השיטה של מכון אברהמסון לגמילה מסוכר ופחמימות ממכרות שמה סוף להבטחות הבלתי נגמרות "ממחר דיאטה". איך עובדת השיטה, מה אוכלים לאחר גמילה מסוכר, כמה זמן התהליך לוקח, כמה משקל אפשר להוריד, וכמה זה עולה?
מתעניינים בגמילה מסוכר?

גמילה מסוכר

כמה פעמים הבטחתם לעצמכם שממחר מתחילים בדיאטה? טוב לא מחר, ביום ראשון. של שבוע הבא, כלומר אחרי החגים, לא אלה, הבאים? ואחרי שכבר התחלתם לאכול "בריא", כמה זמן זה החזיק מעמד? כמה זמן חלף עד הפעם הבאה שהושטתם יד לממתקים ולקינוחים עתירי פחמימות וסוכר? שיטת אברהמסון לגמילה מסוכר ופחמימות ממכרות מבטיחה לעצור את המעגל הבלתי נגמר הזה של דיאטה - הפחתה במשקל - חזרה לסוכר - עלייה במשקל - דיאטה. אחרי סדנת גמילה מפחמימות במכון אברהמסון תפסיקו לתזז בין הבגדים ה"רזים" לבגדים במידות הקטנות פחות. 

מהי גמילה מסוכר ופחממות ממכרות?

נתחיל מזה שפחמימה היא מקור אנרגיה חשוב ובריא לגוף האדם, והיא אחד מאבות המזון. אז מאיפה הגיע השם הרע שיצא לה בשנים האחרונות? יש פחמימות שמתפרקות במהירות לסוכר. אלו הן הפחמימות הממכרות ואנחנו מכירים אותן בעוגות, בלחמים, בבורקסים, בפיצות, בפסטות בממתקים, במאפים, בחטיפים, בדגני הבוקר, ובעוד הרבה מאוד מקומות. הגוף שלנו מגיב אל הפחמימות הממכרות באופן דומה לסוכר. 

השילוב בין צריכת סוכר מופרזת לבין קמח לבן יוצר התמכרות שגורמת להשמנה. השילוב הזה הוא הבעיה העיקרית בתזונה המודרנית. אפילו מחקר שחלקו בוצע מול מצלמות תאגיד השידור הבריטי BBC הראה איך השילוב הזה משפיע על המוח כמו קוקאין. זו למעשה הסיבה שאחרי זמן דיאטה מסוים אנחנו נשברים וחוזרים להרגלים הישנים - אנחנו מכורים. הדבר היחיד שיכול לשבור את המעגל הזה הוא גמילה מסוכר. 

איך עובדת שיטת אברהמסון לגמילה מסוכר?

גמילה מסוכר ופחמימות ממכרות במכון אברהמסון תוקפת את הדחף לאכילה לא חיונית ולאכילת כל המוצרים שמכילים סוכר ופחמימות ממכרות. הפחמימות הממכרות נותנות תחושה מדומה של שובע, כשבפועל הן מרעיבות וגורמות לנו לאכול עוד ועוד, הן משמינות ומזיקות. ביטול המנגנון שדוחף לאכיל הסוכרים גורם למשתתפים לעמוד בתפריט, לרדת במשקל, ולשמור על אורח חיים בריא לאורך זמן.


מתעניינים בגמילה מסוכר ופחמימות ממכרות? מלאו פרטים כאן ונציגי מכון אברהמסון יחזרו אליכם בהקדם
loading

כמה זמן לוקח התהליך?

סדנת גמילה מסוכר ופחמימות ממכרות נמשכת עד שעתיים והיא מחולקת לשני חלקים. בחלק האחד מתקיימת שיחה בקבוצה קטנה ובחלק השני יינתן טיפול טבעי אישי אחד על אחד עם המטפל או המטפלת. ביום שלאחר הסדנה, המלווה האישית תיצור עמכם קשר כדי ללוות אתכם בתהליך הגמילה, לתת לכם טיפים להצלחה שמבוססים על עשרות אלפי הצלחות קודמות, ותענה על שאלות בנושא תזונה בריאה ללא בצקים. 

רוב המשתתפים בסדנאות גמילה מסוכר נגמלים לאחר טיפול אחד, אך אם במהלך השנה עולה הרצון או הצורך במתוקים ובפחמימות ריקות, אפשר להגיע לטיפולים נוספים ללא הגבלה וללא עלות נוספת. 

מה אוכלים בתוכנית גמילה מסוכר?

בתוכנית גמילה מפחמימות וסוכרים אוכלים מזון בריא ללא סוכר וללא פחמימות ממכרות. מאות מתכונים בריאים, טעימים, ומזינים מחכים לכם בספר המתכונים של אברהמסון ובקבוצת הפייסבוק הסגורה ובלעדית למשתתפים בסדנאות. המתכונים כוללים חומרי גלם כמו בשר, עוף, דגים, ירקות, פירות, מוצרי חלב, סקיני פסטה, קטניות, דגנים, ושמנים בריאים כמו אבוקדו, שמן זית, טחינה, זרעים, ואגוזים. 

