טלוויזיה השוואת מחירים

כל המחירים, המבצעים וחבילות טלוויזיה של חברות הוט, יס, סלקום TV, פרטנר TV, נקסט טיוי, סטינג טי וי, רמי לוי TV, נטפליקס, ממיר דיגיטלי עידן פלוס, צלחת לווין
להשוואת מחירים

חברות טלוויזיה

חברות טלוויזיה אפליקציות תוכן

עוד בטלוויזיה

השוואת מחירים - טלוויזיה

בחר מסלולים

?
בחר את מסלולי הטלוויזיה אותם ברצונך להשוות. ניתן לבחור מסלול אחד, מספר מסלולים או את כולם על ידי סימון "כל המסלולים"
הוסף / הורד מסלולים
כל המסלוליםחבילות תוכן נבחרותכל חבילות התוכןאפליקציות תוכןפריפייד
חבילות תוכן נבחרותכל חבילות התוכןאפליקציות תוכן

בחר חברות:

הוסף / הורד חברות
כל החברותHOTYESסלקום TVפרטנר TVNETFLIXNEXT TVרמי לוי TVSTING TVבזק בינלאומידיסני פלוס
HOTYESסלקום TVפרטנר TVNETFLIXNEXT TVSTING TVדיסני פלוס

בחר חבילות משולבות: (טלוויזיה עם...)

?
באפשרותכם לבחור חבילות המשלבות טלוויזיה עם תחומים נוספים. עליכם לבחור את התחום הנוסף (אחד או יותר) בו אתם מעוניינים. סימון V בצ'ק בוקס "התאמה מדויקת" יציג בפניכם חבילות הכוללות אך ורק את התחומים הנוספים שבחרתם (ללא סימון V, יוצגו בתוצאות גם חבילות הכוללות את התחומים הנבחרים בשילוב תחומים נוספים)
פתח לבחירה סגור
הוסף / הורד תחומים
מסלולי סלולרספק אינטרנטטלפון קווי שיחות לחו"ל תשתית אינטרנט
המחירים הם ללקוחות חדשים וכוללים מע"מ.
תשוו לי
מיין לפי:
לנציגי כל החברות
loading

Actions
חבילות טלוויזיה השוואת מחירים
על מנת לצפות בשידורי טלוויזיה עומדות בפנינו מגוון אפשרויות. הנפוצות ביותר הן התחברות לשידורי טלוויזיה בכבלים דרך חברת HOT, התחברות לשידורי לווין באמצעות חברת YES או להתחבר לשירותי טלוויזיה על גבי רשת האינטרנט דרך סלקום TV, פרטנר טיוי, סטינג טי וי וכד'. לחילופין, ניתן לרכוש ממיר עידן פלוס בעלות חד פעמית ולצפות בערוצים הבסיסיים. בנוסף לכל האפשרויות הללו, ניתן תמיד לצפות בשידורי טלוויזיה באינטרנט ובאפליקציות ייעודיות כדוגמת נטפליקס וכד'. בעמוד זה תוכלו לערוך השוואת מחירים בין חבילות טלוויזיה שמציעות החברות השונות.

ממירים וסטירמרים בחברות הטלווזייה

איזה חבילת טלוויזיה הכי משתלמת?

בשנים האחרונות התרחב שוק הטלוויזיה ומגוון אפשרויות הצפייה גדל משמעותית, אז איך תדעו לבחור את חבילת הטלוויזיה הכי מתאימה עבורכם, הנה כמה דברים שאולי יעזרו לכם בבחירה:

ראשית שאלו את עצמכם מי צופה בטלוויזיה

חשוב להבין כמה צופי טלוויזיה מתגוררים בבית, ומה התמהיל המשפחתי, האם רק מבוגרים או אולי גם ילדים ו/או בני נוער. הבנה זו תעזור לכם לבחון איזה תוכן אתם צריכים שיהיה לכם. האם אתם חייבים ספורט, לא נרדמים בלי ערוץ ההיסטוריה או לא יכולים לוותר על ערוצי הילדים או על דרמות טורקיות.

אחרי שתחליטו מה הכרחי עבורכם תוכלו להתקדם הלאה ולבחור ביתר קלות חבילת טלוויזיה מתאימה (לדוגמא, אם לאחת החברות אין את הערוץ שאתם חייבים, תוכלו לפסול אותה ולצמצם את האפשרויות)

כמה מכשירי טלוויזיה יש בבית? 

