yes plus | יס פלוס

yes עוברת בהדרגה לשידורים על גבי האינטרנט. לחברה שיתוף פעולה עם ממיר אפל TV ובנוסף השיקה ממיר אנדרואיד שפותח בשיתוף עם גוגל וכולל פיצ'רים מתקדמים.

יס פלוס +yes 

שירות +yes זמין לכלל הלקוחות ומאפשר שימוש בסטרימרים שונים:

הממיר של אפל טיוי 

הממיר של אפל טיוי פועל על גבי רשת האינטרנט ללא צורך בלוויין. היתרון בשימוש בסטרימר Apple TV הוא הגישה הנוחה והפשוטה לשלל אפליקציות תוכן ומוזיקה שתוכלו להוסיף על השירות של יס, כגון: נטפליקס, אמזון פריים, אפל טיוי פלוס, ספוטיפיי, יוטיוב, אפל מיוזיק ועוד. כמו כן, מדובר בממשק מתקדם הכוללת חוויית צפיית בינג' (צפייה ברצף), אפשרות לדילוג על פתיח, שירות Catch Up, המלצות צפייה, דף בית מותאם אישית, אפשרויות חיפוש חכמות ועוד.

הממיר Android TV

ממיר האנדרואיד של יס שפותח בשיתוף עם גוגל עם שלט נוח לתפעול, פועל על גבי רשת האינטרנט ללא צורך בחיבור ללוויין. הממיר מאפשר חווית צפייה מתקדמת הכוללת שירות catch up, המלצות צפייה ועוד, גישה לאלפי אפליקציות ומשחקים. לממיר ממשק ייעודי המותאם לילדי ומתבגרים עם מגוון פיצ'רים כגון ניווט לפי דמויות, קביעת טיימר לזמן הצפייה, הגבלת שעת צפייה, חסימת תכנים, ונעילת הממיר למצב "חדר ילדים" שלא מאפשר גישה לממשק המבוגרים. השלט של הממיר שולט בטלוויזיה, מאפשר חיפוש קולי וכולל גם מקשים יעודיים עם גישה לנטפליקס, YouTube, ספוטיפיי ועוד. ממיר האנדרואיד החדש ישמש בקרוב גם כנקודת הפצת WiFi בבית.

Yes+ Live - שירות חדש לצפייה ללא Delay!

חברת יס פתרה את בעיית הדיליי (Delay - השהייה בצפייה שנעה בין 30 שניות ועד אפילו 2 דק') בשידורי הטלוויזיה האינטרנטית ומשיקה את שירות yes+ live בערוצי השידורים החיים ובערוצי הספורט. כיום ניתן לקצר את זמן הדיליי כאשר לוחצים על Start Over אבל זה לא פותר את הבעיה לחלוטין ועדיין משאיר עיכוב של עד 20 שניות שעשוי להיות משמעותי בעת צפייה במשחקי ספורט לדוגמא או בתוכניות ריאליטי בשידור חי.

השירות יהיה זמין ללקוחות יס פלוס ויוטמע בהדרגה בערוצים עם שידורים חיים. בתחילה ב: קשת 12, רשת 13, 5SPORT HD, 5 PLUS HD, ספורט 1 HD, ספורט 2 HD , ספורט 3 HD, ספורט4, 5 LIVE HD, 5SPORT 4K ובשלב הבא ב: כאן 11, יורוספורט HD , יורוספורט 2, ONE 2 HD, 5 STARS HDטלוויזיה

YES ‏- ‏Yes Plus (קרא תגובות)

מסלולי טלוויזיה: כל חבילות התוכן, אפליקציות תוכן

yes+ כולל עולם תוכן גדול של כ- 140 ערוצים וספריית VOD הכוללת עשרות אלפי תכנים המשודרים על גבי רשת האינטרנט באמצעות סטרימר.

טלוויזיה: בסיס + כל חבילות התוכן + כל ערוצי הפרימיום (ללא ערוצי מבוגרים וספורט פרימיום)

מבצעים למצטרפים חדשים לבחירה: 

3 חודשים ראשונים ב-69 ש"ח לחודש! ושני ממירי AndriodTV כלולים במחיר!

או

159 ש״ח לחודש למשך שנה! וממיר אחד AndriodTV כלול במחיר!

בנוסף: התקנה חינם וגם VOD ללא תוספת תשלום!

לעוד מידע על +yes

קרא עוד
199.00 ש"ח
לנציג YES

חבילות yes

28 באוקטובר 2019

yes משיקה את שירות yes+ (יס פלוס). כפי שהתחייבה, החברה מתחילה להציע שידורים על גבי ממירי אינטרנט ללא צורך בחיבור ללוויין. שיתוף הפעולה הראשון הוא עם אפל והוא מאפשר לצפות בתכני יס באמצעות אפל TV, כאשר בהמשך יהיה ניתן לצפות גם באמצעות אנדרואיד TV.

חבילת הצפייה שתוצע על גבי ה- AppleTV תהיה מסלול unlimited המוכר ב-199 ש"ח.

yes plus תאפשר ללקוחות גישה נוחה לאפליקציות חיצונית כגון נטפליקס, יוטיוב, אמזון פריים, ספוטיפיי ועוד. בנוסף תציע משק חדשני ונוח לשימוש. מכשיר האפל טיוי יינתן ללקוחות במודל השכרה, לקוחות שיש ברשותם אפל טיוי פרטי יוכלו לעשות בו שימוש ללא צורך בהשכרת ממיר נוסף.

חידושים ויתרונות נוספים: פיצ'רים של דילוג על פתיח וקרדיטים, מעבר אוטומטי לפרק הבא, המשך צפייה מנק' הצפייה האחרונה, עולם בטוח לילדים ועוד.

בהמשך יוצע גם שירות אפל מיוזיק מתנה לחצי שנה ושידורי אפל טיוי מתנה לשנה.

שירות yes+ נמצא כרגע בפיילוט ומוצע למספר מוגבל של לקוחות חדשים וקיימים של החברה. בשבועות הקרובים הוא עשוי להיות זמין לכולם.

 

מרץ 2019

חברת yes החליטה לנטוש את הלוויין ולעבור בהדרגה לשידורים על גבי האינטרנט. מדובר בתהליך ארוך טווח שייקח כ-7 שנים, אך הוא מתחיל כבר עכשיו, ועד סוף השנה תשיק החברה מוצר אינטרנט חדש.

החברה הצהירה על שיתוף פעולה עם ממיר אפל TV שיחולק ללקוחות כבר בחודשים הקרובים, כאשר אפליקציית yes כבר מוטמעת בו כאופציה ראשונה. שימוש בממיר זה יאפשר ללקוחות החברה ליהנות מתכנים נוספים כגון נטפליקס, אמזון פריים וכד'.

במקביל, כנראה שיושק ממיר נוסף בטכנולוגיית אנדרואיד שיאפשר שידור על גבי האינטרנט במקביל לשידורי הלוויין.

המעבר של yes לשידורים על גבי האינטרנט מתאפשר במקביל להתפתחות תשתית האינטרנט החזק בישראל ופריסה מסיבית של רשת הסיבים האופטיים אשר תאפשר בעתיד הלא רחוק גלישה חלקה ומהירה. העובדה שחברות רבות כבר מציעות שירותי טלוויזיה על גבי האינטרנט בעלויות זולות משמעותית משידורי הלוויין סללה את הדרך עבור yes.

חשוב להדגיש שלא יהיה מדובר במוצר דומה לשירות סטינג TV שם מוצע תוכן מצומצם יותר, אלא ממש שירות yes המלא עם כל הערוצים והתכנים המוכרים.

 


תגובות