דלג לתוכן
Samsung גלקסי Z Fold 5 (תומך 5G)

Samsung גלקסי Z Fold 5 (תומך 5G)

למכשיר הגלקסי Z Fold 5 החדש, מסך פנימי בגודל 7.6 אינץ’, פאנל מסוג Dynamic AMOLED 2X ורזולוציית +Quad HD. המסך החיצוני של המכשיר בגודל 6.2 אינץ’, ורזולוציית +Full HD. המכשיר החדש קל יותר ב-10 גרם לעומת קודמו, גם עוביו הצטמצם תודות למעבר למנגנון קיפול שטוח ועט הסטיילוס דק יותר בגרסת ה-Fold Edition. מערך הצילום של המכשיר החדש זהה למערך הצילום של המכשיר הקודם עם חיישן ראשי ברזולוציית 50 מגה פיקסל, חיישן משני ברזולוציית 12 מגה פיקסל וחשיין שלישי של 10 מגה פיקסל. מצלמות הסלפי עם רזולוציה של 10 מגה פיקסל ו-4 מגה פיקסל. למכשיר עמידות בפני מים ואבק בתקן IPX8 וסורק טביעות אצבע בצד המכשיר.

משווק על ידי חברות: פלאפון, פרטנר, רמי לוי תקשורת, HOT mobile, בזק

פרטים על המכשיר:

גלקסי Z Fold 5 החדש מגיע עם מסך פנימי בגודל 7.6 אינץ’, פאנל מסוג Dynamic AMOLED 2X וברזולוציית +Quad HD. המסך החיצוני של המכשיר בגודל 6.2 אינץ’, עם פאנל זהה וברזולוציית +Full HD. בנוסף, סמסונג החליפה את הזכוכית של התצוגה הקדמית והגב ל-Gorilla Glass Victus 2. המכשיר החדש בעל מערכת השבבים Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy, עם 12 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ונפח אחסון של 256/512 גיגה-בייט או 1 טרה-בייט, קיבולת סוללה של 4400 מיליאמפר/שעה עם תמיכה בטעינה חוטית בהספק 25 וואט. חברת סמסונג הפכה את ה-Galaxy Z Fold 5 לקל יותר ב-10 גרם לעומת קודמו, גם עוביו הצטמצם תודות למעבר למנגנון קיפול שטוח ועט הסטיילוס דק יותר בגרסתו המיוחדת של ה-Fold Edition.

תכונות עיקריות של המכשיר:

מערך הצילום של המכשיר החדש זהה למערך הצילום של המכשיר הקודם - עם חיישן ראשי ברזולוציית 50 מגה פיקסל וייצוב אופטי מובנה (OIS) וגודל פיקסלים של 1.8 מיקרו-מטר. החיישן המשני עם צילום בזווית רחבה ברזולוציית 12 מגה פיקסל והחיישן השלישי עם רזולוציית 10 מגה פיקסל לביצוע זום אופטי עד פי 3 דרך מפתח צמצם f/2.2. מצלמות הסלפי עם רזולוציה של של 10 מגה פיקסל במצלמה החיצונית, ו-4 מגה פיקסל במצלמה הפנימית. גלקסי Z Fold 5 מגיע עם עמידות בפני מים ואבק בתקן IPX8, מסגרת שעשויה מ-Armor Aluminum וסורק טביעות אצבע בצד המכשיר.

Samsung גלקסי Z Fold 5 (תומך 5G) מחיר

כמה עולה גלקסי Z Fold 5 (תומך 5G) בחנויות פרטיות

ט.ל.ח. המידע מסופק על ידי אתר zap.co.il ובאחריותו בלבד, השימוש בהתאם לתנאי תקנון האתר.

גלקסי Z Fold 5 (תומך 5G) חוות דעת, ביקורת והמלצות