דלג לתוכן
פרטנר TV | פרטנר טיוי - הצטרפות, חבילות, מחירים

פרטנר TV | פרטנר טיוי - הצטרפות, חבילות, מחירים

פרטנר TV הצטרפות | פרטנר טיוי חבילות טלוויזיה, טריפל ופייבר. מחירים, מבצעים והטבות של פרטנר טיוי. ערוצים, תכניות וסדרות לכל המשפחה, ערוצי ספורט וספריית VOD. ניתן להצטרף גם לחבילת טלוויזיה של partner TV בשילוב חבילת נטפליקס!

הצטרפות לפרטנר TV

פרטנר TV חבילות טלוויזיה, מחירים ומבצעים

פרטנר TV: מחיר, מבצע והצטרפות

חבילות פרטנר טיוי כוללות ערוצים חיים, ספריית VOD עשירה וגם חבילת נטפליקס המתווספת לתכני פרטנר TV.
ללקוחות החברה מתאפשרת גישה לחבילת Netflix באיכות HD ישירות מממשק פרטנר טיוי ובאמצעות השלט. ישנן חבילות בהן מחיר פרטנר TV כולל גם את שירות נטפליקס.
בנוסף מציעה החברה גם גישה לאמזון פריים וידאו מהממיר של פרטנר TV! השירות מאפשר צפייה במגוון רחב של תוכן מקורי ורכש בינלאומי, כולל סדרות טלוויזיה וסרטים (השירות בתוספת תשלום).
ממיר פרטנר משדר באיכות 4K והוא בעל ממשק פתוח ומתקדם המאפשר גישה לאפליקציות נוספות כמו יוטיוב, ספוטיפיי, טד ועוד, בנוסף מוצע שלט קולי, שירות הקלטה בענן ועוד.
לקוחות פרטנר טיוי יכולים לצפות בתכנים בעד 5 מכשירים במקביל באמצעות ממיר, טלוויזיה חכמה, סלולר או טאבלט. ניתן להצטרף גם למסלול ייחודי לצפייה מהמחשב הביתי.

אפליקציית הטלוויזיה של פרטנר לטלוויזיות חכמות, טאבלטים ומכשירי מובייל כוללת עשרות ערוצים חיים: ספורט, ילדים, בידור, חדשות ולייף סטייל

חבילות תוכן
אפליקציה המתאימה למגוון מכשירים
התקנה והתחברות עצמאית וקלה
69.00 לחודש

אפליקציית הטלוויזיה של פרטנר לטלוויזיות חכמות, טאבלטים ומכשירי מובייל כוללת עשרות ערוצים חיים: ספורט, ילדים, בידור, חדשות ולייף סטייל כולל Netflix

חבילות תוכן + NETFLIX
אפליקציה המתאימה למגוון מכשירים
התקנה והתחברות עצמאית וקלה
99.00 לחודש

חבילת טלוויזיה: כ-50 ערוצי LIVE: ספורט, ילדים, בידור, חדשות ולייף סטייל. ספריית VOD של סרטים וסדרות לצפייה מהטלוויזיה, סמארטפון וטאבלט.

חבילות תוכן
ממיר ראשון כלול במחיר
מבצע: התקנה חינם!
99.00 לחודש

חבילת טלוויזיה: כ-50 ערוצי LIVE ספורט, ילדים, בידור, חדשות ולייף סטייל כולל Netflix

חבילות תוכן + NETFLIX
ממיר ראשון כלול במחיר
מבצע: התקנה חינם!
139.00 לחודש

פרטנר טריפל חבילות

פרטנר TV חבילות

איזה סוגי חבילות מציעה פרטנר טיוי?

