דלג לתוכן
Samsung Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note 3

פאבלט (שילוב של סמארטפון וטאבלט) מבית סמסונג, מכשיר בעיצוב נקי וקליל, מגיע עם עט מגע ייחודית למכשיר ומסך גדול של 5.7" באיכות HD. המכשיר אינו כבד והוא יושב בקלות בכיס המכנסיים, למרות גודלו. בעט מגע החכם ניתן לכתוב בעברית בכתב יד כאשר המכשיר יכול להמיר את הכתב לפונטים שונים, ניתן לשרבט ולכתוב תזכורות בנוחות. המכשיר מבוסס מערכת הפעלה של אנדרואיד 4.3 עם 2 מעבדים של 4 ליבות המאפשרים למכשיר לעבוד במהירות וכן הפעלה של 2 אפליקציות בו זמנית עם חילוק המסך. המכשיר מגיע בצבע שחור.
להשוואת חבילות סלולר

סמסונג גלקסי נוט 3

פאבלט (שילוב של סמארטפון וטאבלט) מבית סמסונג, מכשיר בעיצוב נקי וקליל, מגיע עם עט מגע ייחודית למכשיר ומסך גדול של 5.7" באיכות HD. המכשיר אינו כבד והוא יושב בקלות בכיס המכנסיים, למרות גודלו. בעט מגע החכם ניתן לכתוב בעברית בכתב יד כאשר המכשיר יכול להמיר את הכתב לפונטים שונים, ניתן לשרבט ולכתוב תזכורות בנוחות.

המכשיר מבוסס מערכת הפעלה של אנדרואיד 4.3 עם 2 מעבדים של 4 ליבות המאפשרים למכשיר לעבוד במהירות וכן הפעלה של 2 אפליקציות בו זמנית עם חילוק המסך. המכשיר מגיע בצבע שחור.

פנאי ובידור:

עיקר תכונות המכשיר: מצלמה עם 13 מגה פיקסלים, נגן מוזיקה ווידאו, GPS מובנה במכשיר, קישוריות בלוטות' ו-Wi-Fi, עוקב לאיתור המכשיר במקרה של אובדן או גניבה, צפייה במסמכי אופיס, תמיכה בדואר אלקטרוני ועוד.

תכונות סמסונג גלקסי נוט 3

תכונה מפרט
מצלמה 13 מגה פיקסלים, מיקוד אוטומטי, פלאש
דור 3.5
GPS מובנה במכשיר
מערכת הפעלה ודפדפן Android Jelly Bean 4.3
מסך מגע 5.7", HD Super AMOLED
מקלדת/לחצנים וירטואלית
קישוריות בלוטות' 4+ Wi-Fi
זיכרון 32 ג'יגה, ניתן להרחבה עד 64 ג'יגה באמצעות כרטיס זיכרון
סוללות (הצהרת יצרן) זמן שימוש: 1200 דקות, זמן המתנה: 490 שעות
גודל ומשקל המכשיר 168 גרם. גובה: 151.2 מ"מ, רוחב: 79.2 מ"מ, עובי: 8.3 מ"מ
רמת קרינה לפי תקן אירופה: 0.351 W/kgלפי תקן אמריקאי: 0.90 W/kg
מה כוללת הערכה? טלפון וסוללה, מטען, כבל נתונים, אוזנייה, עט סטיילוס וחוברות הפעלה

Galaxy Note 3 חוות דעת, ביקורת והמלצות