דלג לתוכן
Samsung גלקסי Z Fold 4 (תומך 5G)

Samsung גלקסי Z Fold 4 (תומך 5G)

המכשיר המתקפל החדש - גלקסי Z Fold 4, מגיע עם מסך פנימי בגודל 7.6 אינץ’ עם פאנל Dynamic AMOLED 2X. המסך חיצוני של המכשיר מגיע בגודל 6.2 אינץ’, עם פאנל מסוג Dynamic AMOLED 2X. ב- Z Fold 4 צומצם גודלו של מנגנון הקיפול והורחב החלק של התצוגה החיצונית, מה שיאפשר שימוש נוח יותר במסך פחות ארוך ויותר רחב. למכשיר החדש מערכת שבבים Snapdragon 8+ Gen 1 הכוללת 8 ליבות וסוללה בקיבולת 4400 מיליאמפר/שעה התומכת גם בטעינה אלחוטית ובטעינה אלחוטית הפוכה.גם במכשיר זה נמצא הפיצ’ר המוביל בשם Samsung DeX המאפשר הפיכת המכשיר למעין מחשב נייד באופן אלחוטי

משווק על ידי חברות: פרטנר, HOT mobile

(Galaxy Z Fold 4 (5G

גלקסי Z Fold 4 החדש כמעט זהה ל-Z Fold 3, עם מעט שינויים על מנת שיתאים לשימוש יום-יומי כמו סמארטפון רגיל. למכשיר המתקפל החדש מסך פנימי בגודל 7.6 אינץ’, עם פאנל Dynamic AMOLED 2X ברזולוציית +QXGA. המסך החיצוני בגודל 6.2 אינץ’, עם פאנל מסוג Dynamic AMOLED 2X, ברזולוציית +HD. את התצוגה הזו ואת גב המכשיר מכסה זכוכית חדשה מסוג +Corning Gorilla Glass Victus. ב-Z Fold 4 צומצם גודלו של מנגנון הקיפול והורחב חלקה של התצוגה החיצונית, מה שיאפשר שימוש נוח יותר במסך פחות ארוך ויותר רחב. למכשיר החדש מערכת שבבים Snapdragon 8+ Gen 1, המיוצרת בתהליך 4 ננו-מטר וכוללת 8 ליבות, סוללה בקיבולת 4400 מיליאמפר/שעה הנטענת דרך מחבר מסוג USB Type-C בהספק של 25 וואט ותומכת גם בטעינה אלחוטית ובטעינה אלחוטית הפוכה. בנוסף למכשיר תמיכה בגלישה ברשת הדור החמישי (5G) וסורק טביעות אצבע הממוקם במסגרת המכשיר העשויה מאלומיניום מחוזק בשם Armor Aluminum.

פנאי ובידור

מערך הצילום של ה-גלקסי Z Fold 4 כולל: חיישן ראשי ברזולוציית 50 מגה פיקסל, עם ייצוב אופטי מובנה (OIS), תמיכה בפוקוס מהיר בטכנולוגיית ה-Dual Pixel AF וזווית צילום של 85 מעלות. חיישן משני ברזולוצייה של 12 מגה פיקסל לצילום בזווית רחבה של 123 מעלות, וחיישן שלישי ברזולוצייה של 10 מגה פיקסל עם ייצוב אופטי מובנה (OIS), תמיכה בפוקוס אוטומטי וזווית צילום של 36 מעלות עם יכולת ביצוע זום אופטי עד פי 3 וזום היברידי עד פי 30. מצלמת סלפי אחת ממוקמת במסך החיצוני ומצלמת סלפי נוספת במסך הפנימי. המצלמה שבמסך החיצוני מגיעה ברזולוצייה של 10 מגה פיקסל וזווית צילום של 85 מעלות. מצלמת הסלפי הפנימית ברזולוציית 4 מגה פיקסל וזווית צילום של 80 מעלות. כמובן שבדומה לקודמו, נמצא כאן גם את הפיצ’ר המוביל בשם Samsung DeX המאפשר לכם להפוך את המכשיר למעין מחשב נייד באופן אלחוטי לגמרי ומאפשר שימוש בפאבלט שלכם גם כמחשב בעת הצורך.

Samsung גלקסי Z Fold 4 (תומך 5G) מחיר

כמה עולה גלקסי Z Fold 4 (תומך 5G) בחנויות פרטיות

ט.ל.ח. המידע מסופק על ידי אתר zap.co.il ובאחריותו בלבד, השימוש בהתאם לתנאי תקנון האתר.

גלקסי Z Fold 4 (תומך 5G) חוות דעת, ביקורת והמלצות