דלג לתוכן
Apple iPhone אייפון 15 פרו מקס

Apple iPhone אייפון 15 פרו מקס

אייפון 15 פרו מקס החדש, בעל המסך הגדול ביותר בסדרת האיפון 15- בגודל 6.7 אינץ' ומסגרת עשויה טיטניום. למכשיר מערכת שבבים חדשה A17 Pro, הראשונה בארכיטקטורת 3 ננומטר. למכשיר שקע טעינה USB-C, סוללה עם 4422 מיליאמפר לשעה, תומך MagSafe ב-15 וואט או Qi ב-7.5 וואט, כולל טעינה הפוכה. הפרו מקס מצויד בתקן IP68 להגנה מפני אבק ומים.

משווק על ידי חברות: פלאפון, סלקום, רמי לוי תקשורת, HOT mobile, בזק, גולן טלקום

iPhone 15 Pro Max

אייפון 15 פרו מקס בעל המסך הגדול ביותר בסדרת האיפון 15 - בגודל 6.7 אינץ'. הפרו מקס כולל מערכת שבבים חדשה A17 Pro, הראשונה בארכיטקטורת 3 ננומטר, עם מעבד בעל 6 ליבות, זיכרון 8GB RAM ואחסון של עד 1TB. למכשיר מסגרת טיטניום- מתכת קלה, חזקה, מבריקה ועמידה בפני קורוזיה ושקע טעינה USB-C (במקום הצורך במטען ייחודי של אפל). בנוסף המתג העליון שאחראי על מצב הסאונד של המכשיר הוחלף ובמקומו ישנו כפתור Action button המחליף ממצב רעש למצב רטט, אך אפשר לשנות אותו להדלקת פנס, הקלטות קוליות, מצלמות ועוד. הסוללה במכשיר היא של 4422 מיליאמפר לשעה, עם תומך MagSafe ב-15 וואט או Qi ב-7.5 וואט, כולל טעינה הפוכה. הפרו מקס מצויד בתקן IP68 להגנה מפני אבק ומים.

פנאי ובידור

האייפון 15 פרו מקס כולל 3 מצלמות - 48 מגה פיקסל לצילום רחב, המספק תוצאות צילום טובות יותר בתנאי תאורה קשים. מצלמת 12 מגה-פיקסל טלפוטו עם עדשת פריסקופ שמספקת זום אופטי עד פי 5, מצב לילה משודרג עם תמיכה ב-LiDAR המאפשר שיפור בהפרדת הצבעים תוך שמירה על צבעוניות טבעית. ומצלמה שלישית עם 12 מגה-פיקסל, אולטרה רחבה עם זווית ראיה של 120 מעלות. אפל הכניסה גם פיצ'רים חדשים ביחס למצב דיוקן: כעת, כשתצלמו תמונה "רגילה", האייפון עשוי לזהות את האובייקט שאתם רוצים לצלם, ויציע לכם בעזרת אייקון בתחתית המסך, לצלם במצב דיוקן, מבלי לעבור לפיצ'ר עצמו כאשר בזמן העריכה תהיה אפשרות לשנות את התמונה לדיוקן. בנוסף, אפל מאפשרת לכם לבחור אובייקט אחר שהמכשיר זיהה, ולהעביר את המוקד עליו, מה שיטשטש את הרקע של כל השאר.

Apple iPhone אייפון 15 פרו מקס מחיר

כמה עולה אייפון 15 פרו מקס בחנויות פרטיות

ט.ל.ח. המידע מסופק על ידי אתר zap.co.il ובאחריותו בלבד, השימוש בהתאם לתנאי תקנון האתר.

אייפון 15 פרו מקס חוות דעת, ביקורת והמלצות