  • אפליקציית פרטנר טיוי לצפייה ללא ממיר: מחיר החל מ- 69 ש"ח לחודש
  • חבילת פרטנר TV עם ערוצים חיים ו-VOD: מחיר החל מ- 99 ש"ח לחודש
  • חבילת טריפל פרטנר עם אינטרנט וטלפון קווי: מחיר החל מ- 169 ש"ח לחודש
  • חבילות טריפל עם פרטנר פייבר אינטרנט סיבים אופטיים: מחיר החל מ-159 ש"ח לחודש
  • לפרטנר TV חבילות טלוויזיה וחבילות פרטנר טריפל שכוללות נטפליקס בתוך החבילה מגוון הטבות ומבצעים על חבילות פרטנר טיוי כמו מחיר מוזל לחודשים ראשונים ועוד

Future TV

Future TV של פרטנר

Future TV של חברת פרטנר הוא שירות חדש של ערוצי טלוויזיה ותכנים עם אפליקציה למכשירים חכמים וללא צורך בממיר. היישומון כולל ערוצי תוכן מגוונים, אפשרות...

partner tv למחשב

פרטנר TV למחשב

Partner TV PC Only - שירות למחשב של פרטנר TV המאפשר צפייה בכל תכני החברה (כולל ערוצים חיים!) ישירות מהמחשב. מוצע כשירות נפרד במחיר מוזל או כחלק...

אפליקציית פרטנר טיוי

אפליקציית פרטנר TV כל מה שאתם צריכים לדעת

את עולם התוכן העשיר של פרטנר TV אפשר לקבל בטלוויזיה החכמה שלכם או במחשב, ללא צורך בממיר חיצוני. מה הם היתרונות של צריכת השידורים באמצעות אפליקציה,...

כל מה שחשוב לדעת על פרטנר TV

מהו שירות הטלוויזיה פרטנר TV?

שירות הטלוויזיה של פרטנר TV זמין לצפייה במכשירים הבאים: מהטלוויזיה (באמצעות ממיר מתאים), מהסמארטפון, מהטאבלט ומהמחשב האישי על גבי דפדפן כרום. השירות כולל עשרות ערוצי LIVE בתחומים: ספורט, ילדים, בידור, חדשות ולייף סטייל, וספריית VOD עשירה עם סרטים וסדרות. בנוסף, שלט פרטנר טיוי כולל כפתורים ייעודיים לצפייה בתכני נטפליקס ויוטויוב.

מה מבחינת הטכנולוגיה?

הטלוויזיה של פרטנר טיוי מבוססת טכנולוגית אנדרואיד וכוללת ממיר אנדרואיד דיגיטלי 4K עם ממשק פתוח להוספת אפליקציות, מוזיקה ומשחקים ישירות מה Google Play ויכולת שיגור תכנים מהסמארטפון לטלוויזיה. כמו כן, partner tv מספקת את שירות Catch Up המאפשר צפייה בכל התכנים של כל הערוצים עד שבועיים אחורה ללא צורך בהקלטה. ואם תרצו להקליט, פרטנר TV תשמור לכם עד 300 שעות תוכן בענן. בנוסף, קיימת אפשרות לחיפוש קולי בממשק.

אפשר קצת פירוט בבקשה על אפשרויות החיבור לפרטנר tv?

לקוחות פרטנר טיוי, יכולים להתחבר ולצפות בתוכן בעד-5 מכשירים:

ממיר - ממיר אנדרואיד דיגיטלי 4K, המתחבר לטלוויזיה הביתית, עם ממשק פתוח להוספת אפליקציות, מוזיקה ומשחקים ישירות מה Google Play ויכולת שיגור תכנים מהסמארטפון לטלוויזיה. לממיר שלט מתקדם המאפשר חיפוש קולי. את הממיר מקבלים במודל שכירות חודשית, כאשר הממיר הראשון כלול במחיר החבילה וכל ממיר נוסף בתוספת תשלום.

טלוויזיה חכמה– אם ברשותכם smart tv תוכלו להתחבר לאפליקציית פרטנר TV ישירות מהטלוויזיה ללא צורך בחיבור ממיר או הזמנת טכנאי.

