דלג לתוכן

ברי מים השוואת מחיר: כמה זה עולה?

מים מינרלים או מים מסוננים? עם שירות כדים עד הבית או החלפת סננים ונורות כל חצי שנה? התחייבות לשנה או לשלוש שנים? ריכזנו עבורכם את כל האפשרויות למים טהורים, צלולים ובריאים מכל החברות במקום אחד, כדי שתוכלו לתת לגוף בדיוק את מה שהוא צריך

5 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

מתעניינים ברכישת בר מים?

אנחנו הישראלים אוהבים לשתות מים ואנחנו מעדיפים את המים שלנו צלולים וטהורים. מי הברז בישראל נחשבים לראויים לשתייה, אך הם עלולים להכיל מזהמים, מתכות, חלודה ובוץ שמגיעים מהצנרת, בעיקר בבניינים ובתים ישנים. כדי להבטיח מים איכותיים ובריאים, רבים מאיתנו רוכשים ברי מים מינרלים או מתקני סינון על או מתחת לכיור. אם בעבר האפשרויות הוגבלו למים חמים וקרים בלבד, היום אפשר לכוון טמפרטורה, להוסיף מי סודה ברמות הגזה שונות, והברזים הופכים למשוכללים ומתקדמים. ריכזנו עבורכם את האפשרויות והמסלולים העיקריים של כל החברות שמציעות מים מינרליים או מסוננים - תמי 4 או מי עדן, נעם 1, אפיקים, מי יולי, אי בר, ואיי קיו בר, וגם ריכזנו בסוף את הכול בטבלה כדי שיהיה. לכם קל להשוות. 

מי עדן

סוג המים: מים מינרלים שנשאבים ממקור המים עדן 1, סמוך למעין הסלוקיה שבדרום רמת הגולן.
קצת על החברה: משווקת מים מינרלים בבקבוקים אישיים משנת 1983 וכדים לברי מים מ-1988. כיום מי עדן היא החברה היחידה שמשווקת בר מים מינרלים. 
ברי מים של מי עדן: החברה משווקת ברי מים בעיצובים שונים לשימוש ביתי, שימוש משרדי, ברים עומדים ובר כיורי קטן, עם כדים בנפח 11 ליטר ו-19 ליטר. 
טמפרטורת המים: החל מ-4 מעלות במים הקרים ועד יותר מ-96 מעלות במים הרותחים.
מחיר בר מים של מי עדן: בניגוד לעבר, כיום אין התחייבות להזמנת כמות כדים מוגדרת מדי חודש. המסלול של מי עדן גמיש, כל לקוח, משפחה, או בית עסק יכולים לשתות בקצב שלהם. המחיר לליטר מים נקבע לפי הצריכה שלכם והתשלום לליטר יורד ככל שאתם שותים יותר. 

תמי 4

סוג המים: בר מים מסוננים עם מטהר מים מתקדם ונורת UV לעיקור חיידקים.
קצת על החברה: הדגם תמי 4 הושק ב-1987 ומאז הוא הפך למילה נרדפת לבר מים מסוננים. 
ברי מים של תמי 4: החברה משווקת חמישה ברי מים בגדלים ובעיצובים שונים, החל מבר מים קלאסי עם מים קרים, פושרים ורותחים, ועד בר מים מתקדם שמאפשר הגדרות למשקה אישי לבני המשפחה, מי סודה בשלוש רמות הגזה, הרתחת מים מרחוק באמצעות יישומון בטלפון החכם, ובגדלים שונים להתאמה לכל מטבח או משרד.
טמפרטורת המים: החל מ-4 מעלות במים הקרים ועד 99 מעלות במים הרותחים. 
מחיר בר מים של תמי 4: החברה מציעה מסלולים לשנתיים, לשלוש שנים, ולארבע שנים. התשלום החודשי כולל את מחיר המכשיר, תקופת האחריות והשירות, ואת מספר החלפים של מטהר מים ונורת UV במסגרת תקופת השירות. 
מסלולים לשנתיים: דגם פאמילי 113 שקלים, באבל-אקס 191 שקלים, אדג׳ 134 שקלים, פרימו 129 שקלים, אדג׳ פלוס 152 שקלים.
מסלולים לשלוש שנים: דגם פאמילי 93 שקלים, באבל-אקס 149 שקלים, פרימו 105 שקלים, אדג׳ 109 שקלים, אדג׳ פלוס 122 שקלים.
מסלולים לארבע שנים: דגם פאמילי 83 שקלים, באבל-אקס 128 שקלים, פרימו 94 שקלים, ואדג׳ 98 שקלים, אדג׳ פלוס 107 שקלים.

