דלג לתוכן
Nokia C7

Nokia C7

נוקיה C7 הינו סמארטפון עם מסך מגע גדול ונוח, מתקדם, חכם, עם עיצוב אלגנטי ויוקרתי. הסמארטפון החדש מתאים בעיקר לאנשי עסקים וללקוחות שחשובה להם המילה האחרונה בתחום הסלולר. עיצוב המכשיר הוא שילוב של פלדת אל-חלד מבריקה עם זכוכית. בנוסף, ה-C7 מתהדר במערכת ההפעלה החדשה של נוקיה, סימביאן 3 וממשק מהיר ונוח לשימוש. במכשיר גם קיימת טכנולוגיית pinch to zoom תכונה המאפשרת הגדלת במסך בשתי אצבעות. על צג המכשיר ישנם 3 צגים ראשיים להתאמה אישית וכן טכנולוגיית מולטי טאסקינג.
להשוואת חבילות סלולר

נוקיה C7

נוקיה C7 הינו סמארטפון עם מסך מגע גדול ונוח, מתקדם, חכם, עם עיצוב אלגנטי ויוקרתי. הסמארטפון החדש מתאים בעיקר לאנשי עסקים וללקוחות שחשובה להם המילה האחרונה בתחום הסלולר. עיצוב המכשיר הוא שילוב של פלדת אל-חלד מבריקה עם זכוכית.  במכשיר גם קיימת טכנולוגיית  pinch to zoom תכונה המאפשרת הגדלת במסך בשתי אצבעות. על צג המכשיר ישנם 3 צגים ראשיים להתאמה אישית וכן טכנולוגיית מולטי טאסקינג. 

זהו סמארטפון חזק בדור 3.5 עם מסך גדול של 3.5" מסוג AMOLED, צג מגע מזכוכית המאפשרת גם תצוגה טובה בשמש, מעבד חזק (680 מגה הרץ). הסמארטפון של נוקיה דומה לאייפון 4 במקצת ויותר דק ממנו. המכשיר מעוגל בפינות, נוח  לאחיזה, מעוצב באופן אלגנטי בשילוב של מתכת מבריקה עם זכוכית. גם מכשיר זה, כמו כ למכשירי נוקיה מגיע עם מערכת ההפעלה של סימביאן בגרסה 3 שלא תמיד נוחה ויעילה כמו שאר מערכות ההפעלה במכשירי סלולר, דוגמת האנדרואיד.

יש לציין לטובה את איכות השמיעה הגבוהה במכשיר ואת חוזק הסוללה הארוך.

פנאי ובידור:

שלל פיצ'רים מהדרים את הסמארט פון החדש וביניהם מצלמה בעלת 8 מגה פיקסלים המצלמת גם ווידאו באיכות HD, GPS מובנה, קישוריות Wi-Fi ובלוטות', יציאה לחיבור TV ואפילו שבב אשר לעתיד יוכל לשמש גם כארנק סלולרי. עוד בתכונות הסמארטפון תוכלו למצוא גם פיצ'ר נחמד  הנקרא USB On the go המאפשר לחבר אליו דיסק און קי ולהעביר מידע ותוכן מהמכשיר ולמכשיר.

כמובן שלמכשיר גם ממשקי פייסבוק וטוויטר מובנים עם גישה מהירה, הגדרה של תיבות דואר אלקטרוני ועוד, מצפן, תאורת סביבה, מכשיר הקלטה, נגן מוזיקה ועוד.


תכונות נוקיה C7

תכונה מפרט
מצלמה 8 מגה פיקסלים, צילום ווידאו באיכות HD, פלאש LED מהדור ה-3
דור 3.5
GPS מובנה במכשיר
מערכת הפעלה ודפדפן Symbian 3
מסך מסך מגע מלא קפטיסיבי, 3.5" מסוג Amoled , 640X360 פיקסלים, איכות HD
מקלדת/לחצנים  מגע מלא + מקשים פיזיים (מקש תפריט, מקש חיוג, מקש סיום, מקש הפעלה, מקש נעילה, מקש עצמת קול, מקש קול, מקש צילום), מקלדת וירטואלית
קישוריות Bluetooth + WiFi
זיכרון 8 ג'יגה, ניתן להרחבה עד לסה"כ 40 ג'יגה באמצעות כרטיס הרחבה
סוללות (הצהרת יצרן) זמן דיבור: 576 דקות, זמן המתנה: 555 שעות
גודל ומשקל המכשיר 130 גרם. גודל: 117.3 מ"מ X 56.8 מ"מ  X 10.5 מ"מ
רמת קרינה  0.73 SAR
מה כוללת הערכה? טלפון נייד Nokia C7-00 , סוללה Nokia BL-5K , כבל קישוריות Nokia CA-101D , אוזניות סטריאופוניות Nokia WH-102 , מטען בעל יעילות גבוהה Nokia AC-15 , מדריך התחלה מהיר

C7 חוות דעת, ביקורת והמלצות