דלג לתוכן
Apple iPhone אייפון 15

Apple iPhone אייפון 15

מכשיר האייפון החדש מגיע עם מסך בגודל 6.1 אינץ', תצוגת Super Retina XDR וזכוכית מסך Ceramic Shield. החידוש המרכזי של האייפון 15 הוא אפשרות הטעינה באמצעות כבל USB-C. חידוש נוסף הוא שיפור באיכות השמע בשיחות, וזאת בזכות בינה מלאכותית המחדדת את קולו של הדובר גם באזורים מאוד רועשים. גם פונקציות צילומי הפורטרט שופרו, ואיכות התמונה תשתפר גם בתנאי תאורה קשים יותר ואפילו תוך כדי תנועה.

משווק על ידי חברות: פלאפון, סלקום, פרטנר, רמי לוי תקשורת, HOT mobile, בזק, גולן טלקום

iPhone 15

האייפון 15 החדש עם מסך בגודל 6.1 אינץ', תצוגת Super Retina XDR עם שוליים דקים יותר וזכוכית מסך Ceramic Shield. אייפון 15 מגיע עם מעבד A16 Bionic המאפשר פיצ'רים חדשים של המצלמה. למכשיר סוללה של 3,349 מיליאמפר/שעה כאשר החידוש המרכזי הוא טעינה באמצעות כבל USB-C. חידוש נוסף הוא שיפור באיכות השמע בשיחות, וזאת בזכות בינה מלאכותית המחדדת את קולו של הדובר גם באזורים מאוד רועשים.

פנאי ובידור

לאייפון 15 מערך צילום הכולל חיישן 48 מגה-פיקסל המאפשר לצלם תמונות גדולות ומלאות ביותר פרטים. החיישן המוגדל מאפשר טלפוטו בזום x2, לדברי חברת אפל, החיישן הראשי המשופר יאפשר צילום סרטונים עם זום ב-4K. גם פונקציות צילומי הפורטרט שופרו, ואיכות התמונה תשתפר בתנאי תאורה קשים יותר ותוך כדי תנועה. באפל גם משתמשים ב-ML כדי ללכוד את נתוני העומק של התמונה, כך שתמונה רגילה תוכל להפוך לתמונת פורטרט לאחר הצילום, וניתן יהיה לשלוט גם בפוקוס ובעומק השדה בדיעבד. בנוסף למצלמת הסלפי חיישן של 12 מגה-פיקסל וחיישן Face ID לזיהוי פנים.

Apple iPhone אייפון 15 מחיר

כמה עולה אייפון 15 בחנויות פרטיות

ט.ל.ח. המידע מסופק על ידי אתר zap.co.il ובאחריותו בלבד, השימוש בהתאם לתנאי תקנון האתר.

אייפון 15 חוות דעת, ביקורת והמלצות