דלג לתוכן
חיותא ביטוח הבריאות לחיות מחמד: כך תגנו על הכלבים והחתולים שלכם!

חיותא ביטוח הבריאות לחיות מחמד: כך תגנו על הכלבים והחתולים שלכם!

כבעלים של חתולים וכלבים, אנחנו צריכים כל הזמן לוודא שחיות המחמד שלנו בריאות ומאושרות. ביטוח חיות מחמד חיותא מאפשר להעניק לכלב או לחתול את הטיפול הטוב ביותר, להציל את חייהם ולאפשר להם שנים ארוכות ובריאות מבלי לחשוש מההוצאה הכלכלית הבלתי צפויה.

מעוניין/ת בביטוח חיות מחמד?

כל מי שיש לו כלב או חתול כבר יודע את זה, ואם אתם בדרך לאמץ חיית מחמד בפעם הראשונה תגלו את זה בקרוב - הגידול של החמודים האלה הוא עסק לא זול. אפילו כלבים וחתולים בריאים עולים כסף, החל מביקורים קבועים אצל הווטרינר ועד חיסונים וזריקות תקופתיות. ההוצאה הכלכלית מתחילה להכביד כשמדובר במחלות של כלבים וחתולים, תאונה, שבר, או כל צרה אחרת שדורשת השקעה כספית גבוהה כדי לשמור על חיית המחמד האהובה בריאה ושלמה. 

בדיוק בשביל זה הוקמה חיותא. חיותא היא הביטוח המוביל והמקצועי לבעלי חיים בישראל בעלות שווה לכל כיס, ביטוח שנותן מענה אמיתי לבעלי כלבים וחתולים שחיית המחמד שלהם נקלעה לצרה ונדרש סכום כסף גבוה כדי להצילה. הכיסוי של חיותא מאפשר לווטרינר שלכם להתמקד במתן הטיפול הטוב האפשרי, בלי לאלץ אתכם לבחור בין דאגה לכלב או לחתול שלכם לבין שיקולים כלכליים.

מה מכוסה בחיותא - ביטוח הבריאות לחיות מחמד?

חיותא מציעה ביטוח בריאות לכלבים ולחתולים עם כיסוי ביטוחי אמיתי בסטנדרט הגבוה של רפואה פרטית. ברגע שמתרחש אירוע שדורש להפעיל את הביטוח, כמו למשל פציעה או מחלה שאיננה צפויה, חיותא תשלם את החשבונות הווטרינריים של חיית המחמד שלכם. הנה הטיפולים והמצבים הבריאותיים שכלולים בפוליסת הביטוח של חיותא:

בדיקות דם ומעבדה: בדיקות תפקודי כבד, תריס, כליות, קרישת דם, בדיקות נוגדנים, ובדיקות נוספות שדרושות בפאנל דם. בדיקות המעבדה כוללות תרבית, רגישות, פתולוגיה וגללים בזמני מחלה או פציעה. 

בדיקות הדמיה: הכלבים והחתולים שלנו אוהבים להשתולל ולא תמיד הם נוחתים נכון על ארבע הרגליים. חיותא מכסה מגוון אבחונים שדרושים כדי להבין אם מדובר בפריצת דיסק, דימום פנימי, או אבחונים נוספים שניתן לבצע דרך בדיקות כמו MRI או אולטרסאונד. 

אשפוזים: אם אתם מכירים הורים לבעלי חיים שנאלצו לאשפז את הכלב או החתול שלהם, הם יספרו לכם על העלויות שמכאיבות בארנק ובנפש. הביטוח של חיותא הוא משכך הכאבים הטוב ביותר עבורכם כדי שתוכלו להעניק לאהובים שלכם את הטיפול הטוב ביותר. 

ניתוחים: מגוון בעיות שאתם מכירים מרפואת בני האדם יכולות לקרות גם לכלב או לחתול שלכם. החל מאבנים בכליות ועד פלטינה ברגל - זה מכוסה. גם היפוך קיבה, תופעה נפוצה בקרב ההולכים על ארבע, לא יפיל אתכם לבור כלכלי. 

טיפול חירום: כלבים וחתולים לא תמיד מקשיבים לנו כשאנחנו אוסרים עליהם לדחוף לפה דברים מסוימים. עצמות קטנות או צעצועים של ילדים שהם בולעים עלולים לגרום לנקב במעיים עם דליפות וזיהומים. חיותא מכסה את טיפול החירום שמציל חיים, עם הבדיקות והטיפולים שנדרשים בשעות הקריטיות. 

