דלג לתוכן
Apple iPhone אייפון 11 פרו מקס

Apple iPhone אייפון 11 פרו מקס

מכשיר הדגל הענק של חברת אפל iPhone 11 Pro Max - עם מסך בגודל 6.5 אינץ', הוא הגדול מבין שלושת הדגמים החדשים. המכשיר בנוי זכוכית, מסגרתו עשוייה Stainless Steel ופאנל OLED עם תצוגת Super Retina XDR. המסך החדש מסוגל להגיע לבהירות יוצאת דופן של 1200 יחידות אור (Nits) ותומך ב- True Tone המתאים בין גווני המסך לאיזור הצפייה שלכם. המכשיר בעל מערך צילום ראשי של 3 חיישני 12 מגה פיקסל ומצלמת הסלפי גם היא עם חיישן של 12 מגה-פיקסל המאפשר צילום תמונות פורטרט עם אפקט הבוקה.

משווק על ידי חברות: פרטנר

iPhone 11 Pro Max

אייפון 11 פרו-מקס עם המסך הגדול מבין שלושת הדגמים החדשים - בגודל 6.5 אינץ', הוא מכשיר הדגל הענק של חברת אפל. המכשיר בנוי זכוכית ומסגרתו עשויה Stainless Steel כך שתהיה עמידה ביותר בפני נפילות. האייפון עצמו עמיד בפני מים ואבק בתקן IP68. למכשיר 11 פרו-מקס יש פאנל OLED עם תצוגת Super Retina XDR והמסך החדש מסוגל להגיע לבהירות יוצאת דופן של 1200 יחידות אור (Nits). התצוגה גם תומכת ב- True Tone, המתאים בין גווני המסך לאיזור הצפייה שלכם, ומציג טווח רחב של צבעים ותמיכה ב-Haptic Touch וב-Touch to Wake. כמו בשני מכשירי האייפון החדשים האחרים, גם לאייפון 11 פרו-מקס מעבד A13 Bionic המורכב מ-4 ליבות חסכוניות בחשמל ו-2 ליבות חזקות, מערכת הפעלה iOS 13, זיכרון פנימי של G64\256\512 ומנגנון Face ID משופר שיכול לזהות אותנו מזוויות מאתגרות. ל-11 פרו-מקס חיי סוללה ארוכים יותר, חמש שעות יותר משל האייפון XS, תמיכה בטעינה אלחוטית ומטען מהיר אשר יאפשר טעינה של 50% מהסוללה תוך חצי שעה בלבד.

פנאי ובידור

למכשיר האייפון 11 פרו-מקס מערך צילום משולש הכולל 3 חיישנים של 12 מגה פיקסל כל אחד: חיישן ראשי, חיישן זום אופטי (עד פי 2) וחיישן זווית רחבה. ניתן לבצע זום, לצלם תמונות בזווית רחבה ויש גם שיפורים ניכרים לצילום תמונות תחת תנאי תאורה קשים. אפל הוסיפה גאדג'ט חדש למצלמה שנקרא Deep Fusion, התכונה החדשה תבצע חישובים על כל פיקסל בתמונה שתצלמו ותדגיש טקסטורות ופרטים. בנוסף חל שיפור באפליקציית הצילום המספקת חווית שימוש נוחה יותר, עם מעבר פשוט בין מצבי צילום תמונות ווידאו. למצלמת הסלפי חיישן של 12 מגה-פיקסל המאפשר צילום תמונות פורטרט עם אפקט הבוקה (Bokeh) והיא תומכת בהסרטת סרטונים ברזולוציה של 4K עד קצב של 60 פריימים לשנייה ומאפשרת הסרטה בהילוך איטי בקצב של 120 פריימים לשנייה, כך שתוכלו להסריט את מה שאפל קוראת להם Slofies. מערך הצילום הראשי מאפשר למצלמת הוידאו צילום ברזולוציית 4K עם תמיכה במצבי צילום בהילוך איטי של עד 240 פריימים בשנייה וייצוב תמונה בזמן צילום סרטוני Time-Lapse. קיימת גם אפשרות לשימוש בזום אופטי עד פי 2 פנימה והחוצה בזמן צילום וידאו, וזום דיגיטלי של עד פי 6. 

למידע על אייפון 11 פרו

Apple iPhone אייפון 11 פרו מקס מחיר

כמה עולה אייפון 11 פרו מקס בחנויות פרטיות

ט.ל.ח. המידע מסופק על ידי אתר zap.co.il ובאחריותו בלבד, השימוש בהתאם לתנאי תקנון האתר.

אייפון 11 פרו מקס חוות דעת, ביקורת והמלצות