דלג לתוכן
Samsung גלקסי Z Flip 5 (תומך 5G)

Samsung גלקסי Z Flip 5 (תומך 5G)

מכשיר ה-Galaxy Z Flip 5 החדש מגיע עם צג חיצוני גדול משמעותית מקודמו, עם יכולות תפעוליות למכשיר גם כשהוא סגור, וכולל מקלדת עם מענה להודעות וצפיה בהיסטוריה של ההודעות. הצג הגדול החיצוני החדש מאפשר צילום סלפי נוח עם זוויות יצירתיות ושימוש במצלמה הראשית במקום במצלמת סלפי. ה-Galaxy Z Flip 5 מגיע עם מערכת ההפעלה אנדרואיד 13 עם עמידות במים -IPX8, מערכת שבבים Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy, זיכרון עבודה בנפח 8 גיגה-בייט, רכיב אחסון בנפח של 256 או 512 גיגה-בייט וסוללת 3,700mAh, אשר תומכבת בטעינת 25 וואט מהירה באמצעות חיבור USB-C וכן בטעינה אלחוטית ובטעינה הפוכה. תכונה נוספת אותה הוסיפה חברת סמסונג למכשיר הגלקסי פליפ 5 היא אפשרות לצילום ללא מגע בטלפון באמצעות השעון החכם של החברה.

משווק על ידי חברות: פלאפון, סלקום, פרטנר, רמי לוי תקשורת, HOT mobile, בזק, גולן טלקום

פרטים על המכשיר:

ה-Galaxy Z Flip 5 החדש בתצורת צדפה, מגיע עם צג חיצוני גדול משמעותית מקודמו. ה-Flex Window בגודל של 3.4 אינץ' עם תוספת של יכולות תפעוליות גם כשהוא סגור, וכולל מקלדת עם מענה להודעות וצפיה בהיסטוריה של ההודעות. הצג הגדול החיצוני החדש מאפשר צילום סלפי נוח עם זוויות יצירתיות ושימוש במצלמה הראשית במקום במצלמת סלפי. הצג הראשי לא השתנה וגודלו הוא 6.7 אינץ'. הציר של המכשיר עוצב מחדש כאשר שני צדי המסך הגמיש יושבים זה על זה באופן הדוק, מה שמפחית סיכוי לחדירת אבק ולכלוך. את המסך, כמו גם את גבו של המכשיר החדש, ציפתה סמסונג בזכוכית ה-Gorilla Glass Victus 2 כדי להוסיף להגנה עליו. למכשיר ה-Z Flip 5 מערכת שבבים: Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy, זיכרון עבודה (RAM) בנפח 8 גיגה-בייט, רכיב אחסון בנפח של 256 או 512 גיגה-בייט (ללא אפשרות הרחבה) וסוללת 3,700mAh, אשר תומכבת בטעינת 25 וואט מהירה באמצעות חיבור USB-C וכן בטעינה אלחוטית ובטעינה הפוכה (Wireless Powershare). ה-Galaxy Z Flip 5 מגיע עם מערכת ההפעלה אנדרואיד 13 עם עמידות במים תחת תקן IPX8 ותמיכה בקישוריות 5G, WiFi 6E ובלוטות’ 5.3.

תכונות עיקריות של המכשיר:

מערך הצילום בגב המכשיר מגיע עם זוג מצלמות של 12 מגה-פיקסל כל אחת. מצלמה ראשית  הכוללת חיישן 12 מגה-פיקסל עם פיקסלים בגודל 1.8 מיקרון, תמיכה בייצוב אופטי (OIS), פוקוס אוטומטי מהיר וזווית צילום של 83 מעלות. ומצלמה משנית הכוללת חיישן 12 מגה-פיקסל עם פיקסלים בגודל 1.12 מיקרון וזווית צילום של 123 מעלות. המצלמות תומכות בזום דיגיטלי חדש של עד פי 10, שיאפשר להניח את הטלפון במרחק מהמצולמים. באמצעות המסך החיצוני הגדול ניתן לראות תצוגה מקדימה כך שניתן להשתמש בזוג המצלמות הראשיות במכשיר גם כדי לצלם תמונות סלפי. סמסונג גם הוסיפה פונקציות צילום חדשות לצילומי דיוקן עם אפקט הבוקה (Bokeh). תכונה חדשה נוספת במכשיר הגלקסי פליפ 5 היא אפשרות לצילום ללא מגע בטלפון באמצעות השעון החכם של החברה.

Samsung גלקסי Z Flip 5 (תומך 5G) מחיר

כמה עולה גלקסי Z Flip 5 (תומך 5G) בחנויות פרטיות

ט.ל.ח. המידע מסופק על ידי אתר zap.co.il ובאחריותו בלבד, השימוש בהתאם לתנאי תקנון האתר.

גלקסי Z Flip 5 (תומך 5G) חוות דעת, ביקורת והמלצות