דלג לתוכן
Sony Xperia Play

Sony Xperia Play

מכשיר מסדרת ה-Xperia המוצלחת של סוני אריקסון. מכשיר עם מערכת ההפעלה של אנדרואיד בדור 3.5 המיועד להנאה, כיף וחווית משחקים טובה. מעבר להיותו סמארטפון מתקדם הוא בעל יכולות מולטימדיה ומשחקים, כאשר ברגע שתתמכרו אליו ולמשחקים – תתקשו להפסיק. אם אתם גיימרים מכורים, המכשיר הזה מיועד לכם. אם זה לא התחום שמעניין אתכם – הוא פשוט לא יהיה לכם נוח לשימוש ולאחיזה, עוד חיסרון הוא העלות של המכשיר. המכשיר בעל פקדי משחק ייעודיים של פלייסטיישן והוא מגיע עם 7 משחקים מראש, מסך בגודל 4", מעבד מהיר, סוללה חזקה – כל מה שגיימרים צריכים. בנוסף, המכשיר מגיע בצבעי שחור או לבן ומעוגל בפינותיו.
להשוואת חבילות סלולר

סוני אריקסון אקספריה פליי -  Xperia Play

מכשיר מסדרת ה-Xperia המוצלחת של סוני אריקסון. מכשיר עם מערכת ההפעלה של אנדרואיד בדור 3.5 המיועד להנאה, כיף וחווית משחקים טובה. מעבר להיותו סמארטפון מתקדם הוא בעל יכולות מולטימדיה ומשחקים, כאשר ברגע שתתמכרו אליו ולמשחקים – תתקשו להפסיק. אם אתם גיימרים מכורים, המכשיר הזה מיועד לכם. אם זה לא התחום שמעניין אתכם – הוא פשוט לא יהיה לכם נוח לשימוש ולאחיזה, עוד חיסרון הוא העלות של המכשיר.

המכשיר בעל פקדי משחק ייעודיים של פלייסטיישן והוא מגיע עם 7 משחקים מראש, מסך בגודל 4", מעבד מהיר, סוללה חזקה – כל מה שגיימרים צריכים. בנוסף, המכשיר מגיע בצבעי שחור או לבן ומעוגל בפינותיו.

פנאי ובידור:

לסמארטפון זה יכולות מתקדמות מאוד כגון: מצלמה באיכות בינונית של 5 מגה פיקסלים, נגן מוזיקה ווידאו (אין רדיו), GPS מובנה, קישוריות בלוטות' ו-Wi-Fi, סינכרון מיילים ועוד.

לצפייה בסרטון המכשיר לחץ כאן

תכונות סוני אריקסון אקספריה פליי -  Xperia Play

תכונה מפרט
מצלמה 5 מגה פיקסל, צילום ווידאו, פלש
דור 3.5
GPS מובנה במכשיר
מערכת הפעלה ודפדפן אנדרואיד 2.3
מסך מסך מגע מלא 4", 480X854 פיקסלים, מולטי טאצ'
מקלדת/לחצנים וירטואלית מלאה
קישוריות Bluetooth+ Wi-Fi
זיכרון 400Mb, ניתן להרחבה עד 32 ג'יגה באמצעות כרטיס הרחבה
סוללה (הצהרת יצרן) זמן דיבור: עד 8 שעות ו- 25 דקות, זמן המתנה: 425 שעות (בשימוש במשחקים הזמן יקוצר)
גודל ומשקל המכשיר 175 גרם. גודל: אורך: 119 מ"מ, רוחב: 62 מ"מ, עובי: 16 מ"מ
רמת קרינה 0.37 W/kg
מה כוללת הערכה? מכשיר, סוללה, מטען, מכסה סוללה, אוזניות סטריאופוניות, כבל נתונים למחשב, מדריכים וחוברת הפעלה, כרטיס זיכרון 16 ג'יגה ומגן למסך

Xperia Play חוות דעת, ביקורת והמלצות