סמארטפון וטאבלט – אפליקציית פרטנר טיוי זמינה להורדה גם בסמארטפון ובטאבלט, ללא צורך בהתקנת ציוד קצה או תוספת תשלום למחיר המנוי.

מחשב – גם כאן תחסכו את ציוד הקצה והתקנתו. התחברות לפרטנר טיוי באמצעות המחשב הנייד/הנייח, אפשרית בשני מסלולים: 

  • באמצעות מסלול Partner TV PC Only – לצפייה במחשב בלבד, בתשלום חודשי מופחת.
  • באמצעות הרחבת שירות Partner TV – בתוספת של כמה שקלים לחודש למנוי, ניתן לצפות בעוד שני מסכי מחשב (מתוך 5 המכשירים בהם ניתן לצפות במקביל).

בכמה מכשירים ניתן לצפות במקביל במסלול Partner TV PC Only?

במסלול זה ניתן לצפות רק באמצעות המחשב הביתי או הנייד ורק בשני מכשירים בו-זמנית.

אילו שירותי תוכן קיימים במסלול Partner TV PC Only?

כמובן שכל ערוצי התוכן הכוללים עשרות ערוצים חיים ובנוסף כל השירותים האחרים, בדיוק כמו בטלוויזיה: הקלטה בענן, צפייה בספריית ה-VOD העשירה של פרטנר טיוי ושירות Catch up המאפשר צפייה בכל התכנים המוקלטים שבועיים לאחור.

באיזה תוכן ניתן לצפות בטלוויזיה של פרטנר טיוי?

מבחינת תוכן, פרטנר TV כוללת את ערוצי עידן פלוס (רשת, קשת, 9, כאן-11, 20, חינוכית 23, 24, ערוץ הכנסת) את ערוץ הספורט ONE וערוצי ספורט 5, מגוון ערוצי ילדים כגון, בייבי בשלוש שפות: עברית, אנגלית ורוסית, ג'וניור, ערוץ A+ (ללימודי חשבון, אנגלית ומדעים), ערוץ הילדים (עם הסדרות: 'אור ירח', 'הפיג'מות', 'אלישע', 'רוי בוי', 'הבנים והבנות' ועוד) ערוץ לוגי, ועוד.

בנוסף, ערוצי חדשות ואקטואליה בינלאומיים (דוגמת CNN, Fox News ועוד), ערוצי בידור טבע ולייף סטייל (כמו נשיונל ג'אוגרפיק, ויוה, בית + ועוד).

ערוץ צחוק וסטנד אפ ייחודי – טדי, שכולל שעשועונים, מערכונים, מופעי סטנד אפ ועוד. הערוץ מופק על ידי טדי תקשורת במיוחד עבור partner tv וכולל גם תכנים וותיקים כגון הסדרה 'שמש', 'הקומדי סטור', 'השיר שלנו' וכדומה.

סדרות נוספות אותן תוכלו לראות הן: "ניו אמסטרדם", "יחסים בהסכמה", "שטח פראי", "נבסו", "חברות", "לפני שנמות", "רופא כלבבי", "צומת מילר", "האנטומיה של גריי", ״גוונים של כחול״, ״הומקאמינג״, "קסם אישי", ״החתונה החרדית שלי״, ״פסיכו״, "חדר 101", "אישה", "הכלה מאיסטנבול" ועוד.

ערוץ הסרטים כולל סרטי דרמות, קומדיות ואקשן ("לשחרר את שולי", "מים שקטים", "הצלף", "מחילה", "פרשת המים", ״המופע של גארפילד״, "פלונטר", "מיס סלואן", "פרזיטים", "חטופה", "כאב ותהילה", "השיר של רוז", "אקוומן", "המראה של השמש", "ספיידרמן: ממד העכביש", ״מוצאים את נמו״, ״מולאן 2״, ״שומר הירח״ ועוד).