מאילו חברות תרצה/י לקבל הצעה?

יש לבחור לפחות חברה אחת
יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

נעם 1

סוג המים: בר מים מסוננים מתקדם ושומר שבת גם עבור מים רותחים.
קצת על החברה: נעם 1 מספק פתרון עבור ציבור שומרי דת ומסורת שלא יכלו להשתמש בברי מים אחרים בסופי שבוע ובחגים מבחינה הלכתית. 
בר המים של החברה: בר מים נעם 1 כולל מכל מים חמים ורותחים שנאטם לכניסת מים חדשים במהלך השבת או החג, וכך ניתן למזוג מים רותחים ללא חילול שבת.
טמפרטורת המים: בין 2 ל-10 מעלות מים קרים, עד 92 מעלות מים רותחים.
מחיר בר מים של נעם 1: החברה מציעה מספר מסלולים. המסלול הבסיסי כולל אחריות יצרן לשנה, סנן לחצי שנה, הובלה והתקנה, ב-89 שקלים לחודש. המסלול המורחב כולל מערכת סינון קוויק שלושה שלבים וסננים לשלוש שנים ב-129 שקלים לחודש. המסלול המושלם כולל בנוסף גם טכנאי ללא תשלום לשלוש שנים, שירות ואחריות לשלוש שנים, ומשלוח סננים עד הבית ב-159 שקלים לחודש. כל המסלולים כוללים תשלום ל-36 חודשים. המחיר לפני מבצעים. בר מים נוסף שקיים הוא מיני בר מים נועם 2 והעלות שלו היא 109 ש"ח לחודש. 

PAUZA WATER 

סוג המים: בר מים מסוננים עם מטהר מים חדשני לסינון חלקיקים עד 1 מיקרון.
קצת על החברה: חברת פאוזה (PAUZA WATER) מקבוצת מי עדן, היא חברה הפועלת בתחום אספקת פתרונות קפה למגזר העסקי, המוסדי והפרטי. לאחרונה תפסה חלק בתחום ברי המים המסוננים והחלה לשווק שלושה סוגים של מיני בר מים.
ברי המים של פאוזה ווטר: שלושה מיני ברי מים מסוננים- בר מים פאוזה מיני, בר מים פאוזה NEXT ומיני בר פאוזה שומר שבת, בעלי עיצוב מתקדם וחסכוני. 
טמפרטורת המים: החל מ2 מעלות למים קרים (תלוי דגם) ובעל יכולת רתיחה של 100 מעלות.  
מחיר בר מים של פאוזה ווטר: קיימת האפשרות לרכישת בר מים במחיר נמוך אך ניתן גם להצטרף למסלול על בסיס שכירות בלבד:
בר מים PAUZA NEXT: אחריות ושירות לשנה בעלות של 65 שקלים לחודש.
בר מים PAUZA NEXT: אחריות ושירות ל3 שנים בעלות של 75 שקלים לחודש.

אפיקים

סוג המים: ברי מים מסוננים עם סננים ונורת UV.
קצת על אפיקים: חברת אפיקים משווקת מבחר רחב של ברי מים לבית, למשרד, לגני ילדים, ולכל מקום שבו מעוניינים במים צלולים. 
ברי המים של החברה: חברת אפיקים מציעה דגמי בר מים עם אפשרויות עיצוביות רבות, בחירת צבעים ייחודיים, ומעניקה למטבח מראה שלא תראו כמעט בשום מקום אחר. החברה מציעה גם ברי מים רצפתיים.
טמפרטורת המים: ברי המים של אפיקים מגיעים במבחר טמפרטורות שמשתנות בהתאם לדגם המכשיר.
מחיר בר מים של אפיקים: מיני בר פרמיום החל מ-34 שקלים לחודש, דגם WE החל מ-59 שקלים ודגם SEVEN החל מ- 59 ש"ח.