שימו לב שהמחיר החודשי עבור שירות הטלוויזיה יכול להשתנות משמעותית לפי מספר הממירים שאתם לוקחים.
חברות הטלוויזיה השונות מציעות לרוב את הממיר הראשון בחינם אך גובות כסף על ממירים נוספים.

כאשר אתם משווים בין חבילות טלוויזיה כדאי לשים לב אם הן מציעות מבצעים על ממירים נוספים, כמו כן יש חברות טלוויזיה שמציעות את השירות שלהן גם באמצעות הטלוויזיה החכמה (ולעיתים גם בטאבלט ובסמאטרפון), ללא צורך בממיר, דבר היכול לחסוך לא מעט כסף בחודש.

עד כמה אתם אוהבים לזפזפ?

הרגלי הצפייה שלנו בטלוויזיה השתנו בשנים האחרונות, וניתנה לנו היכולת להפוך מצרכני טלוויזיה פאסיבים הצופים במה שמשודר להם לכאלה היכולים לבחור במה ומתי לצפות. ועדיין, רבים מאיתנו אוהבים את מלאכת הזיפזופ בין הערוצים, מעדיפים לטייל בין הערוצים השונים ולראות מה יש להם להציע עבורנו כרגע.

לכן חשוב להבין מה הם הרגלי הצפייה שלכם, החברות הוותיקות יס והוט מציעות מגוון מאוד רחב של ערוצים בעוד חברות טלוויזיה צעירות יותר כמו פרטנר TV, סלקום TV, סטינג TV ו-NEXT מציעות מגוון מצומצם יותר ביחס אליהן.

איך אתם עם שינויים והרגלים חדשים?

דבר חשוב נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא הסתגלות לחברת טלוויזיה חדשה, רבים מאיתנו לא חושבים על זה בעת ההחלטה לעבור חברה אך כדאי לתת על כך את הדעת. משמעות המעבר לחברה חדשה היא שיגיע גם שלט חדש וממשק חדש, ולדברים חדשים לרוב לוקח קצת זמן להתרגל. 

אם הייתם לקוחות של חברת טלוויזיה במשך שנים ארוכות והחלטתם לעבור חברה, ייתכן שכל מיני קיצורים בשלט, מיקומי כפתורים, מעבר בין ערוצים וכדומה יהיו שונים ותצטרכו זמן כדי להתרגל. 

זו כמובן לא סיבה לא לעבור חברה, אך צריך להתכונן לכך שצפויה לכם תקופת הסתגלות.

איך אתם עם שילובים של ספקי טלוויזיה?

בעידן הטלוויזיה הנוכחי שממשיך לשנות את פניו בשנים האחרונות, נפתחה אפשרות חדשה בה לא חייבים לקחת ספק טלוויזיה אחד. אם אתם צורכים את השידורים שלכם על גבי האינטרנט אין שום סיבה שלא תוכלו ליהנות מכמה שירותי טלוויזיה במקביל, כמו לדוגמא נטפליקס ואמזון פריים או דיסני פלוס. בדרך זו אפשר להעשיר את עולמות התוכן והצפייה ולעיתים אפילו לשלם פחות מעל שירות טלוויזיה אחד עם ממיר.

כמובן שאופציה זו קיימת גם בשילוב עם כל אחת מחברות הטלוויזיה כמו yes, HOT, סלקום טיוי, פרטנר טיוי, סטינג טיוי או נקסט. חברות טלוויזיה רבות אף מאפשרות לעשות את החיבור לאפליקציות דרכן באופן פשוט (לעיתים אפילו דרך כפתור בשלט) ובכך מקלות על התהליך.

כמה אתם מוכנים לשלם?

והגענו לשאלה הכי חשובה, מהו התשלום החודשי אותו אתם מוכנים להוציא עבור חבילת הטלוויזיה שלכם?
אם בעבר שוק הטלוויזיה כלל 2 חברות, ובחירה בכל אחת מהן חייבה תשלום חודשי יקר, כיום מגוון האפשרויות התרחב כך שבאמת תוכלו למצוא טווח מחירים רחב ולהחליט איזה חבילה הכי טובה עבורכם.