רפואת מומחים: ממש כמו שאנחנו הולכים לרופאים מומחים ולא רק לרופאי המשפחה, כך גם כלבים צריכים וטרינרים שהתמחו בבעיה הספציפית שלהם. רפואת המומחים בתחום הווטרינריה הולכת ומתפתחת עם טיפולים חדישים ומכשור מתקדם שהשילוב שלהם מצליח להאריך חיים גם במחלות סופניות. 

טיפולי סרטן: אם עד לפני לא הרבה מאוד שנים סרטן היה גזר דין מוות, טיפולים חדשניים מצילים חיי כלבים וחתולים שנהנים מעוד שנים רבות. השיקול היחיד אם לתת לאהובים שלנו את הטיפול או לא היה כלכלי, הביטוח של חיותא מסיר מעליכם את השיקול הזה.

ביטוח חיות מחמד

למה לבטח את חיית המחמד שלכם?

הכלבים והחתולים שלנו שונים מאיתנו בכל מה שקשור לפציעות, מחלות ותאונות. אם ילדים לומדים לקח כחלק מתהליך ההתבגרות, כלבים וחתולים עושים את זה פחות והם לא באמת מפעילים שיקול דעת כשהם לוקחים סיכונים. הם מצאו גרביים משומשים בשק הכביסה? בשבילם זה יכול להיות אוכל טעים. ציפור התעופפה בחלון? זה יכול להיות משחק או פעולת ציד מהנה. עבר כלב אחר ברחוב? הנה הזדמנות לשחק ולהיפצע. פח הזבל שגורם לנו לרצות להקיא? עבורם זו גינת ההפתעות. כל המשחקים והמטעמים האלה עלולים להסתיים בביקורים יקרים אצל הווטרינר או בבית החולים הווטרינרי. כך למשל, חתולים מבלים את רוב הזמן שלהם בבית בשינה. אבל כשהם ערים הם אוהבים להסתבך בצרות, ולא סתם אומרים ״הסקרנות הרגה את החתול״. הסטטיסטיקה מראה שאחד מכל שלושה חתולים יזדקק לטיפול חירום מציל חיים בשנה הקרובה. וההוצאות? גם השמיים הם לא הגבול. 

גם אם לא ראינו מה הכלב או החתול עשו ואכלו, הם לא ממהרים להראות שהם לא מרגישים טוב. עוד לא פותחה הטכנולוגיה שגורמת להם להגיד במילים איך הם מרגישים, ולכן עלינו, הבעלים, להבין מההתנהגות שלהם שהם צריכים עזרה. והעזרה הזו עולה לא מעט כסף. 

הרפואה הווטרינרית התקדמה בצעדים ענקיים בעשור האחרון והיום היא מצליחה להציל ולשקם יותר ויותר כלבים וחתולים שעברו תאונה חמורה או מחלה קשה. כך למשל, טיפולים כמו החלפת מפרקים, אנדוסקופיות ניתוחיות, טיפולי סרטן או החלפת מסתמים, כל אלה טיפולים וטרינריים שלא היו קיימים לפני עשור, והיום הם זמינים עבור כל כלב או חתול שזקוקים לכך. להצלחה הזו יש מחיר, ואין סיבה שתשלמו אותו מכיסכם הפרטי. ניתוחים, בדיקות, שתלים, אשפוזים ועוד המון טיפולים ומצבים יכולים להגיע להוצאות לא מתוכננות של אלפי שקלים ואתם ממש לא צריכים להתמודד עם בחירות בלתי אפשרויות בין חיים לכסף. את ההתמודדות הזו ניתן לפתור בקלות על ידי ביטוח חיות המחמד של חיותא.  

מה מיוחד בביטוח של חיותא?

הביטוח של חיותא הוא הביטוח המוביל והמקצועי בישראל. אחרי מספר שנים של עבודה קשה, אפשר להגיד שחיותא הצליחה להעמיד על ארבע רגליים ביטוח שווה לכל כיס שמספק מענה אמיתי לבעלי חיות מחמד, שעד כה נדרשו לשלם סכום כסף גבוה בטיפולי חירום. צוות חיותא מגויס ומסור לבעלי החיים והוריהם, מורכב מאנשים שהם עצמם הורים לכלבים ולחתולים שמאמינים בביטוח וראו מקרוב עד כמה הוא נדרש ומסייע בשעת צרה. 