מי יולי

סוג המים: ברי מים מסוננים ומערכות סינון מים תת-כיוריות.
קצת על מי יולי: החברה מתמחה בפתרונות מים מסוננים, טהורים, צלולים וטעימים לבתים ולעסקים. 
ברי המים של החברה: מי יולי משווקת שלל דגמים של בר מים, כולל בר מים שומר שבת. בנוסף מציעה החברה גם מערכות תת-כיוריות לטיהור מים, אוסמוזה הפוכה, ומסנני אבנית ביתיים. חלק מברזי המזיגה מגיעים עם מסך מגע מתקדם. 
טמפרטורת המים: מידות הקור והחום משתנות בהתאם לדגם שבחרתם, וכן אם מדובר בבר מים על הכיור או מערכת תת-כיורית. 
מחיר בר מים של מי יולי: אולימפיק בר החל מ-33 שקלים לחודש, גולד בר החל מ-39 שקלים לחודש, פיור בר החל מ-54 שקלים לחודש, קליר בר טאצ׳ החל מ-59 שקלים, כך גם אושן בר, קומפקט בר החל מ-65 שקלים, נגה בר שבת החל מ-69 שקלים, בר מים כולל סודה החל מ-115 שקלים. מערכת סינון תת-כיורית כולל סודה החל מ-195 שקלים. מי יולי מציעה מבצעים שונים וכן מתנות למצטרפים כמו בלנדר שייקר ועוד. 

אי בר

סוג המים: מים מסוננים עם שני סננים ונורת UV להפחתת אבנית וטעמי לוואי.
קצת על אי בר: החברה משווקת ברי מים מ-2017 לאחר שרכשה את פעילות ברי המים של אלקטרה בר מים ומי עדן. 
ברי המים של החברה: מסוגלים לסנן מתכות כבדות כמו עופרת וכספית, וכן חול וחלודה. נורת ה-UV מיועדת לקטילת חיידקים.
מחיר בר מים של אי בר: ברי המים של החברה נמכרים במסלול לשנה אחת או לשלוש שנים, ובכל מקרה התשלום מתחלק ל-36 חודשים. המסלול לשנה אחת עולה 69 שקלים לחודש למשך 36 חודשים, והמסלול לשלוש שנים בעלות 119 שקלים לחודש.

איי קיו בר

סוג המים: מים מסוננים בבר מים על-כיורי ומערכות סינון וטיהור מים תת-כיוריות.
קצת על איי קיו בר: חברת איי קיו בר פועלת בשוק המים המטוהרים והמסוננים כבר יותר מעשור והיא נותנת פתרונות מתקדמים לטיהור מי ברז.
ברי המים של החברה: החברה מציעה שלושה דגמי בר מים על הכיור, אחד לשימוש ביתי, אחד לשימוש משרדי, ודגם שומר שבת למזיגת מים קרים. בנוסף מציעה איי קיו בר מערכות תת-כיוריות מתקדמות, כולל מסך מגע ומזיגת מים מוגזים.
מחיר בר מים של איי קיו: בר מים ביתי או משרדי החל מ-83 שקלים לחודש למשך 36 חודשים, בר מים לשומרי שבת החל מ-99 שקלים לחודש. בר מים תת-כיורי החל מ-144 שקלים לחודש לדגם הבסיסי ועד 222 שקלים לחודש לברז עם מסך מגע ומזיגת מי סודה. 

וכדי שיהיה לכם נוח להשוות, סידרנו את הכול כאן בטבלאות:

שם החברהמי עדןתמי 4PAUZAנעם 1
סוג מיםמינרלייםמסונניםמסונניםמסוננים
ברי מיםרצפתיים ועל הכיור עם כדים בנפח 11 או 19 ליטרהחל מבר קלאסי עם מים קרים ורותחים ועד בר מתקדם עם מי סודהשלושה מיני ברי מים בעלי עיצוב מתקדם, אחד מהם הוא מיני בר מים שומר שבתבר מים שומר שבת שמאפשר מזיגת מים חמים ורותחים 
טמפרטורת המים4-96 מעלות4-99 מעלות2-100 מעלות (תלוי דגם)2-92 מעלות
מחירים ומסלוליםתשלום לפי צריכה בפועל ככל שהיא עולה המחיר לליטר עולה, אין מחיר מינימוםשנתיים בין 113 ל-152 ש"ח. 
3 שנים בין 93 ל-122 ש"ח.
קיימת האפשרות לרכישת בר מים במחיר נמוך או מסלול השכרה החל מ- 65 ש"ח
36 תשלומים של 89 עד 159 ש"ח - משתנה לפי מסלול השירות הנבחר. 