חבילות פרמיום:

ערוצי צ׳רלטון זמינים גם הם: חבילת ערוצי ספורט 1 בעלות של 79 ש"ח בחודש, לקוחות פרטנר טיוי יוכלו לצפות בין היתר במשחקי הליגה האנגלית ומשחקי ליגת העל בכדורגל.

חבילת ספורט פרימיום: הכוללת ערוצי 5LIVE, 5GOLD, SPORT 5 4K ו-5STARS ב- 49 ש"ח בחודש.

פרטנר TV גם מציעה חבילה למגזר הרוסי, 21 ערוצי תוכן בשפה הרוסית, בעלות של 29.90 ש"ח בחודש.

כמו כן, ניתן להצטרף לערוצי ו-VOD של ויוה ודרמות טורקיות.

הצטרפות לפרטנר TV תאפשר גם גישה לספריית VOD ללא תוספת תשלום עם תכנים לילדים, סדרות וסרטים מהאולפנים המובילים: וורנר, ניקולודיאון, יוניברסל, סוני, ABC ועוד, וגם שירות להשכרה ורכישת סרטים חדשים בסמוך לירידתם מהאקרנים.

באילו תכנים נוספים ניתן לצפות דרך פרטנר TV?

פרטנר טלוויזיה מציעה ממשק המאפשר גישה ישירה לתכני יוטיוב, נטפליקס ולשירות אמזון פריים וידאו.

לאחרונה מנויי פרטנר TV יכולים גם ליהנות משירות +Apple TV, שירות הסטרימינג מבית אפל טיוי. פרטנר מציעה ממיר ייעודי - Apple TV, המאפשר צפייה בהפקות מקור ותכנים בלעדיים אשר חלקם גם מיועדים לילדים.

בנוסף פרטנר טיוי מציעה ללקוחותיה ולמצטרפים חדשים מבצעים שונים על תכני נטפליקס ! (מומלץ לבדוק עם נציג פרטנר על המבצע הנוכחי) לאחר מכן ניתן להמשיך ליהנות מנטפליקס לפי החבילות השונות, כתוספת בחשבונית החודשית של partner tv או ישירות מול netflix.

מהו השלט הקולי של פרטנר טיוי?

החברה מציעה ללקוחותיה שלט עם חיפוש קולי חכם, בעברית ובאנגלית. ניתן לבצע חיפוש קולי בלוח השידורים, בתכני ה-VOD, ה-Catch up, התכנים המוקלטים ובאפליקציות המותקנות על הממיר (דוגמת נטפליקס ויוטיוב).

בקרוב תשיק פרטנר TV ממיר חדש המשלב רמקול חכם שיאפשר להפעיל את הממיר ללא שלט כלל. הרמקול החכם יקלוט את ההוראות הקוליות וידע לפענח אותן. הוא ישלוט בכל תפקודי הממיר והטלוויזיה כגון מעבר בין ערוצים, הנמכה או הגברת ווליום, הרצה קדימה ואחורה ועוד. אז תתחילו להתרגל לדבר אל הממיר שלכם "היי פרטנר" :)

לאילו חבילות פרטנר TV ניתן להצטרף ובאיזה מחיר?

  • חבילות פרטנר טיוי (רק טלוויזיה)
  • חבילת פרטנר טריפל: טלוויזיה, אינטרנט וטלפון קווי
  • בהמשך ייתכן ותוצע גם חבילת קוואד שתכלול טלוויזיה + אינטרנט + טלפון ביתי + מנויי סלולר

מידע על מחירים ומבצעים עדכניים במוקד מכירות פרטנר טלוויזיה ניתן לראות בראש העמוד.

איך לקוחות פרטנר TV יכולים ליצור קשר עם שירות הלקוחות?

