דלג לתוכן
Apple iPhone אייפון 12 פרו מקס (5G)

Apple iPhone אייפון 12 פרו מקס (5G)

אייפון 12 פרו מקס, מכשיר הדגל המרכזי של אפל עם תמיכה בגלישה ברשת הדור החמישי (5G), מסך בגודל 6.7 אינץ' מסוג Super Retina XDR Display התומך בהצגת צבעים ב-10 ביט. גופו של המכשיר עשוי מפלדת אל-חלד וזכוכית ומגיע עם מערכת השבבים Apple A14 לצד 6 גיגה-בייט של זיכרון עבודה.

אייפון 12 פרו מקס:

iPhone 12 Pro Max החדש, מכשיר הדגל המרכזי של אפל, מגיע עם מסך בגודל 6.7  אינץ' מסוג Super Retina XDR Display התומך בהצגת צבעים ב-10 ביט. הפאנל של האייפון 12 פרו מקס מסוג OLED כאשר גופו של המכשיר עשוי מפלדת אל-חלד וזכוכית. אייפון 12 פרו מקס מגיע עם מערכת השבבים Apple A14 אשר תיוצר בתהליך 5 ננו-מטר לצד 6 גיגה-בייט של זיכרון עבודה, אחסון של 128 ועד 512 גיגה-בייט ותמיכה בגלישה ברשת הדור החמישי (5G).

פנאי ובידור:

מערך הצילום כולל מצלמה ראשית ברזולוציית 12 מגה פיקסל, לצד חיישן המאפשר צילום בזווית רחבה וחיישן נוסף לזום אופטי וגם חיישן LiDAR לביצוע פעולות במציאות רבודה. חיישן הראשי של המכשיר עובד בטכנולוגיית ה-Deep Fusion אשר מאחדת מספר פריימים לכל המצלמות במערך, וגם נותנת תמיכה במצב הלילה המשופר. גם בתחום הווידאו יש שיפור כאשר במצב ה-HDR יש אפשרות להסרטה ועריכה ב-Dolby Vision, צילום בפורמט RAW ועוד. בנוסף למכשיר יהיה Smart Connector המאפשר חיבור אביזרים בהצמדה פשוטה למכשיר, כמו מקלדת ה-Smart Keyboard ועוד אביזרים חדשים.

כמה עולה אייפון 12 פרו מקס (5G) בחנויות פרטיות

ט.ל.ח. המידע מסופק על ידי אתר zap.co.il ובאחריותו בלבד, השימוש בהתאם לתנאי תקנון האתר.

אייפון 12 פרו מקס (5G) חוות דעת, ביקורת והמלצות