דלג לתוכן
קופת חולים כללית

קופת חולים כללית

בעמוד זה תוכלו לקבל מידע על השירותים שמספקת קופת חולים כללית: שירותי הרפואה, מרפאות, מכונים, מרכזים לבריאות, סוגי הביטוחים, מוקדי חירום ועוד

הצטרפות לכללית

אודות קופת חולים כללית

קופת חולים כללית קיימת כבר למעלה מ-100 שנה וכיום היא הקופה הגדולה בישראל, עם כ-4.5 מיליון לקוחות.

כללית מחזיקה בכ-1,400 מרפאות, 420 בתי מרקחת, 11,000 רופאים וכ-10,500 אחיות.

בבעלותה 14 בתי חולים ברחבי הארץ, כאשר הצפוני ביותר הוא העמק בעפולה והדרומי הוא יוספטל באילת.

בנוסף, לקופת חולים כללית מאות מכונים ומעבדות, מרכזים לבריאות הילד ולבריאות האישה, מרפאות שיניים – כללית סמייל, מרפאות לרפואה משלימה, מרפאות כללית אסתטיקה ומרפאות לספורט, מטיילים ונוער.

לקופת חולים כללית מגוון שירותים דיגיטליים הניתנים באמצעות אתר האינטרנט של החברה: מערכת לזימון תורים, קבלת תוצאות של בדיקות, התייעצות עם רופא משפחה ורופא ילדים אונליין עם אפשרות לביצוע וידאו צ'ט עם הרופא כשהמרפאה סגורה. בנוסף היא מציעה אפליקציה לליווי הריון, אפליקציה להתפתחות הילד ואפליקציה לניהול התורים והבדיקות ישירות מהנייד.

לקופה מוקד שירות לקוחות הפועל 24 שעות ביממה, במסגרת השירות ניתן להתייעץ עם אחות ואף לקבל הפנייה למיון במידת הצורך. בנוסף יש אפשרות לשוחח עם רופא בשעות בהן המרפאות סגורות. 

במענה הטלפוני קיים גם קו זהב לבני 65 ומעלה בו ניתן מענה וסיוע של עובדות סוציאליות ואחיות לכל שאלה הנוגעת לנושאי בריאות הקשורים לקשישים. כמו כן, קיים קו אונקולוגי בשיתוף עם האגודה למלחמה בסרטן שמטרתו לתת תמיכה לחולים האונקולוגיים.

במסגרת שירותי החירום מציעה הקופה את מרפאות מר"מ שפתוחות בשעות בהן המרפאות הרגילות סגורות ושירות ביקור רופא בשעות הלילה לילדים ונוער עד גיל 18.

ביטוח הבריאות של כללית נקרא "כללית מושלם" ובו ניתן לבחור מסלול זהב או מסלול פלטינום כשהשוני ביניהם הוא היקף הכיסויים על השירותים הרפואיים. החברה מציעה גם ביטוח נסיעות לחו"ל – כללית חו"ל.

מלבד שירותי הרפואה, קופת החולים מעודדת את החברים בה לקיום אורח חיים בריא על ידי עידוד פעילות גופנית, הנחיות לתזונה בריאה, סדנאות גמילה מעישון ועוד.

הצטרפות לכללית