דלג לתוכן

בר מים עם סודה: מתקני מים מתקדמים

ברי המים החדשים הם מתקנים מתקדמים עם ברז מים חמים קרים וסודה. בדקנו אילו חברות מציעות בר מים סודה, מהם הדגמים העיקריים, ואילו אפשרויות הגזה מציע כל מכשיר?

3 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

מתעניינים בבר מים?

כדי לשמור על גוף בריא אנחנו צריכים לספק לו מספיק נוזלים לאורך היום. רבים מאיתנו מתייחסים למשקאות ממותקים כנוזל, וזו התייחסות לא נכונה. לא ניכנס כאן להרצאה מדוע שתייה ממותקת לא בריאה לנו, אנחנו לא בנעליי האמא או הרופאה של הגולשים שלנו. אבל אנחנו כן מבינים שרבים מאוד נמנעים משתיית מים פשוט כי הם פחות טעימים לנו. מה עושים? קודם כל מנסים להתרגל. לא מצליחים להתרגל? סודה היא הפתרון הטוב ביותר. ובמקום לקנות בקבוקי פלסטיק מזהמים, תוכלו לבחור בר מים עם סודה, כזה שלוקח את מי הברז שלכם, מסנן ומטהר אותם, ובנוסף לבחירת מים חמים או קרים מאפשר גם מזיגת סודה. 

תמי 4 סודה

ברי המים של תמי 4 כבר הפכו לשם נרדף עבור מתקני מים, ורבים קוראים לכל בר מים בשם הזה גם אם הוא שייך לחברה אחרת. כיאה למעמדה בשוק, תמי 4 לא משתרכת מאחור ומציעה בר מים סודה מתקדם שנקרא תמי 4 באבל בר. למוצר תמי 4 באבל בר צבעים המשתלבים בקלות בכל מטבח ביתי ומשרד בשל גווניהם הקלאסיים. כך שלא משנה מה העיצוב של האזור תוכלו להתאים לו מיני בר סודה של תמי 4. 

לבר מים סודה תמי 4 באבל בר מחיר משתנה. הוא מוצע במסלולים של שנתיים, שלוש, או ארבע שנים, בעלויות של 177 שקלים לחודש לשנתיים, 139 שקלים במסלול לשלוש שנים, ו-119 שקלים לחודש לארבע שנים. התשלום כולל את עלות בר מים עם סודה, הובלה והתקנה, שירות ואחריות כולל ביקורי טכנאי למשך מסלול השירות שבחרתם, החלפת מטהר כל חצי שנה בתקופת השירות, החלפת נורת UV כל שנה בתקופת השירות, וכן מכלי הגזה רב-פעמיים. בר מים עם סודה של תמי 4 מגיעה בשלוש רמות הגזה - עדינה, בינונית וחזקה. 

בר מים עם סודה מי יולי

גם חברת מי יולי שמשווקת מגוון ברי מים מציעה בר מים סודה שנקרא סודה בר ספרינג.  מתקן מים וסודה של מי יולי מאושר הלכתית לשימוש בשבת במים החמים והקרים, ובשאר ימות השבוע הוא מספק מי סודה מסוננים. ההובלה וההתקנה של סודה בר ספירנג, בר מים לשבת כולל סודה, כלולות במחיר המכשיר וניתנת גם מתנה לרוכשים. מי יולי משווקת גם בר מים תת כיורי עם סודה עם ברז מים חמים קרים וסודה נפרד מהברז הרגיל. 

בר מים סודה של איי קיו בר

חברת איי קיו בר (A.Q-BAR) מציעה שלושה דגמים של בר מים תת כיורי עם סודה: 
בר מים קיטצ׳ן ספארקלינג ווטר: בר מים תת כיור עם סודה בלחיצה מתמשכת. 
בר מים הום ספארקלינג ווטר: בר מים חמים קרים וסודה שמפנה מקום יקר על השיש.
בר מים פרמיום ספארקלינג ווטר: בר מים תת כיורי עם סודה חכם וכפתורי טאצ׳ מעולה גם למילוי בקבוקים. 