מלאו פרטיכם ונציג חיותא יחזור אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

ביטוח הבריאות לחיות מחמד של חיותא - שאלות ותשובות

למה הטיפולים אצל הווטרינרים כל כך יקרים?

הרפואה הווטרינרית התקדמה פלאים בעשור האחרון והיא מצליחה להציל ולשקם עוד ועוד כלבים וחתולים שעברו תאונה חמורה או מחלה קשה. להצלחה הזו יש מחיר, ואין סיבה שבעל כלב או חתול ישלם אותו מכיסו הפרטי אם אפשר לבטח את חיות המחמד בפוליסה מקיפה ויעילה. הוצאות לא מתוכננות על ניתוחים, בדיקות, שתלים, אשפוזים ועוד יכולות להגיע לאלפי שקלים. הרפואה הווטרינרית, להבדיל מזו של בני האדם, אינה מסובסדת על ידי המדינה או קופות החולים. אפילו בני אדם נוהגים לרכוש ביטוח רפואי פרטי כתוספת על הביטוח הממלכתי וסל הבריאות. הרפואה והמכשור מתקדמים יותר, התרופות יעילות ובטוחות יותר, ואחוזי ההצלחה של הטיפולים השגרתיים ומצילי החיים נוסקים. לכל אלה, כאמור, יש מחיר.  

לאילו וטרינרים ניתן לפנות עם הביטוח של חיותא?

הורים לחיות מחמד עם פוליסת הביטוח של חיותא יכולים לפנות לכל וטרינר, וטרינרים ברפואת מומחים, מרכזים רפואיים ומרכזי חירום בארץ. הביטוח של חיותא מאפשר לכם לבחור את הווטרינר או הווטרינרית המועדפים אליכם בכל מקום שנוח לכם להגיע אליו. בשעת הצורך, כשהווטרינר שלכם אינו פעיל ויש צורך להגיע למרכז חירום - גשו לשם מיד ללא חשש כלכלי, אתם יכולים להתרכז בהצלת חיית המחמד שלכם בכל מרכז רפואי.  

באיזה גיל אפשר להצטרף לביטוח של חיותא?

בחיותא מצרפים לביטוח כלבים וחתולים מגיל חודשיים ועד גיל שמונה שנים. ההמלצה היא להצטרף לביטוח בגיל הכי מוקדם שאפשר כדי ליהנות מכיסוי ביטוחי בכל מקרה שמתעורר. אם ביטחתם את הכלב או החתול שלכם לפני גיל 8, הם ימשיכו ליהנות מהכיסוי המקיף במקרה של פציעה או מחלה גם כשהם כבר מבוגרים, לעוד שנים ארוכות. 

מה עדיף - מנוי אצל הווטרינר או ביטוח חיותא?

מדובר בשני מוצרים שונים לחלוטין. מנוי אצל הווטרינר מפחית עלויות של טיפולים שגרתיים במרפאה של הווטרינר שלכם, כמו חיסונים, טיפולים מניעתיים, והנחות על חלק מהטיפולים. הביטוח של חיותא מתרכז בהליכים רפואיים לא צפויים שלא ניתן להתכונן אליהם או לצפות אותם מראש. הביטוח לא מכסה אתכם רק במרפאת הווטרינר, אלא בכל מרפאה וטרינרית ומרכזי חירום.

*בכפוף לתנאי הפוליסה.

עוד מידע על ביטוח לחיות מחמד

כך תטפלו בחיית המחמד שלכם: 6 טיפים לחיים מאושרים

גידול חיית מחמד מכניס הביתה הרבה חום, אהבה ברמות בלתי ניתנות להסבר, ואין-ספור רגעים משעשעים, אבל טיפול בכלב או בחתול מצריך השקעה כדי להבטיח חיים...

למה כדאי לעשת ביטוח חיות מחמד?

כמה היינו רוצים שלכלב או לחתול שלנו, הייתה קופת חולים ציבורית שגובה רק דמי חברות ומסבסדת את כל הטיפולים, האשפוזים ועוד (ממש כמו אצלנו בני האדם). אבל...

ביטוח בריאות לחיות מחמד

ביטוח לכלבים: המדריך לביטוח חיות מחמד. הוצאות הבריאות על הכלבים שלנו יכולות להגיע לאלפי שקלים בטיפול אחד. כדי שלא ניקלע לבור כלכלי, חלק מחברות הביטוח...