דלג לתוכן
Apple iPhone אייפון 11 פרו

Apple iPhone אייפון 11 פרו

iPhone 11 Pro הוא דגם הפרימיום החדש של חברת אפל עם מסך בגודל 5.8 אינץ' ופאנל OLED עם תצוגת Super Retina XDR. למכשיר מערך צילום משולש עם אפשרות לביצוע זום, צילום תמונות בזווית רחבה וכן שיפורים ניכרים לצילום תמונות תחת תנאי תאורה קשים. לדגם זה תמיכה בטעינה אלחוטית, זכוכית חזקה יותר ושיפור בעמידות למים. הוא יגיע בצבעים אפור-חלל, ירוק-חצות, כסף וזהב.

משווק על ידי חברות: פרטנר

אייפון 11 פרו

iPhone 11 Pro עם מסך בגודל 5.8 אינץ' ופאנל OLED בעל תצוגת Super Retina XDR. למכשיר מעבד A13 Bionic כמו לדגם הבסיס, המורכב מ-4 ליבות חסכוניות בחשמל ו-2 ליבות חזקות, זיכרון פנימי של GB64\256\512 ומנגנון Face ID משופר שיכול לזהות אותנו מזוויות מאתגרות. חיי הסוללה של הפרו ארוכים בארבע שעות יותר משל האייפון XS. למכשיר ה-11 פרו מטען מהיר אשר יאפשר טעינה של 50% מהסוללה תוך חצי שעה בלבד, כשדגם זה יציע גם תמיכה בטעינה אלחוטית. למכשיר זכוכית חזקה יותר, ושיפור בעמידות למים. הוא יגיע בצבעים אפור-חלל, ירוק-חצות, כסף וזהב.

תכונות עיקריות של המכשיר:

לאייפון 11 פרו מערך צילום משולש עם אפשרות לביצוע זום, צילום תמונות בזווית רחבה וכן צילום תמונות תחת תנאי תאורה קשים. שלוש המצלמות בגב המכשיר בעלות חיישני 12 מגה-פיקסל כל אחת, כאשר מצלמה אחת מסוגלת לספק תמונות בזווית רגילה, מצלמה אחת עם זווית רחבה וייצוב אופטי ומצלמת זום עם עדשת טלפוטו כדי לספק זום וייצוב אופטי. תכונה חדשה שמתווספת למצלמת המכשיר היא ה-Deep Fusion אשר תבצע חישובים על כל פיקסל בתמונה שתצלמו ותדגיש טקסטורות ופרטים. בנוסף חל שיפור באפליקציית הצילום המספקת חווית שימוש נוחה יותר, עם מעבר פשוט בין מצבי צילום תמונות ווידאו. בצד הוידאו מספק מערך הצילום הראשי אפשרות צילום ברזולוציית K4 עם תמיכה במצבי צילום בהילוך איטי וייצוב תמונה בזמן צילום סרטוני Time-Lapse. בנוסף, קיימת אפשרות לשימוש בזום אופטי עד פי 2 פנימה והחוצה בזמן צילום וידאו, וזום דיגיטלי של עד פי 6. מצלמת הסלפי עם חיישן של 12 מגה-פיקסל מאפשרת צילום תמונות פורטרט עם אפקט הבוקה (Bokeh) וכן תמיכה בצילום וידאו ברזולוציית 4K עד ל-60 פריימים בשנייה ותמיכה בצילום וידאו בהילוך איטי של עד 120 פריימים בשנייה.

למידע על אייפון 11 לחץ כאן

Apple iPhone אייפון 11 פרו מחיר

כמה עולה אייפון 11 פרו בחנויות פרטיות

ט.ל.ח. המידע מסופק על ידי אתר zap.co.il ובאחריותו בלבד, השימוש בהתאם לתנאי תקנון האתר.

אייפון 11 פרו חוות דעת, ביקורת והמלצות