דלג לתוכן

HBO MAX

שירות הסטרימינג החדש HBO MAX של ענקית הבידור וורנר יכלול תכנים בלעדיים מספריית התוכן של וורנר לצד תכנים קלאסיים של HBO. השירות הושק באביב 2020 בארה"ב, וצפוי להגיע לישראל במהלך 2024.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

ספטמבר 2022

שירות הסטרימינג HBO Max התמזג יחד עם שירות הסטרימינג Discovery plus וכבר לא יתרחב בעולם בצורתו הבודדת. וורנר בראדרס (WBD) הבעלים של שתי ענקיות התוכן הללו ושירותי הסטרימינג שלהן מאמינים כי האפליקציה של דיסקברי פלוס היא טובה יותר ויחד עם התכנים החזקים של HBO, השילוב יהיה מוצלח. בארה"ב החברה תאחד את השירותים והתכנים בקיץ הבא ולאחר מכן המהלך יקרה גם במדינות באירופה בהן HBO Max פועל. בהמשך 2024 השירות הממוזג יתרחב לעוד מדינות וביניהן ישראל. 

מבחינת מחיר, נכון היום בארה"ב, שירות דיסקברי פלוס בשילוב עם HBO Max עולה 21.98 דולר לחודש או 14.98 דולר לחודש למנוי עם פרסומות. אך, אין זה מעיד על מה שיהיה ב2024. כרגע בישראל הושק רק שירות דיסקברי פלוס.

ינואר 2022

שירות HBO Max צפוי לצאת להפצה נרחבת השנה מחוץ לגבולות ארה"ב, ובנוסף ל-20 מדינות באירופה אליהן הוא עתיד להגיע, הוא ינחת גם פה בישראל. נזכיר שהשירות כולל מבחר ענק של סדרות וסרטים מבית HBO וסרטים של וורנר. בין הסדרות תוכלו למצוא את "חברים", "משחקי הכס", "סקס והעיר הגדולה", "הסופרנוס", "יורדים" "אופוריה", ובסרטים יחכו לכם סרטי הארי פוטר, סופרמן, וונדר מן ועוד רבים.

דצמבר 2019

ענקית הבידור וורנר משיקה את שירות הסטרימינג החדש HBO MAX. שירות הסטרימינג יכלול תכנים בלעדיים מספריית התוכן של וורנר לצד תכנים קלאסיים של HBO. מוקד משיכה מרכזי של השירות צפוי להיות סדרות וסרטי המקור של HBO שישולבו בו, לדוגמא הסדרות: "המפץ הגדול", "חברים", "שקרניות קטנות", "סאות’ פארק" ותוכן מקורי: "Love Life", "Tokyo Vice", "Gossip Girl" ועוד. HBO  מתכננת לשדר גם תכנים של חברות כבלים נוספות ומותגים כמו: CW, DC, Cartoon Network, TNT, TBS ועוד רבים. השירות יושק באביב 2020 בארה"ב.

האם זמין בישראל?  עדיין לא, השקה בארה"ב במאי 2020.

מחיר:  14.99 דולר לחודש.