האם אפשר לעשות גמילה מסוכר ופחמימות ממכרות לבד?

כל אחד ואחת יכולים לקבל החלטה להפסיק לצרוך סוכר ופחמימות ממכרות. אבל אם אתם חיים עם בני זוג וילדים, שותפים לדירה, או אפילו לבד והולכים למסעדות וברים עם חברים, ההתמודדות עם גמילה מסוכר עלולה להיות לא פשוטה. כשעושים גמילה מסוכר לבד אין גורם מקצועי כמו מלווה אישית שנותנת כלים להתמודדות. מלווה אישית מקצועית תספק מענה ממוקד ויעיל בנוסף לתמיכה רגשית. נגמלים שמשתתפים בסדנה מקבלים מסגרת שמסייעת למצוא את הפתרונות ומלמדת איך מחליפים הרגלים שליליים בחדשים, והם לא צריכים לחפש מתכונים מיוחדים ברשת - הכול ניתן להם ממכון אברהמסון. 

מכון אברהמסון ביקורות ויתרונות - מדוע מומלץ לעבור גמילה מסוכר במכון אברהמסון?

טיפול בדחף: בניגוד לדיאטות רגילות שמבקשות או דורשות להימנע מסוכרים, או מאפשרות זאת במידה כזו או אחרת באופן שגורם לכם בעתיד להישבר, גמילה מסוכר בשיטת אברהמסון משחררת את המשתתפים מהרצון ומהדחף לאכול סוכרים ממכרים.

ניסיון רב שנים: מכון אברהמסון פועל כבר יותר מ-38 שנים וצבר ניסיון רב בגמילה מהרגלים רעים ובהם גם גמילה מפחמימות ממכרות.

טיפול קצר ואפקטיבי: הסדנה היא מפגש אחד, טיפול יחיד בן כשעתיים שמפחית את הדחף לסוכרים.  

טיפול טבעי: גמילה מפחמימות וסוכרים במכון אברהמסון נעשית בדרך יעילה, טבעית, ובריאה, שמובילה לירידה במשקל שנשמרת לאורך זמן. 

ליווי ותמיכה לכל החיים: המשתתפים מקבלים אחריות למשך שנה שבמהלכה ניתן לקבל טיפולים נוספים אם בכלל יש בהם צורך, תמיכה ממלווה אישית, וקבוצת פייסבוק סגורה.


אברהמסון גמילה מסוכר ופחמימות

מכון אברהמסון סניפים

אברהמסון גמילה מסוכר מציע סדנאות בעשרה סניפים ברחבי הארץ: חיפה, תל אביב, ראשון לציון, עין ורד, באר שבע, משגב, ירושלים, חד נס, אשדוד, וגבעתיים. כלומר לא משנה היכן אתם בארץ, תוכלו למצוא יישוב שקל להגיע אליו למפגש חד פעמי, 120 דקות בלבד, שבסופן תשתחררו מהצורך לאכול מוצרים עתירי סוכר וקלוריות. 

 


מתעניינים בגמילה מסוכר ופחמימות ממכרות? מלאו פרטים כאן ונציגי מכון אברהמסון יחזרו אליכם בהקדם
loading

אברהמסון גמילה מסוכר - שאלות ותשובות

איך עובדת שיטת אברהמסון גמילה מסוכר ופחמימות ממכרות?
גמילה מסוכר ופחמימות ממכרות במכון אברהמסון תוקפת את הדחף לאכילה לא חיונית ולאכילת כל המוצרים שמכילים סוכר ופחמימות ממכרות. ביטול המנגנון שדוחף לאכיל הסוכרים גורם למשתתפים לעמוד בתפריט, לרדת במשקל, ולשמור על אורח חיים בריא לאורך זמן.
מה אוכלים בתהליך גמילה מסוכר ופחמימות ממכרות?
משתתפי סדנאות גמילה מסוכר מקבלים מתכונים שכוללים חומרי גלם כמו בשר, עוף, דגים, ירקות, פירות, מוצרי חלב, סקיני פסטה, קטניות, דגנים, ושמנים בריאים כמו אבוקדו, שמן זית, טחינה, זרעים, ואגוזים. 
אילו יתרונות יש למכון אברהמסון בגמילה מפחמימות?
גמילה מסוכר בשיטת אברהמסון משחררת את המשתתפים מהרצון ומהדחף לאכול סוכרים ממכרים. המכון פועל כבר יותר מ-38 שנים וצבר ניסיון רב בגמילה מהרגלים רעים ובהם גם גמילה מפחמימות ממכרות. הטיפול קצר ואפקטיבי, עד שעתיים, הוא טבעי, והמשתתפים מקבלים תמיכה גם לאחריו. 
מכון אברהמסון סניפים - היכן אפשר להיגמל?
אברהמסון גמילה מעישון פועל בעשרה סניפים ברחבי הארץ: חיפה, תל אביב, ראשון לציון, עין ורד, באר שבע, משגב, ירושלים, חד נס, אשדוד, וגבעתיים. 
גמילה מסוכר - השוואה

גמילה מסוכר - חברות בתחום

מכון אברהמסון - גמילה מעישון

גמילה מסוכר- סקירות בתחום