דלג לתוכן
Samsung גלקסי S24

Samsung גלקסי S24

גלקסי S24 החדש עם מסך בגודל 6.2 אינץ׳, פאנל Dynamic AMOLED 2X עם תמיכה בקצב רענון דינמי וב-Vision Booster. בסדרת הטלפונים החדשה משיקה סמסונג מגוון יכולות בינה מלאכותית הייחודיות לסדרת ה-S24 כמו לדוגמא: עריכת תמונות עם Generative Edit, מסייע כתיבה (Chat Assist), סיוע בתמלול (Transcript Assist) ועוד יכולות מגוונות.

משווק על ידי חברות: פלאפון, סלקום, פרטנר, רמי לוי תקשורת, HOT mobile, בזק, גולן טלקום

*מכירה מוקדמת

Galaxy S24

בחלקו הקדמי של מכשיר הגלקסי S24 החדש נוכל למצוא מסך בגודל 6.2 אינץ׳, עם פאנל Dynamic AMOLED 2X עם תמיכה בקצב רענון דינמי וב-Vision Booster, המאפשר התאמה אוטומטית של הצבעים (color tone) וניגודיות ב-3 רמות תצוגה המאפשרת שימוש במסך במהלך זמנים שונים של היום. למכשיר שלדת אלומיניום ותמיכה בתקן IP68 לעמידות בפני מים ואבק. לגלקסי S24 מערכת שבבים Exynos 2400 המיוצרת בתהליך 4nm, זיכרון עבודה (RAM) בנפח של 8 גיגה-בייט ונפח אחסון של 128 או 256 גיגה-בייט. למכשיר החדש סוללה עם קיבולת של 4,000mAh ותמיכה בטעינת 25W דרך חיבור USB-C וכן בטעינה אלחוטית והפוכה. בסדרת הטלפונים החדשה משיקה סמסונג מגוון יכולות בינה מלאכותית הייחודיות לסדרת ה- S24, חלק מהיכולות הן: עריכת תמונות עם Generative Edit – לדוגמא ניתן יהיה להזיז עצמים ממקום למקום, להסיר אותם או להשלים חלקים בתמונה עם ביצוע יישור. עוד יכולות לדוגמא במכשיר הן: מסייע כתיבה (Chat Assist), תרגום חי (Live Translate) - תרגום דו-כיווני בזמן אמת של קול וטקסט במהלך שיחות טלפון, סיוע בתמלול (Transcript Assist) – שימוש ב-AI להמרת דיבור לטקסט כדי לתמלל, לסכם ולתרגם הקלטות קוליות ועוד.

פנאי ובידור

בסדרת הטלפונים החדשה משיקה סמסונג מגוון יכולות בינה מלאכותית הייחודיות לסדרת ה- S24, חלק מהיכולות הן: עריכת תמונות עם Generative Edit – לדוגמא ניתן יהיה להזיז עצמים ממקום למקום, להסיר אותם או להשלים חלקים בתמונה עם ביצוע יישור. עוד יכולות לדוגמא במכשיר הן: מסייע כתיבה (Chat Assist), תרגום חי (Live Translate) - תרגום דו-כיווני בזמן אמת של קול וטקסט במהלך שיחות טלפון, סיוע בתמלול (Transcript Assist) – שימוש ב-AI להמרת דיבור לטקסט כדי לתמלל, לסכם ולתרגם הקלטות קוליות ועוד. מערך הצילום של גלקסי S24 החדש כולל מצלמה ראשית: חיישן 50 מגה-פיקסל, זווית צילום של 85 מעלות, ייצוב אופטי (OIS) ופוקוס מהיר (Dual Pixel AF).  מצלמה משנית: חיישן 12 מגה-פיקסל, זווית צילום רחבה של 120 מעלות ומצלמת טלפוטו עם חיישן 10 מגה-פיקסל, זווית צילום של 36 מעלות וזום אופטי פי 3.  מצלמת הסלפי כוללת חיישן 12 מגה-פיקסל, זווית צילום של 80 מעלות, תמיכה ב-Super HDR ומעבר בין 30 ל-60 פריימים בשנייה בהסרטה.

Samsung גלקסי S24 מחיר

כמה עולה גלקסי S24 בחנויות פרטיות

ט.ל.ח. המידע מסופק על ידי אתר zap.co.il ובאחריותו בלבד, השימוש בהתאם לתנאי תקנון האתר.

גלקסי S24 חוות דעת, ביקורת והמלצות