דלג לתוכן
Samsung סמסונג גלקסי נוט 2

Samsung סמסונג גלקסי נוט 2

סמארטפון טאב-פון (שילוב של טאבלט וטלפון) מבוסס מערכת הפעלה של אנדרואיד עם מסך גדול (5.5") ועט סטילוס S-Pen עם מעבד חזק בעל 4 ליבות במהירות 1.6 ג'יגה הרץ ו-2 ג'יגה זיכרון RAM המספק חווית שימוש מעולה. המכשיר גדול משאר הסמארטפונים המוכרים אך דק והוא מספק בעיקר חווית גלישה וצפייה באיכות גבוהה. מנגד, המכשיר אינו נוח לאחיזה בגלל גודלו ואינו נכנס לכיס באופן מלא והוא המכשיר מתאים בעיקר למי שאוהב את סגנון הטאבפון. אין ספק כי מבחינת ביצועים המכשיר עומד בשורה הראשונה מבחינת חיי סוללה, איכות שמע וחווית צפייה ועיקר ההחלטה אם לרכוש אותו היא עניין הנוחות וההתרגלות לגודלו.
להשוואת חבילות סלולר

סמסונג גלקסי Note 2

סמארטפון טאב-פון (שילוב של טאבלט וטלפון) מבוסס מערכת הפעלה של אנדרואיד עם מסך גדול (5.5") ועט סטילוס S-Penעם מעבד חזק בעל 4 ליבות במהירות 1.6 ג'יגה הרץ ו-2 ג'יגה זיכרון RAM המספק חווית שימוש מעולה. המכשיר גדול משאר הסמארטפונים המוכרים אך דק והוא מספק בעיקר חווית גלישה וצפייה באיכות גבוהה. מנגד, המכשיר אינו נוח לאחיזה בגלל גודלו ואינו נכנס לכיס באופן מלא והוא המכשיר מתאים בעיקר למי שאוהב את סגנון הטאבפון. אין ספק כי מבחינת ביצועים המכשיר עומד בשורה הראשונה מבחינת חיי סוללה, איכות שמע וחווית צפייה ועיקר ההחלטה אם לרכוש אותו היא עניין הנוחות וההתרגלות לגודלו.

פנאי ובידור:

למכשיר Samsung Galaxy Note 2 שלל תכונות מתקדמות ועיקרן: מצלמה בעלת 8 מגה פיקסלים כולל פלאש ומיקוד אוטומטי, GPS מובנה, בלוטות' ו-Wi-Fi, טכנולוגיית S-Pen המאפשרת דיוק בכתיבה וכן טכנולוגיה המאפשרת לשלוט במכשיר ללא מגע במסך, פנס, נגן מוזיקה ווידאו, סינכרון מיילים ועוד.

תכונות סמסונג גלקסי Note 2

תכונה מפרט
מצלמה 8 מגה פיקסלים, פלאש ופוקוס אוטומטי, זיהוי מצבי צילום (חיוך/פנים וכו'), אפקטים ועוד
דור 3.5
GPS מובנה במכשיר
מערכת הפעלה ודפדפן אנדרואיד 4.1, מעבד 1.6 ג'יגה ו- 2 ג'יגה זיכרון RAM
מסך מגע מלא 5.5", 720X1280 פיקסלים, כולל  S-Pen המאפשר דיוק ברישום
מקלדת/לחצנים -
קישוריות בלוטות' 4.0 ו-Wi-Fi
זיכרון 16 ג'יגה, ניתן להרחבה עד 64 ג'יגה באמצעות כרטיס הרחבה
סוללות (הצהרת יצרן) 3100mAh, כ- 40 שעות פעילות אינטנסיבית
גודל ומשקל המכשיר 183 גרם. גובה: 151.1 מ"מ, עובי: 9.4 מ"מ, רוחב: 80.5 מ"מ
רמת קרינה לפי התקן האירופאי:  0.369 W/Kg, ולפי התקן האמריקאי: 0.954 W/Kg
מה כוללת הערכה? מכשיר, עט סטיילוס, מדריך מקוצר למשתמש, אוזניה, כבל נתונים, סוללה ומטען

סמסונג גלקסי נוט 2 חוות דעת, ביקורת והמלצות