מכשיר מים עם סודה של אי בר

גם חברת אי בר (ebar) משווקת בר מים וסודה מתקדם שנקרא אי בר פיור סודה. זהו מתקן מים עם סודה שולחני בעיצוב קומפקטי שלא תופס מקום יקר על השולחן או השיש. המתקן כולל ברז מים חמים קרים וסודה בשלוש רמות הגזה על פי הטעם האישי שלכם - הגזה חלשה, הגזה רגילה, והגזה חזקה. בר מים סודה של אי בר כולל מסך מגע מלא וניתן להגדיר תכונות באמצעות אפליקציית My Water, כמו למשל כמות וטמפרטורת המים עבור כל משתמש, בלון גז ידידותי להחלפה ומנגנון הגנת ילדים.

מתעניינים בבר מים? מאילו חברות תרצו לקבל הצעת מחיר?

יש לבחור לפחות חברה אחת
יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

למה כדאי לרכוש בר מים עם סודה

כפי שראיתם, יש שתי אפשרויות עיקריות לרכישת בר מים עם סודה - האחד בר מים סודה שולחני והשני בר מים תת כיורי עם סודה. כך או כך, בר מים עם סודה מאפשר לכם ליהנות גם ממים מסוננים ומטוהרים באופן שוטף, וגם ממי סודה שמגוונים את צריכת המים היומית ללא תוספת קלוריות, סוכר או ממתיקים מלאכותיים, וגם מי הסודה מגיעים טריים מהברז לאחר סינון וטיהור, 100% בריאות. כל זאת נעשה בלחיצת כפתור, מבלי להכין בקבוקים מראש או לסחוב בקבוקים מהסופר. ולא פחות חשוב מזה, בר מים עם סודה נחשב לירוק יותר, כלומר טוב יותר לאיכות הסביבה בהשוואה לבקבוקי הפלסטיק. 

בר מים עם סודה מחיר

עלות מתקן מים חמים קרים וסודה לא גבוהה באופן משמעותי מבר מים רגיל, אך השדרוג שפונקציית הסודה מעניקה גבוה מאוד. מחיר בר מים עם סודה משתנה בין החברות כך שתמיד אפשר להתאים בין הצרכים לבין התקציב שלכם. חשוב לזכור את החיסכון שבר מים עם סודה מעניק בהשוואה לרכישת בקבוקים באופן שוטף, בנוסף לאספקת מי ברז מסוננים. 

אפילו אם אתם מוסיפים תרכיזים ממותקים לסודה כדי לגוון את היום שלכם, זה יהיה בריא יותר בהשוואה לשתייה ממותקת שנקנתה בסופר. הרי אתם אלה ששולטים בכמויות, יכולים להפחית את רמת המתיקות והסוכר שנכנס לכם לגוף ובקבוק של תרכיז יהיה זול יותר מרכישת בקבוקי שתייה, כך שגם מכאן מגיע חיסכון נוסף. 

בר מים סודה

בר מים סודה שולחני או בר מים תת כיור עם סודה?

יש כמה פרמטרים שיעזרו לכם להחליט אם לבחור בבר מים סודה מעל או מתחת לכיור. הדבר החשוב ביותר הוא התאמה לצרכים. למשל, כמה כוסות המכשיר צריך להפיק בשעה? האם מי סודה הוא השימוש העיקרי במכשיר או רק שימוש משני? האם מדובר במכשיר ביתי שמשרת רק את בני הבית ואורחים מזדמנים, או במכשיר משרדי שמשרת כמות עובדים גדולה ואולי גם לקוחות? 

בין אם המכשיר שלכם כולל מי סודה או לא, חשוב שיהיה בו כפתור בטיחות למים החמים למניעת מזיגה על ידי ילדים קטנים. יש ברי מים שמגיעים עם כפתור נעילה שמצריך אדם מבוגר שילחץ על הכפתור כדי לאפשר מים חמים. 

ברוב המקרים, מחיר בר מים סודה שולחני יהיה זול בהשוואה לבר מים תת כיורי עם סודה, אך אם המטבח שלכם קטן, או שאין מספיק מקום על השיש בגלל מכשירים אחרים שכבר תופסים שטח, ייתכן שהמערכת התת כיורית דווקא תתאים לכם יותר. 

מתעניינים בבר מים? מאילו חברות תרצו לקבל הצעת מחיר?

יש לבחור לפחות חברה אחת
יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

בר מים עם סודה- שאלות ותשובות

אילו חברות מציעות בר מים עם סודה?

