דלג לתוכן

תמי 4 סודה באבל בר | Tami 4 bubble X

תמי 4 עם סודה - תמי 4 באבל בר איקס: כל המידע, מחיר, מאפיינים, ומגוון האפשרויות- מים חמים, קרים, סודה והכל במתקן מים אחד.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

מתעניינים בבר מים סודה באבל בר של תמי 4?

תמי 4 סודה: באבל בר

אם תשאלו את הסובבים עליכם האם הם מתמידים בשתיית מים? הרבה יגידו שלא. הסיבות יכולות לנוע החל מכך שהם שוכחים, לא מרגישים רצון ועד לכך שזה פחות טעים להם, אבל אל לנו לשכוח שמים הם צורך קיומי של האדם והם חיוניים כדי לשמור על רמת נוזלים נכונה בגוף. קיימים פתרונות שונים לבעיית הטעם אך רובם כוללים תוספים שפחות מומלצים לגופנו כמו ממתיקים למיניהם. פתרון יצירתי לבעיית הטעם יכולה להיות הגזה של המים שמשדרגת גם את הטעם וגם את חוויית השתיה שלנו. חברות ברי המים הבינו את הנושא במהרה והגיבו לכך וביניהם חברת שטראוס מים המוכרת ששילבה בין מים מסוננים ומוגזים, יצרה תמי 4 סודה והשיקה את tami 4 bubbleX.

תמי 4 באבל בר (tami4bubbleX) בר המים המסוננים של תמי4 עם סודה, כולל מים חמים, קרים פושרים ומים מוגזים. בר המים עם טכנולוגיית טיהור המים של מטהר המים MAZE ונורת הUV בעל שלוש רמות הגזה שונות: עדינה, בינונית וחזקה. ההגזה היא אחידה, שקטה ועוצמתית, תמי4 באבל כולל גם את טכנולוגיית ההרתחה החכמה שלומד את הרגלי השתייה של בני הבית. 

 

באבל בר - תמי 4 סודה - תכונות

תכונהtami4bubbleX
מידותגובה: 36.3 ס"מ
עומק: 43.3 ס"מ
רוחב: 31.8 ס"מ מידות
מחירלברי המים תמי 4 מחיר משתנה ותלוי במסלול שבוחרים. לחצו כאן לעוד פרטים.
צבעיםכסוף, שחור, שמנת, אפור כהה, לבן 
טמפרטורת מיםמים קרים: 5-16 מעלות
מים חמים: 92-96 מעלות
תפוקת מיםמים קרים: 40 כוסות בשעה
מים חמים: 40 כוסות בשעה
משקל16 ק"ג
חיבור לאפליקציהלא
כפתורים ומסךכפתורי מגע ומסך קדמי צבעוני
תפוקת מים מוגזיםמשיכה רצופה עד 5 כוסות בטמפרטורה של 5-16 מעלות, מכל הגזה CO2 מכיל כ159 כוסות בהגזה עדינה, כ130 כוסות בהגזה רגילה וכ86 כוסות בהגזה חזקה.


תמי 4 סודה באבל בר מחירים וחבילות

תמי 4 ברי מים נוספים

תמי 4 פמילי: אמינות ונוחות בבר מים לכל המשפחה

בר מים תמי 4 פמילי (Family). כל המידע שרציתם לדעת על מתקן המים הקלאסי של תמי4. בר מים משפחתי, פשוט ונוח לתפעול בארבעה צבעים.

תמי 4 אדג' פלוס: בר המים המתקדם של תמי 4

בר המים תמי 4 אדג' פלוס: בר המים הקטן ביותר מסדרת Edge מבית שטראוס מים, עם הרתחה חכמה וחיישנים מתקדמים. כל המידע על מחירים, צבעים ותכונות.

תמי 4 אדג': משדרגים לכם את חווית השתייה

כל המידע על בר המים תמי 4 אדג': מתקן המים המתקדם של חברת שטראוס. ככל שהטכנולוגיה מתפתחת עם השנים כך הכל הופך לנגיש יותר ומותאם יותר לאדם ולחיי היום...

תמי 4 פרימו: מים איכותיים וטעימים

תמי 4 פרימו צבעים, מחירים ומפרט של המכשיר, קלאסי ומעוצב במגוון צבעים: לבן, שחור, שמנת ואפור. פרימו תמי 4 עוזר לכם לשתות יותר מים, עם מטהר המים MAZE...

מסנן maze תמי 4

מסנן תמי 4 maze בברי המים של תמי 4

מה זה מסנן תמי 4 מייז, מה הופך אותו למטהר מים פורץ דרך, אילו מזהמים ומתכות שאתם ממש לא רוצים במי השתייה שלכם הוא מטהר, באילו בר מים אפשר למצוא את...

תמי 4 חדש

תמי 4 חדש: איך יודעים מתי להחליף מכשיר?

לרבים מאיתנו יש בבית מכשיר תמי 4, בחלק מהמקרים כבר עשור לפחות ואף יותר עם אותו המכשיר. אולם איך יודעים שהגיע הזמן להחליף למכשיר תמי 4 חדש ומה המחיר...

עוד מידע על תמי 4