דלג לתוכן

yes plus | יס פלוס

yes עוברת בהדרגה לשידורים על גבי האינטרנט. לחברה שיתוף פעולה עם ממיר אפל TV ובנוסף השיקה ממיר אנדרואיד שפותח בשיתוף עם גוגל וכולל פיצ'רים מתקדמים.

3 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

יס פלוס +yes 

שירות yes+ (יס פלוס) מציע שידורים על גבי ממירי אינטרנט (ממירי אפל TV ואנדרואיד TV) ועל גבי רשת הסיבים האופטיים, ללא צורך בחיבור ללוויין. יס פלוס מאפשרת ללקוחותיה גישה נוחה לאפליקציות חיצונית כגון נטפליקס, יוטיוב, אמזון פריים, ספוטיפיי ועוד. הממשק כולל פיצ'רים של דילוג על פתיח וקרדיטים, מעבר אוטומטי לפרק הבא, המשך צפייה מנקודת הצפייה האחרונה, עולם בטוח לילדים ועוד.

בנובמבר 2021 הודיעה יס על שדרוג חווית הצפייה עם yes פלוס 2.0. חברת יס משיקה כעת ממיר חדש המותאם לסיבים אופטיים, עם חידושים בממשק וגם אפליקציה לסלולר שתאפשר למשתמשים להוריד תכנים ולצפות בהם בזמנם הפנוי. בממשק החדש תהיה אפשרות ליצור פרופיל אישי הנקרא "myTV", כאשר כל אחד מבני המשפחה יוכל להגדיר את העדפותיו האישיות ואת הערוצים שבהם הוא מעוניין לצפות. הפרופילים מותאמים לילדים, לבני נוער ולמבוגרים, כאשר התכנים שניתן יהיה לצפות בהם יסוננו בהתאם. בנוסף הושק סרגל ייעודי חדש המקל על המעבר בין ערוצים, כולל מעבר בין ערוצים ומקלדת וירטואלית לבחירה.

אפריל 2022 השיקה yes אפשרות להצטרף לחבילות משולבות נטפליקס (כאשר הסליקה נעשית דרכה), החבילות מציעות הנחה קטנה בעלות החודשית וניתן להצטרף אליהן דרך יס או סטינג טיוי בחבילות הטלוויזיה והטריפל.

שירות +yes זמין לכלל הלקוחות ומאפשר שימוש בסטרימרים שונים:

הממיר של אפל טיוי 

הממיר של אפל טיוי פועל על גבי רשת האינטרנט ללא צורך בלוויין. היתרון בשימוש בסטרימר Apple TV הוא הגישה הנוחה והפשוטה לשלל אפליקציות תוכן ומוזיקה שתוכלו להוסיף על השירות של יס, כגון: נטפליקס, אמזון פריים, אפל טיוי פלוס, ספוטיפיי, יוטיוב, אפל מיוזיק ועוד. כמו כן, מדובר בממשק מתקדם הכוללת חוויית צפיית בינג' (צפייה ברצף), אפשרות לדילוג על פתיח, שירות Catch Up, המלצות צפייה, דף בית מותאם אישית, אפשרויות חיפוש חכמות ועוד.

הממיר Android TV

ממיר האנדרואיד של יס שפותח בשיתוף עם גוגל עם שלט נוח לתפעול, פועל על גבי רשת האינטרנט ללא צורך בחיבור ללוויין. הממיר מאפשר חווית צפייה מתקדמת הכוללת שירות catch up, המלצות צפייה ועוד, גישה לאלפי אפליקציות ומשחקים. לממיר ממשק ייעודי המותאם לילדי ומתבגרים עם מגוון פיצ'רים כגון ניווט לפי דמויות, קביעת טיימר לזמן הצפייה, הגבלת שעת צפייה, חסימת תכנים, ונעילת הממיר למצב "חדר ילדים" שלא מאפשר גישה לממשק המבוגרים. השלט של הממיר שולט בטלוויזיה, מאפשר חיפוש קולי וכולל גם מקשים יעודיים עם גישה לנטפליקס, YouTube, ספוטיפיי ועוד. ממיר האנדרואיד החדש ישמש בקרוב גם כנקודת הפצת WiFi בבית.

Yes+ Live - שירות חדש לצפייה ללא Delay!

חברת יס פתרה את בעיית הדיליי (Delay - השהייה בצפייה שנעה בין 30 שניות ועד אפילו 2 דק') בשידורי הטלוויזיה האינטרנטית ומשיקה את שירות yes+ live בערוצי השידורים החיים ובערוצי הספורט. כיום ניתן לקצר את זמן הדיליי כאשר לוחצים על Start Over אבל זה לא פותר את הבעיה לחלוטין ועדיין משאיר עיכוב של עד 20 שניות שעשוי להיות משמעותי בעת צפייה במשחקי ספורט לדוגמא או בתוכניות ריאליטי בשידור חי.

השירות יהיה זמין ללקוחות יס פלוס ויוטמע בהדרגה בערוצים עם שידורים חיים. בתחילה ב: קשת 12, רשת 13, 5SPORT HD, 5 PLUS HD, ספורט 1 HD, ספורט 2 HD , ספורט 3 HD, ספורט4, 5 LIVE HD, 5SPORT 4K ובשלב הבא ב: כאן 11, יורוספורט HD , יורוספורט 2, ONE 2 HD, 5 STARS HD.

 

חשוב להדגיש שלא מדובר במוצר דומה לשירות סטינג TV שם מוצע תוכן מצומצם יותר, אלא שירות yes מלא עם כל הערוצים והתכנים המוכרים.

חבילות yes

תגובות