ישנן כמה וכמה חברות שמציעות מיני בר שכולל ברז מים חמים קרים וסודה, אך לא כולן, כך למשל אין לחברה מי עדן בר סודה. בין הבולטות שאכן מציעות לצרכנים בר מים עם סודה הן תמי 4 עם מכשיר תמי 4 באבל בר, בר מים סודה של מי יולי תחת השם סודה בר ספרינג, בר מים פיור סודה של חברת אי בר, כולם מתקני בר מים עם סודה שולחניים לבית ולמשרד. 

מה זה בר מים תת כיורי עם סודה?

בר מים תת כיורי עם סודה הוא מתקן סינון וטיהור מים שמותקן מתחת לכיור. כך למשל, חברת איי קיו בר משווקת מתקן סינון תת כיורי שמגיע עם ברז מים חמים קרים וסודה שמותקן באופן נפרד מברז המים החמים והקרים הלא מסוננים, שבהם ממשיכים להשתמש כרגיל לשטיפת הכלים ולניקיון הבית. 

כמה עולה בר מים סודה?

לכל בר מים עם סודה מחיר שונה ותלוי בחברות ובמסלולים . מדובר בברי מים מתקדמים ולכן הם יקרים יותר ממכשירים ללא סודה, אך תמיד אפשר למצוא בר מים עם סודה בתקציב שלכם. החברות השונות מציעות מסלולים משתנים לשנתיים, שלוש או ארבע שנים, כשבתקופת השירות התשלום מכסה גם עלויות אביזרים נלווים, התקנה, וביקורי טכנאי ככל שיש בהם צורך. 

איך בוחרים בר מים עם סודה?

חשבו על הצרכים שלכם - האם מדובר במכשיר לבית או למשרד? כמה אנשים המכשיר ישרת? מהי תפוקת הכוסות לשעה של המכשיר בכל אחת מהפונקציות - מים קרים, חמים או מוגזים? ודאו שלמכשיר יש כפתור בטיחות למים רותחים להגנה משימוש של ילדים. ולבסוף, התייחסו לעיצוב המכשיר והאם הוא מתאים לחלל שלכם, וכך תוכלו לבחור בין בר מים סודה שולחני לבין בר מים תת כיורי עם סודה. 

בר מים: מידע נוסף

תמי 4 או מי עדן?

איזה מים מומלץ לשתות בישראל, מה הבעיה עם איכות המים בברז ואיך לבחור בין בר מים דוגמת תמי 4, אלקטרה וכו' למי עדן בר מים? בדקנו

תמי 4 חדש: איך יודעים מתי להחליף מכשיר?

לרבים מאיתנו יש בבית מכשיר תמי 4, בחלק מהמקרים כבר עשור לפחות ואף יותר עם אותו המכשיר. אולם איך יודעים שהגיע הזמן להחליף למכשיר תמי 4 חדש ומה המחיר...

בר מים לשבת: הפתרון לדתיים ולשומרי מסורת

בר מים שומר שבת חיוני עבור שומרי מסורת ואנשים דתיים. הוא בטוח יותר ממיחם וסביבתי יותר מתלות בבקבוקי מים מפלסטיק, ויש לו אישור הלכתי שמבטיח שלא תחללו...

ברי מים השוואת מחיר: כמה זה עולה?

מים מינרלים או מים מסוננים? עם שירות כדים עד הבית או החלפת סננים ונורות כל חצי שנה? התחייבות לשנה או לשלוש שנים? ריכזנו עבורכם את כל האפשרויות למים...

בר מים מומלץ לשנת 2022: מדריך לצרכנים

מיני בר מים או כד עם פילטר? מים קרים וחמים או אולי גם מים מוגזים? ואילו פתרונות יש לצרכנים שומרי שבת? בשוק מתקני המים יש אפשרויות רבות בעלויות...

מיני בר מים

מיני בר מים הפך למתקן מים נפוץ המשמש לטיהור וסינון מי שתייה. בדקנו עבורכם איפה ניתן לרכוש מיני בר מים, אילו סוגים של מיני ברים קיימים, מה הן...

מתקן מים מומלץ: עושים לכם סדר במגוון

חברות רבות מציעות סוגים שונים של מתקן מים, החל ממתקן מים חמים וקרים, ועד מתקנים משוכללים עם מים מוגזים או מתקן מים שומר שבת. איזה מתקן מים מומלץ?...