פרטנר TV מעבר דירה

התחלות חדשות תמיד מרגשות, אבל לא תמיד פשוטות וקלות. חברת פרטנר מעמידה לרשות לקוחותיה בפרטנר TV, באינטרנט ובטלפון הקווי, פתרונות מעבר והטבות שיקלו עליהם את המעבר לביתם החדש. ככה עוברים דירה ונשארים מחוברים..

יוני 2018

האם ניתן להתקין עצמאית את שירותי התקשורת?
במידה והתשתיות בדירה החדשה מתאימות, תוכלו להתקין בעצמכם ולהיעזר בנציג תמיכה טלפוני. בכל מקרה יש לעדכן את הכתובת החדשה בחברת פרטנר, על מנת שתוכלו לקבל את החשבוניות לביתכם החדש. ואם טרם עברתם לחשבונית ירוקה באמצעות המייל, זו הזדמנות נפלאה :)

ומי שמעוניין בהתקנה של טכנאי, יש משהו שצריך לברר לפני תיאום טכנאי?
יש לברר לאילו תשתיות אינטרנט וטלפון מחוברת הדירה החדשה (במרבית המקרים לקוחות הטריפל יצטרכו תשתית בזק), האם יש מספיק שקעים מתאימים ובמיקום הרצוי לכם והאם גודל הדירה והמבנה שלה מצריך ציוד הגברה (מפלסים, ממ"ד).

כמה זמן לפני המעבר, יש להתקשר לתיאום טכנאי?
רצוי להודיע לחברת פרטנר TV לפחות שבועיים מראש. אם הנכם מתכננים מעבר דירה בעונת המעבר (חודשים יולי-אוגוסט) רצוי אפילו לפני, על מנת שתבטיחו לעצמכם הגעה של טכנאי בדיוק בתאריך המועדף עליכם.

מה הדרך הכי קצרה לתיאום טכנאי?
הכי פשוט ומהיר, להיכנס לאזור האישי באתר Partner. נכנסים, משאירים פרטים אישיים, את תאריך המעבר, את הכתובת הנוכחית ואת החדשה וזהו. נציג שירות יחזור אליכם על מנת לתאם טכנאי בזמן הנוח עבורכם.

טיפים לאריזת תכולת הדירה הישנה אשר יקלו על התקנת התקשורת בדירה החדשה?
את כל ציוד התקשורת יש לארוז בארגזים נפרדים, להניח במקום נגיש ולרשום עליהם בגדול "תקשורת": שלטים, מחשב, טלוויזיה, ראוטר, מודם, מוקה/מגביר טווח ועוד, כך שביום ההתקנה, הציוד יהיה בהישג יד, מוכן להעברה ולהתקנה ללא בזבוז זמן על חיפושים מתישים בין הארגזים.

האם ההתקנה עולה כסף?
לא, ההתקנה לגמרי בחינם.

האם משתלם לעבור עם שירותי התקשורת הישנים? אולי זו הזדמנות לחדש?
מצד אחד, כשמעבירים את שירותי התקשורת, ההתקנה בחינם ולרב יש גם הטבות. מצד שני, תמיד כדאי לבדוק ולהשוות הצעות נוספות. שוק התקשורת מאוד דינמי ויכול להיות שגם ספק התקשורת הנוכחי שלכם, מציע מבצעים חדשים. להשוואת שירותי התקשורת לחצו על התחומים הבאים: תשתית אינטרנטחבילות אינטרנט, טלפון קוויסלולרטלוויזיהטריפלשיחות לחו"לשיחות וגלישה מחו"לעיתונים ומגזינים.


פרטנר שירות לקוחות

כל שירותי פרטנר ללקוחות חדשים

תגובות