דלג לתוכן
Samsung סמסונג גלקסי S4

Samsung סמסונג גלקסי S4

סמארטפון מבוסס אנדרואיד 4.2.2 Jelly Bean הממשיך את סדרת הגלקסי S המוצלחת של החברה. המכשיר יגיע עם מסך בגודל 5" עם זכוכית עמידה (המסך מתפרס על כל המכשיר ואחוריו פלסטיק), מעבד 1.6GHz עם 4 ליבות ובתופסת של 4 ליבות (סה"כ 8)/ מעבד 1.9GHz עם מעבד מרובע ליבות וזיכרון RAM של 2GB.

סמסונג גלקסי S4

Galaxy S4 רשמית כאן. סמארטפון מבוסס אנדרואיד 4.2.2 Jelly Bean הממשיך את סדרת הגלקסי S המוצלחת של החברה.

המכשיר מגיע עם מסך בגודל 5" עם זכוכית עמידה (המסך מתפרס על כל המכשיר ואחוריו פלסטיק), מעבד 1.6GH עם 4 ליבות ובתוספת של 4 ליבות (סה"כ 8 כאשר בכל מצב נתון יפעלו 4 ליבות. במצב בו אין "עומס" על המכשיר כגון משחקים המכשיר יעבוד עם 4 ליבות חסכוניות ובמצב שיש עומס הוא יעבור לעבודה עם 4 ליבות חזקות. המכשיר מסתכנכרן באופן אוטומטי ומזהה את מצב המכשיר ובכך בעצם נותן ביצועים גבוהים כשצריך וכולל חיסכון)/ מעבד 1.9GHz עם מעבד מרובע ליבות וזיכרון RAM של 2GB. זיכרון המכשיר תלוי בדגם ויגיע ב-32/64 ג'יגה בייט ועם חריץ אפשרות להרחבת הזיכרון באמצעות כרטיס זיכרון. המכשיר יתמוך במהירות באינטרנט של עד 100 מגה בדור הרביעי (LTE) או עד 42 מגה בדור 3.5.

בטכנולוגיה החדשה סמסונג מציעה ב- Smart pause המסך מגיב באמצעות העיניים – שזה אומר עצירה של וידאו במקרה שהמשתמש הפסיק להתבונן או Smart scroll, גלילה אוטומטית למעלה ולמטה באמצעות היד והעיניים.

בנוסף, ה-S4 כולל גם תכונת Air View המאפשרת שימוש באמצעות ריחוף עם האצבע מעל המסך ואז רואים מן תצוגה מקדימה או תצוגה מוגדלת של מסמכים וקבצים (תמונות, מיילים וכו') במכשיר או תכונת Air Gesture בה ניתן לרחף עם היד מעל המסך ולבצע פעולות במכשיר.

פנאי ובידור:

עיקר תכונות המכשיר: מצלמה עם 13 מגה פיקסל, קישוריות Wi-Fi ובלוטות' 4, חיישני טמפרטורה ולחות, GPS מובנה, סינכרון מיילים, שנתיים אחריות יצרן ועוד.

תכונות סמסונג גלקסי S4

תכונה מפרט
מצלמה 13 מגה פיקסלים, נורת LED, איכות צילום Full HD 1080p, מצלמה קידמית 2 מגה פיקסלים, תכונות: Dual Camera– מאפשרת להוסיף את עצמכם לתמונה או לווידאו, תכונת Eraser– מאפשרת למחוק אנשים שעברו ברקע כשלחצם על לחצן הצילום, ותכונת דרמה שוט – מאפשרת צילום של פעילות מתמשכת בתמונה אחת ואפשרות אחסנה גם של התמונה וגם של הסאונד.
דור תמיכה בדור 4 (LTE) ובדור 3.5
GPS מובנה במכשיר
מערכת הפעלה ודפדפן מעבד 1.6GHz עם 4 ליבות (+4 ליבות) או מעבד 1.9GHzמרובע ליבות בהתאם למדינת השיווק מערכת הפעלה אנדרואיד 4.2.2 Jelly Bean
מסך מגע קפסטיבי 5" Amoled, 1080X1920 פיקסלים, זכוכית עמידה
מקלדת/לחצנים -
קישוריות Wi-Fi+ בלוטות' 4
זיכרון 32/64/16 ג'יגה – ניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון
סוללות (הצהרת יצרן) mAh2600 נשלפת
גודל ומשקל המכשיר 130 גרם. עובי: 7.9 מ"מ
רמת קרינה טרם פורסם
מה כוללת הערכה? טרם פורסם

כמה עולה סמסונג גלקסי S4 בחנויות פרטיות

ט.ל.ח. המידע מסופק על ידי אתר zap.co.il ובאחריותו בלבד, השימוש בהתאם לתנאי תקנון האתר.

סמסונג גלקסי S4 חוות דעת, ביקורת והמלצות