיבים אופטיים הן פרטנר פייבר מקבוצת פרטנר, סלקום סופר פייבר מקבוצת סלקום, Bfiber של בזק, הוט פייבר של חברת הכבלים הוותיקה הוט, ו-Unlimited שהייתה החברה הראשונה במיזם פריסת סיבים אופטיים. 

פרטנר סיבים בדיקת כתובת: פריסת סיבים אופטיים של פרטנר פייבר נמצאת כבר במספר רב של יישובים בארץ שהולך וגדל. פרטנר פורסת את רשת הפייבר כולל תשתית סיבים אופטיים בבית פרטי, הכל ללא חלוקת מהירות עם השכנים. מפת סיבים אופטיים של פרטנר מתעדכנת כל הזמן והיא מאפשרת להתחבר גם לחבילות טריפל הכוללת טלוויזיה ואינטרנט מהיר.

סלקום בדיקת סיבים: תשתית סיבים אופטיים של סלקום זמינה ללקוחות ביישובים רבים בישראל. הלקוחות יכולים להזמין חבילות אינטרנט עם תשתית פייבר בשילוב עם סלקום TV ושירות שלישי בחבילת הטריפל, שכולל טלפון קווי או סופר WiFi (משפר גלישה) לבחירתכם. 

בדיקת סיבים בזקהתקנת סיבים אופטיים של חברת התקשורת הוותיקה מתאפשרת דרך שירות Bfiber. בדקו את מפת פריסת הסיבים כדי לדעת אם השירות זמין בשכונה שלכם. בזק מציעה את החבילה המהירה ביותר, עד 2.5 ג׳יגה מהירות הורדה, ועד 250 ג׳יגה מהירות העלאה. 

בדיקת סיבים אופטיים לפי כתובת הוט: חברת HOT משתפת פעולה עם IBC, חברת UNLIMITED, ומציעה מגוון חבילות גלישה על תשתית סיבים אופטיים. 

אנלימיטד: החברה הוותיקה ביותר בתחום פריסת סיבים אופטיים כבר נמצאת ביותר מ-60 יישובים ברחבי הארץ, עם יותר מ-850 אלף לקוחות. עשו בדיקת סיבים אופטיים לפי כתובת לגלות אם השירות זמין בכתובת שלכם. לתשתית אנלימיטד תוכלו להצטרף דרך ספקיות האינטרנט השונות דוגמת 018 אקספון, 019 מובייל, אינטרנט רימון עוד. באוקטובר 2022 הצהירה כי המתכוונת להגביר את קצב הגלישה לכדי 5 ג'יגה, מהלך שאמור להיכנס לתוקף בתחילת שנת 2023.

איך עושים בדיקת סיבים אופטיים לפי כתובת?

עד לא מזמן כדי לגלות אם תשתית סיבים אופטיים הגיעה אליכם, הייתם צריכים להיכנס לאתרים של כל אחת מחמש החברות שמנינו ולראות אם היא כבר הגיעה אליכם. לא הגיעה? הייתם צריכים לעבור לאתר של החברה הבאה. כן הגיעה? הייתם צריכים לרשום בצד את ההצעות שלה, לעבור לאתר הבא, ולערוך השוואה. 

עכשיו הכל פשוט יותר, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להזין הכתובת שלכם כאן אצלנו באתר - העיר שלכם, הרחוב והמספר, ואנחנו כבר נראה לכם אילו מהחברות פרשו סיבים אופטיים בשכונה שלכם. בנוסף נראה לכם גם לאילו חבילות ומסלולים אתם יכולים להצטרף, ואם יש הצעות מיוחדות ומבצעים שאסור לפספס. ומי יודע, אולי את ההצעה הבאה שלכם מאיתנו כבר תקבלו במהירות אדירה. 

בדיקת סיבים לפי כתובת - שאלות ותשובות

אילו חברות מציעות אינטרנט בתשתית סיבים אופטיים?

חמש חברות מציעות כיום שירותי אינטרנט בפריסת סיבים אופטיים. הוותיקה שבהן היא אנלימיטד שמשווקת את השירות דרך ספקיות האינטרנט (019, 018, רימון ועוד), ומלבדה מציעות את השירות פרטנר במסגרת פרטנר פייבר, סלקום במסגרת סלקום סופר פייבר, בזק באמצעות המותג Bfiber, והוט דרך הוט פייבר. 

איך בודקים אם חברות האינטרנט פרסו תשתית סיבים באזור שלי?

כל מה שאתם צריכים לעשות זה להזין את הכתובת המלאה שלכם - שם הרחוב, מספר, ועיר, ואנחנו כבר נעשה את השאר. נחפש עבורכם איזו חברה כבר נמצאת באזור שלכם, האם ישנן חברות נוספות, ומהם המסלולים והחבילות שאתם יכולים להצטרף אליהם בכל אחת מהחברות שפועלות באזורכם. 

למה לי בכלל לעבור לתשתית סיבים אופטיים?

בגלל המהירות, בגלל היציבות, בגלל שלא תראו יותר את הגלגל שמראה שהסרטון שלכם נתקע ומנסה להיטען. לא משנה כמה אנשים גולשים בו זמנית במשק הבית שלכם וכמה מכשירים מחוברים לראוטר - הגלישה בתשתית סיבים אופטיים מהירה ויציבה. 

איך מבצעים בדיקת סיבים אופטיים לפי כתובת בחברות אינטרנט כמו הוט, בזק, סלקום, פרטנר וכו'?

אם ברצונכם לבצע בחברות סלקום בדיקת סיבים, פרטנר בדיקת סיבים, בזק בדיקת סיבים, הוט בדיקת סיבים וכדומה ולגלות האם אתם יכולים להשתדרג ולעבור לאינטרנט סיבים, תוכלו לעשות זאת בקלות ובמהירות באתר כמהזה! בלחיצה כאן על בדיקת סיבים לפי כתובת תעברו לעמוד בו תצטרכו להזין כמה פרטים: יישוב, רחוב ומספר בית. לאחר מכן המערכת תבצע את הבדיקה ותציג לכם חבילות אינטרנט פייבר של החברות שמפעילות תשתית סיבים בסביבתכם, כדי שתוכלו להשוות ולבחור את מה שהכי מתאים לכם! (במידה וקיימת תשתית סיבים).

סיבים אופטיים: תשתית האינטרנט שמשגעת את ישראל

למה כולם מדברים על סיבים אופטיים, איך אינטרנט סיב אופטי משנה לנו את החיים, למה אתם חייבים לעשות בדיקת מהירות גלישה סיב אופטי, וכמה הטכנולוגיה הזו...

סיבים אופטיים בית פרטי

מהפכת הסיבים האופטיים צוברת תאוצה ואולי גם אתם כבר יכולים ליהנות מאינטרנט מהיר במיוחד בלי ״לחלוק״ את המהירות עם השכנים. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על...

אינטרנט סיבים אופטיים בישראל

האינטרנט הביתי הוא כבר מזמן לא מה שהיה פעם. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת כך גם מתרבות האפשרויות. הסיבים האופטיים מביאים איתם בשורה חדשה של אינטרנט מהיר...

פריסת סיבים אופטיים בדיקת כתובת- תשתית פייבר

סיבים אופטיים פריסה: הדבר החם כרגע בעולם האינטרנט הוא ללא ספק תשתית אינטרנט פייבר מהירה במיוחד. מגוון רחב של חברות כבר מציעות חיבור ביתי לאינטרנט עם...