טוב לדעת שהוט ויס, החברות הוותיקות עם המוצרים המוכרים ומגוון הערוצים, מציעות גם שירות "רזים" יותר במסגרת מותגי משנה - STINGTV של Yes ושירות NEXT של HOT. התחברות לחבילות טלוויזיה אלו מאפשרת לכם להמשיך ליהנות מתכנים בלעדיים של ספקיות התוכן ומערוצים מוכרים בחבילה מצומצמת ובמחיר מוזל יותר.

כמובן שקיימת האפשרות להצטרף לפרטנר TV או סלקום TV בטווחי מחירים דומים למותגים הזולים של החברות הגדולות או להתחבר לשירותי סטרימינג זולים כמו NETFLIX, אפל טיוי, אמזון פריים, דיסני פלוס וכדומה.

ישנה גם האופציה להצטרף לחבילת טריפל עם אינטרנט ביתי וטלפון קווי (או בלעדיו) שיכולים להוזיל מעט את העלויות מול האפשרות לרכוש כל אחד מהשירותים בנפרד.

אז לסיכום-

לאחר שבחרתם את חבילות הצפייה שחשובות לכם, החלטתם שאתם מוכנים לנסות משהו חדש או דווקא רוצים לחזור למוכר והידוע, אתם מוזמנים לבצע השוואת מחירים ולראות איזו חבילות טלוויזיה עומדת בכל הדרישות שלכם כולל המחיר.

בעת השוואת המחירים אנחנו ממליצים לכם לשים לב לכמה דברים חשובים:

1. אם יש מבצע של מחיר מוזל לחודשי הצטרפות, בדקו לכמה חודשים מוצע המבצע ומה המחיר ההמשך (אתם גם יכולים לחשב מה היא העלות השנתית והאם המבצע משתלם עבורכם)
2. האם יש עלות התקנה ומה עלותה
3. כמה ממירים כלולים בחבילה ומה התשלום על כל ממיר נוסף
4. האם דרושות לכם חבילות תוכן נוספות בתשלום ומה עלותן
5. אם מדובר בשירות אינטרנטי, האם יש לכם אינטרנט מתאים בבית
6. אם בחרתם בחבילת טריפל ייתכן וישנן עלויות נוספות כמו עלות נתב וחיבור אינטרנט

צפייה מהנה!

חברות טלוויזיה: פרטנר טיוי, סלקום טיוי, הוט, יס, סטינג טיוי, נקסט טיוי, נטפליקס.


חבילות טלוויזיה שאלות ותשובות

אילו חברות טלוויזיה קיימות בישראל?
בשנים האחרונות נכנסו שחקניות חדשות לשוק הטלוויזיה וכיום מגוון חברות מציעות שירותי טלוויזיה, ביניהן: הוט, yes, סלקום טיוי, פרטנר טיוי, סטינג טיוי (של יס) ונקסט טיוי (של HOT). כמובן שניתן גם להצטרף לנטפליקס, אמזון פריים ובקרוב לשירותים נוספים כמו דיסני פלוס.
כמה עולה חבילת טלוויזיה?
אם בעבר מחירי הצפייה בטלוויזיה היו מאוד יקרים היום טווח מחירי החבילות גדל מאוד והוא מתחיל מ-29 ש"ח בחודש. את כל הפרטים והמחירים של חבילות הטלוויזיה תוכלו לראות אצלנו באתר
איך בוחרים חבילת טלוויזיה?
ראשית כדאי לדעת אילו תכנים מעניינים אתכם: סרטים, סדרות, ספורט, ילדים או אולי מדע והיסטוריה? לאחר מכן כדאי לבדוק מי החברה המתאימה עבורכם לפי התכנים שהיא מציעה והאם אתם יכולים להצטרף לחבילה שלא כוללת ערוצים שאינם רלוונטיים עבורכם. 
מה חשוב לדעת לפני הצטרפות לחבילת טלוויזיה?
החברות מציעות חבילות טלוויזיה במגוון מחירים, יש לקחת בחשבון שלכל מחיר ייתכנו תוספות כגון: ממירים נוספים, ערוצים מיוחדים, VOD וכדומה. כמו כן מומלץ לבדוק את עלות ההתקנה ואת משך החבילה.