 

שם החברה
אפיקיםמי יוליאי-בראיי-קיו בר
סוג מיםמסונניםמסונניםמסונניםמסוננים
ברי מיםבר מים על הכיור, ברי מים רצפתיים לבית ולעסקברי מים על הכיור ומערכות סינון תחת כיוריות עם ברז נפרדבר מים על הכיורברי מים על הכיור ומערכות סינון תת כיוריות עם ברז נפרד
טמפרטורת המיםמים קרים, פושרים וחמיםמים קרים, פושרים וחמיםמים קרים, פושרים ורותחיםמים קרים, פושרים ורותחים
מחירים ומסלוליםהחל מ-34 ש"ח לחודש בדגם הפשוט ומשתנה תלוי דגם. החל מ-33 ש"ח לחודש לדגם בסיסי ועד 115 ש"ח לבר מים כולל סודה. החל מ-195 ש"ח למערכת סינון תת כיורית.36 תשלומים של 69 ש"ח במסלול שכולל אחריות ושירות לשנה. 119 ש"ח במסלול אחריות ושירות ל-3 שניםמ-83 ש"ח לחודש למשך 36 חודשים. מערכות סינון תת כיוריות מ-144 ש"ח לדגם הבסיסי עד 222 ש"ח  לברז עם מסך מגע וסודה

*כל המחירים במאמר והעלויות בטבלה מצוינים בשקלים ונכונים ליום הבדיקה, 12 בספטמבר 2023.

מאילו חברות תרצה/י לקבל הצעה?

יש לבחור לפחות חברה אחת
יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

ברי מים השוואת מחיר - שאלות ותשובות

אילו חברות מציעות ברי מים בישראל?

בישראל פועלות מספר חברות שמציעות ברי מים מסוננים שמוצבים על הכיור וכן מערכות סינון וטיהור מים תת-כיוריות. אלו הן תמי 4, מי יולי, נעם 1, אפיקים, Ebar ואיי קיו בר. מי עדן משווקת מים מינרלים והיא החברה היחידה שפועלת בשוק המים בכדים. בעבר פעלה בתחום גם נביעות, אך בשנת 2021 סגרה את פעילות הברים הביתיים והיא מתמקדת רק בבקבוקים אישיים או משפחתיים. 

מים מינרליים או מים מסוננים?

לכל אחת מהשיטות יתרונות וחסרונות. מים מינרליים מגיעים באיכות גבוהה מקידוח עדן 1 בצפון ואילו מים מסוננים הם מי הברז. בר מים לא מצריך להזמין כדים ואין מצב שבו המים נגמרים, וכמובן לא צריך לסחוב שום דבר. 

כמה עולה בר מים?

טווח המחירים רחב מאוד כך שכל אחד ואחת יכולים למצוא בר מים שמתאים לתקציב שלכם, לעיצוב שלכם, ולצרכים שלכם. המחירים מתחילים בעשרות בודדות של שקלים לבר מים בסיסי, ויכולים לעבור את ה-200 שקלים למערכת סינון עם ברז מגע מתקדם שכולל גם סודה ברמות הגזה שונות. 

מה צריך לעשות כדי להזמין בר מים?

כל מה שצריך לעשות זה להשאיר כאן פרטים ונציגי החברות יחזרו אליכם עם הצעות משתלמות. הנציגים יקבעו איתכם את זמן ההתקנה ותחילת השימוש, ואתם תוכלו ליהנות ממים צלולים ובריאים. 

ברי מים - סקירות בתחום

בר מים מומלץ לשנת 2022: מדריך לצרכנים

מיני בר מים או כד עם פילטר? מים קרים וחמים או אולי גם מים מוגזים? ואילו פתרונות יש לצרכנים שומרי שבת? בשוק מתקני המים יש אפשרויות רבות בעלויות...

תמי 4 או מי עדן?

איזה מים מומלץ לשתות בישראל, מה הבעיה עם איכות המים בברז ואיך לבחור בין בר מים דוגמת תמי 4, אלקטרה וכו' למי עדן בר מים? בדקנו

מיני בר מים

מיני בר מים הפך למתקן מים נפוץ המשמש לטיהור וסינון מי שתייה. בדקנו עבורכם איפה ניתן לרכוש מיני בר מים, אילו סוגים של מיני ברים קיימים, מה הן...