דלג לתוכן
Apple iPhone אייפון 15 פרו

Apple iPhone אייפון 15 פרו

אייפון 15 פרו החדש מסך בגודל 6.1 אינץ' בעל מערכת שבבים Apple A17 Bionic הכוללת מעבד בעל 6 ליבות, זיכרון 6GB RAM ואחסון של עד 1TB. למכשיר הפרו שקע טעינה USB-C (במקום הצורך במטען ייחודי של אפל), סוללה של 3,200 מיליאמפר לשעה עם טעינה מהירה של 50% בחצי שעה ומצויד בתקן IP68 להגנה מפני אבק ומים.

משווק על ידי חברות: פלאפון, סלקום, פרטנר, רמי לוי תקשורת, HOT mobile, בזק, גולן טלקום

iPhone 15 Pro

אייפון 15 פרו החדש בעל מסך בגודל 6.1 אינץ', עם מערכת השבבים Apple A17 Bionic הכוללת מעבד בעל 6 ליבות ומעבד עם 5 ליבות גרפיות, זיכרון 6GB RAM ואחסון של עד 1TB. למכשיר החדש מעטפת טיטניום חזקה יותר וקלה יותר מהאלומיניום שהיה במכשירים האחרונים. בנוסף למכשיר שקע טעינה USB-C (במקום הצורך במטען ייחודי של אפל). אחד השינויים הבולטים שחברת apple ביצעה הוא החלפת המתג העליון שאחראי על מצב הסאונד של המכשיר (מרעש לרטט והפוך), במקומו ישנו כפתור פעולה שיוכל לעשות כמה פעולות: הכפתור יחליף ממצב רעש למצב רטט, אך אפשר לשנות אותו להדלקת פנס, הקלטות קוליות, מצלמות ועוד. הסוללה במכשיר עם כ-3,200 מיליאמפר לשעה, עם טעינה מהירה של 50% בחצי שעה. ומצויד בתקן IP68 להגנה מפני אבק ומים.

פנאי ובידור

האייפון 15 פרו כולל 3 מצלמות - 48 מגה פיקסל לצילום רחב, עדשת טלפוטו עם חיישן של 12 מגה ועוד עדשת 12 מגה לצילום בזווית רחבה במיוחד וזום X3. אפל הכניסה גם פיצ'רים חדשים ביחס למצב דיוקן: כעת, בזמן צילום תמונה "רגילה", האייפון עשוי לזהות את האובייקט שאתם רוצים לצלם, ויציע לכם בעזרת אייקון בתחתית המסך, לצלם במצב דיוקן, מבלי לעבור לפיצ'ר עצמו. אפל תשמור את נתוני העומק בתמונה וכשתערכו אותה, תעלה לכם האפשרות לשנות את עריכת התמונה לדיוקן. בנוסף, אפל מאפשרת לכם לבחור אובייקט אחר שהמכשיר זיהה, ולהעביר את המוקד עליו, מה שיטשטש את הרקע של כל השאר.

Apple iPhone אייפון 15 פרו מחיר

כמה עולה אייפון 15 פרו בחנויות פרטיות

ט.ל.ח. המידע מסופק על ידי אתר zap.co.il ובאחריותו בלבד, השימוש בהתאם לתנאי תקנון האתר.