yes plus | יס פלוס

yes עוברת בהדרגה לשידורים על גבי האינטרנט. החברה משיקה שיתוף פעולה עם ממיר אפל TV ובנוסף עובדת על פיתוח של ממיר אנדרואיד שישווק על ידה.

2 בדצמבר 2019

מהיום השירות החדש +yes זמין לכלל הלקוחות.

הבשורה החדשה של יס פלוס היא השימוש בסטרימר אפל טיוי הפועל על גבי רשת האינטרנט ללא צורך בלוויין.

מבחינת התכנים החבילה זהה לחבילת האולטימייט שקיימת היום ומציעה את כל התכנים (מלבד ספורט פרמיום) במחיר של 199 ש"ח לחודש. עם זאת במידה ואין ברשותכם סטרימר AppleTV בבית תדרשו להוסיף תשלום של 10 שקלים בחודש עבור שכירות הסטרימר, כך שהחבילה תעלה 209 ש"ח לחודש. בנוסף, כיום מוצעת הטבה של 3 חודשים ראשונים ב-69 ש"ח לחודש (או 79 ש"ח ביחד עם הסטרימר).

היתרון בשימוש בסטרימר Apple TV הוא הגישה הנוחה והפשוטה לשלל אפליקציות תוכן ומוזיקה שתוכלו להוסיף על השירות של יס, כגון: נטפליקס, אמזון פריים, אפל טיוי פלוס, ספוטיפיי, יוטיוב, אפל מיוזיק ועוד. חשוב לציין שאפל טיוי נותנת את שירות אפל מיוזיק במתנה לחצי שנה ואת שירות הצפייה שלה במתנה לשנה.

כמו כן, מדובר בממשק מתקדם הכוללת חוויית צפיית בינג' (צפייה ברצף), אפשרות לדילוג על פתיח, שירות Catch Up, המלצות צפייה, דף בית מותאם אישית, אפשרויות חיפוש חכמות ועוד.

ניתן לחבר עד 3 משתמשים לשירות +yes ועוד 3 משתמשים לשירות yesGO.


טלוויזיה

YES ‏- ‏Yes Plus (קרא תגובות)

מסלולי טלוויזיה: כל המסלולים

yes+ כולל עולם תוכן גדול של כ- 140 ערוצים וספריית VOD הכוללת עשרות אלפי תכנים המשודרים על גבי רשת האינטרנט באמצעות הסטרימר של Apple TV.

טלוויזיה: בסיס + כל חבילות התוכן + כל ערוצי הפרימיום (ללא ערוצי מבוגרים וספורט פרימיום)

ממיר: AppleTV סטרימר (בעלות נוספת של 10 ש"ח לחודש)

מבצע למצטרפים חדשים: 3 חודשים ראשונים ב-69 ש"ח לחודש!

(+ ממיר AppleTV ב- 10 ש"ח לחודש)

התקנה חינם וגם VOD ללא תוספת תשלום!

לעוד מידע על +yes

קרא עוד
199.00 ש"ח
לנציג YES

חבילות yes

28 באוקטובר 2019

yes משיקה את שירות yes+ (יס פלוס). כפי שהתחייבה, החברה מתחילה להציע שידורים על גבי ממירי אינטרנט ללא צורך בחיבור ללוויין. שיתוף הפעולה הראשון הוא עם אפל והוא מאפשר לצפות בתכני יס באמצעות אפל TV, כאשר בהמשך יהיה ניתן לצפות גם באמצעות אנדרואיד TV.

חבילת הצפייה שתוצע על גבי ה- AppleTV תהיה מסלול unlimited המוכר ב-199 ש"ח.

yes plus תאפשר ללקוחות גישה נוחה לאפליקציות חיצונית כגון נטפליקס, יוטיוב, אמזון פריים, ספוטיפיי ועוד. בנוסף תציע משק חדשני ונוח לשימוש. מכשיר האפל טיוי יינתן ללקוחות במודל השכרה, לקוחות שיש ברשותם אפל טיוי פרטי יוכלו לעשות בו שימוש ללא צורך בהשכרת ממיר נוסף.

חידושים ויתרונות נוספים: פיצ'רים של דילוג על פתיח וקרדיטים, מעבר אוטומטי לפרק הבא, המשך צפייה מנק' הצפייה האחרונה, עולם בטוח לילדים ועוד.

בהמשך יוצע גם שירות אפל מיוזיק מתנה לחצי שנה ושידורי אפל טיוי מתנה לשנה.

שירות yes+ נמצא כרגע בפיילוט ומוצע למספר מוגבל של לקוחות חדשים וקיימים של החברה. בשבועות הקרובים הוא עשוי להיות זמין לכולם.

 

מרץ 2019

חברת yes החליטה לנטוש את הלוויין ולעבור בהדרגה לשידורים על גבי האינטרנט. מדובר בתהליך ארוך טווח שייקח כ-7 שנים, אך הוא מתחיל כבר עכשיו, ועד סוף השנה תשיק החברה מוצר אינטרנט חדש.

החברה הצהירה על שיתוף פעולה עם ממיר אפל TV שיחולק ללקוחות כבר בחודשים הקרובים, כאשר אפליקציית yes כבר מוטמעת בו כאופציה ראשונה. שימוש בממיר זה יאפשר ללקוחות החברה ליהנות מתכנים נוספים כגון נטפליקס, אמזון פריים וכד'.

במקביל, כנראה שיושק ממיר נוסף בטכנולוגיית אנדרואיד שיאפשר שידור על גבי האינטרנט במקביל לשידורי הלוויין.

המעבר של yes לשידורים על גבי האינטרנט מתאפשר במקביל להתפתחות תשתית האינטרנט החזק בישראל ופריסה מסיבית של רשת הסיבים האופטיים אשר תאפשר בעתיד הלא רחוק גלישה חלקה ומהירה. העובדה שחברות רבות כבר מציעות שירותי טלוויזיה על גבי האינטרנט בעלויות זולות משמעותית משידורי הלוויין סללה את הדרך עבור yes.

חשוב להדגיש שלא יהיה מדובר במוצר דומה לשירות סטינג TV שם מוצע תוכן מצומצם יותר, אלא ממש שירות yes המלא עם כל הערוצים והתכנים המוכרים.

 


הרשם לאתר כמהזה ותהנה ממערכת תזכורות לפני סיום מבצע וניוזלטר עם עדכוני מחירים

תגובות