מוקד השירות ללקוחות קיימים - פרטנר TV טלפון 1-800-800-054 או בכוכבית 5484*.
המוקד הטכני של פרטנר טיוי בטלפון זמין 24 שעות ביממה.
ניתן לקבל מענה של שירות לקוחות ב-SMS למספר 540
פרטנר מעבר דירה - יש ליצור קשר עם מוקד שירות לקוחות פרטנר TV: טלפון 1-800-800-054 או בכוכבית 5484*.

לשעות הפעילות ועוד מידע על שרות לקוחות פרטנר TV לחצו כאן

רוצים להצטרף לפרטנר בסלולר?

לחצו כאן למידע על מבצעי הצטרפות לפרטנר חבילות סלולר

הצטרפות לפרטנר TV

עוד בפרטנר TV

פרטנר TV גיימינג!

פרטנר TV פיתחו שירות משחקים אינטרנטי חדש - Partner TV Gaming. מדובר בשירות סטרימינג עם ספריית משחקים גדולה לחובבי הגיימניג אשר יכול לשמש כתחליף...

אפליקציית Spotify בפרטנר TV

שיתוף פעולה חדש בין פרטנר TV לשירות המוזיקה ספוטיפיי - מעתה האפליקציה זמינה על גבי ממירי החברה

שיתוף פעולה חדש בין פרטנר TV לבין Netflix

פרטנר טיוי משיקה חבילות הכוללות את נטפליקס. שיתוף הפעולה בין החברות יאפשר למצטרפים לפרטנר TV צפייה בנטפליקס במחיר מוזל וקבוע.

איך אתם מעדיפים לצפות בפרטנר TV שלכם?

אפשרויות הצפיה כיום הן רבות ומגוונות. פרטנר TV מציעה מבחר דרכים לצפות בתכנים שלה, אם זה באמצעות ממיר או סטרימר מתקדם, בסמארטפון או בטאבלט, ואפילו...

פרטנר TV מעבר דירה

פרטנר TV מעבר דירה- טלפון ומידע להעברה פשוטה

עוברים לבית חדש? התחלות חדשות תמיד מרגשות, אבל לא תמיד פשוטות וקלות. חברת פרטנר מעמידה לרשות לקוחותיה בפרטנר TV, באינטרנט ובטלפון הקווי, פתרונות מעבר...

שאלות ותשובות פרטנר TV

מה אפשר לראות בטלוויזיה של פרטנר TV?

פרטנר TV מציעה מגוון רחב של ערוצים חיים בתחומי ספורט, ילדים, לייף סטייל, בידור וחדשות. זאת בנוסף לספריית VOD עשירה בסרטים וסדרות.

הצטרפות לפרטנר TV: איך עושים את זה?

אם תרצו להצטרף לשירותי הטלוויזיה של פרטנר טיוי, תוכלו להכנס אלינו לכמהזה, לקרוא את כל המידע על החבילות, לבחור את החבילה המתאימה ביותר עבורכם ולפנות לנציג בקלות ובמהירות.

מה חשוב לדעת לפני ההצטרפות לפרטנר TV?

לפרטנר טיוי יש שיתוף פעולה עם נטפליקס שמשתנה מעת לעת וכדאי לבדוק מה הם מציעים כעת. בנוסף, כדאי לבדוק אם יש מבצעים ו/או הטבות על התקנה או על כמות הממירים. בנוסף, אם אתם מעוניינים בשירותי תקשורת נוספים כדאי לבדוק גם את חבילת פרטנר טריפל.

איפה אפשר לצפות בפרטנר TV ואיזה פיצ'רים היא מציעה?

בפרטנר TV תוכלו לצפות בטלוויזיה הרגילה שלכם עם ממיר, בטלוויזיה החכמה, במכשיר הסלולר, בטאבלט או במחשב. פרטנר טיוי מציעה ללקוחותיה את שירות ה-Catch Up, חיפוש קולי בממשק ועוד.

טלוויזיה פרטנר TV חוות דעת, ביקורת והמלצות