דלג לתוכן
Samsung Monte

Samsung Monte

מכשיר בעל מסך מגע מלא, מלבני דק ומעוגל בפינותיו. את תפריט המכשיר ניתן להתאים באופן אישי באמצעות גרירה והחלפת מיקומם של האייקונים השונים לנוחות המשתמש. כמו כן, ניתן להוסיף עד 7 עמודי תפריטים נוספים לנוחות המשתמש. למכשיר אפליקציות מובנות המאפשרות גישה נוחה ומהירה לכל הרשתות החברתיות כגון: Facebook, My Space ו-Twitter, ובעל יישום Multi-IM, המאגד את התוכנות המובילות למסרים מיידיים ומאפשר שימוש במספר תוכנות מסרים מיידיים בו זמנית ובזמן אמת. כמו כן, למכשיר יישום Google Maps 3.0 עם תמיכה ב-Latitude. המכשיר במגיע בצבעי לבן/אדום או שחור/כסוף.
להשוואת חבילות סלולר

פרטים על המכשיר:

מכשיר בעל מסך מגע מלא, מלבני דק ומעוגל בפינותיו. את תפריט המכשיר ניתן להתאים באופן אישי באמצעות גרירה והחלפת מיקומם של האייקונים השונים לנוחות המשתמש. כמו כן, ניתן להוסיף עד 7 עמודי תפריטים נוספים לנוחות המשתמש.

למכשיר אפליקציות מובנות המאפשרות גישה נוחה ומהירה לכל הרשתות החברתיות כגון: Facebook, My Space ו-Twitter, ובעל יישום Multi-IM, המאגד את התוכנות המובילות למסרים מיידיים ומאפשר שימוש במספר תוכנות מסרים מיידיים בו זמנית ובזמן אמת. כמו כן, למכשיר יישום Google Maps 3.0 עם תמיכה ב-Latitude. המכשיר במגיע בצבעי לבן/אדום או שחור/כסוף.

תכונות עיקריות של המכשיר:

ל-Monte שלל תכונות מולטימדיה כגון: נגן מוזיקה וניגן ווידאו המצויידים במעבד סאונד לשיפור איכות השמיעה, רדיו FM, מצלמה בעלת 3.2 מגה פיקסל, צילום ווידאו, מצלמה קידמית לשיחות ווידאו, תמיכה בהצגת מסמכי אופיס, תמיכה בהעלאת תמונות וסרטונים לאתרים ברשת, חיישן המאפשר סיבוב מסך באופן אוטומטי בזמן שמטים את המכשיר אנכית או אופקית.