דלג לתוכן
Samsung גלקסי Z Flip

Samsung גלקסי Z Flip

Galaxy Z Flip מתקפל למימדים קטנים ונוחים לנשיאה, מסך בגודל 6.7 אינץ '(במצב פתוח), תצוגת Dynamic AMOLED ועשוי זכוכית מתקפלת בשם Ultra Thin Glass. למכשיר גם מסך חיצוני קטן מסוג Super AMOLED בגודל 1.1 אינץ' המשמש בעיקר להצגת התראות. למכשיר המתקפל זיכרון עבודה של 8 גיגה-בייט, אחסון פנימי של 256 גיגה-בייט, שתי סוללות בקיבולת מצטברת של 3,300 מיליאמפר עם תמיכה בטעינה מהירה חוטית או אלחוטית ואפשרות להטענה אלחוטית הפוכה. ל- Z Flip חיישן טביעות אצבע הממוקם במסגרת המכשיר ותומך בזיהוי פנים.

Galaxy Z Flip

מכשיר הגלקסי המתקפל החדש Galaxy Z Flip מגיע בעיצוב צדפה, כך שבמצב מקופל המכשיר קטן ונוח לנשיאה. עם פתיחת המכשיר ממצב מקופל מתקבל מסך בגודל של 6.7 אינץ', בתצוגת Dynamic AMOLED ועשוי זכוכית מתקפלת בשם Ultra Thin Glass. קיפול המסך מאפשר לפצל את תצוגת האפליקציות ומאפשר עבודה על המסך בחלקו העליון של המכשיר והצגת כלים שונים לעבודה באותה אפליקציה בחלקו התחתון. בנוסף כולל Galaxy Z Flip גם מסך חיצוני קטן מסוג Super AMOLED בגודל 1.1 אינץ' המשמש בעיקר להצגת התראות. למכשיר מערכת שבבים Snapdragon 855 Plus הכוללת מעבד מתומן ליבות, זיכרון עבודה של 8 גיגה-בייט ואחסון פנימי של 256 גיגה-בייט ללא חריץ הרחבה. למכשיר שתי סוללות בקיבולת מצטברת של 3,300 מיליאמפר עם תמיכה בטעינה מהירה חוטית או אלחוטית ואפשרות להטענה אלחוטית הפוכה. ל- Z Flip חיישן טביעות אצבע הממוקם במסגרת המכשיר ותומך בזיהוי פנים.

פנאי ובידור:

למכשיר הגלקסי Z Flip מערך צילום אחורי כפול הכולל שני חיישני 12 מגה-פיקסל – אחד בזווית של 78 מעלות עם ייצוב אופטי ותמיכה בצילום וידאו ברזולוציית 4K וב-HDR, והחיישן השני בעל זווית אולטרא-רחבה של 123 מעלות ואמור לספק תמונות יותר דרמטיות בעזרת הזווית הרחבה. המצלמה הקדמית הממוקמת בחלק העליון של המסך, בעלת חיישן של 10 מגה-פיקסל ובזווית של 80 מעלות. עוד חידוש אשר נמצא במכשיר הוא ה- “Flex Mode”, שיתוף פעולה בין סמסונג לגוגל המאפשר למשתמש חוויית ממשק חדשה עם אפשרויות כמו: הרצה של שתי אפליקציות במקביל על מסכים תוך עבודה משותפת על שניהם.

תכונות גלקסי Z Flip 

תכונהמפרט
מצלמה

ראשית - 12 מגה פיקסל בזווית 78 מעלות, 12 מגה פיקסל אולטרא רחבה של 123 מעלות

קדמית - 10 מגה פיקסל, מפתח צמצם f/2.4, וידאו עד 4K

וידאו - 2160p @ 30fps

דור4 LTE
מעבד ומערכת הפעלה

Qualcomm SM8150 Snapdragon 855 

8 ליבות Octa-core

Adreno 640 GPU

מסך

6.7 אינץ' ברזולוציה 1080x2636

425ppi, רזולוציית +WQHD

מסך חיצוני: 1.1 אינץ׳, Super AMOLED, 112 x 300ppi

מקלדת/לחצניםוירטואלית מלאה
קישוריותאינפרא-אדום ,Wi-Fi‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎, USB, NFC, GPS‎‎,‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎Bluetooth
זיכרון

זיכרון פנימי: 256GB

זיכרון RAM: 8GB

סוללות (הצהרת יצרן

3000mAh Li-Po

תכונות נוספות: טעינה מהירה חוטית או אלחוטית ואפשרות להטענה אלחוטית הפוכה

גודל ומשקל המכשיר

183 גרם. גובה: 167.3 מ"מ, רוחב: 73.6 מ"מ, עובי: 7.2 מ"מ

תכונות נוספותטעינה אלחוטית מהירה והפוכה, סורק טביעות אצבע

כמה עולה גלקסי Z Flip בחנויות פרטיות

ט.ל.ח. המידע מסופק על ידי אתר zap.co.il ובאחריותו בלבד, השימוש בהתאם לתנאי תקנון האתר.

גלקסי Z Flip חוות דעת, ביקורת והמלצות