דלג לתוכן

פרטנר TV מעבר דירה- טלפון ומידע להעברה פשוטה

עוברים לבית חדש? התחלות חדשות תמיד מרגשות, אבל לא תמיד פשוטות וקלות. חברת פרטנר מעמידה לרשות לקוחותיה בפרטנר TV, באינטרנט ובטלפון הקווי, פתרונות מעבר דירה והטבות שיקלו עליהם את המעבר לביתם החדש. ככה עוברים דירה ונשארים מחוברים..

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

2021

פרטנר מעבר דירה

אם אתם מנויים של פרטנר ב- TV, באינטרנט או בטריפל ואתם עוברים דירה, הגעתם למקום הנכון :) ריכזנו עבורכם את כל מה שחשוב לדעת כשעוברים דירה עם שירותי התקשורת של פרטנר.

כאשר אתם מתכננים את מעבר הדירה חשוב לזכור להעביר גם את שירותי התקשורת. אנחנו ממליצים להיערך לכך מראש, כדי שלא תמצאו את עצמכם בלי אינטרנט או טלוויזיה בדירה החדשה. כמו כן, כדאי לבדוק אם הכתובת החדשה אליה אתם עוברים מחוברת לתשתית הסיבים האופטיים ובמידה וכן שווה לשקול הצטרפות לאינטרנט המהיר של פרטנר פייבר.

האם ניתן להתקין עצמאית את שירותי התקשורת?

במידה והתשתיות בדירה החדשה מתאימות, תוכלו להתקין בעצמכם ולהיעזר בנציג תמיכה טלפוני. אם אתם מצטרפים לשירותי הפייבר של החברה כנראה שתצטרכו להזמין התקנה. בכל מקרה יש לעדכן את הכתובת החדשה בחברת פרטנר, על מנת שתוכלו לקבל את החשבוניות לביתכם החדש. ואם טרם עברתם לחשבונית ירוקה באמצעות המייל, זו הזדמנות נפלאה :)

ומי שמעוניין בהתקנה של טכנאי, יש משהו שצריך לברר לפני תיאום טכנאי?
יש לברר לאילו תשתיות אינטרנט וטלפון מחוברת הדירה החדשה (במרבית המקרים לקוחות הטריפל הרגיל יצטרכו תשתית בזק וטריפל פייבר תשתית פרטנר), האם יש מספיק שקעים מתאימים ובמיקום הרצוי לכם והאם גודל הדירה והמבנה שלה מצריך ציוד הגברה (מפלסים, ממ"ד).

כמה זמן לפני המעבר, יש להתקשר לתיאום טכנאי?
רצוי להודיע לחברת פרטנר TV לפחות שבועיים מראש. אם הנכם מתכננים מעבר דירה בעונת המעבר (חודשים יולי-אוגוסט) רצוי אפילו לפני, על מנת שתבטיחו לעצמכם הגעה של טכנאי בדיוק בתאריך המועדף עליכם.

מה הדרך הכי קצרה לתיאום טכנאי?
הכי פשוט ומהיר, להיכנס לאזור האישי באתר Partner. נכנסים, משאירים פרטים אישיים, את תאריך המעבר, את הכתובת הנוכחית ואת החדשה וזהו. נציג שירות יחזור אליכם על מנת לתאם טכנאי בזמן הנוח עבורכם.

טיפים לאריזת תכולת הדירה הישנה אשר יקלו על התקנת התקשורת בדירה החדשה?
את כל ציוד התקשורת יש לארוז בארגזים נפרדים, להניח במקום נגיש ולרשום עליהם בגדול "תקשורת": שלטים, מחשב, טלוויזיה, ראוטר, מודם, מוקה/מגביר טווח ועוד, כך שביום ההתקנה, הציוד יהיה בהישג יד, מוכן להעברה ולהתקנה ללא בזבוז זמן על חיפושים מתישים בין הארגזים.

האם ההתקנה עולה כסף?
לא, ההתקנה לגמרי בחינם.

האם משתלם לעבור עם שירותי התקשורת הישנים? אולי זו הזדמנות לחדש?
מצד אחד, כשמעבירים את שירותי התקשורת, ההתקנה בחינם ולרב יש גם הטבות. מצד שני, תמיד כדאי לבדוק ולהשוות הצעות נוספות. שוק התקשורת מאוד דינמי ויכול להיות שגם ספק התקשורת הנוכחי שלכם, מציע מבצעים חדשים. להשוואת שירותי התקשורת לחצו על התחומים הבאים: תשתית אינטרנטחבילות אינטרנט, טלפון קוויסלולרטלוויזיהטריפלשיחות לחו"לשיחות וגלישה מחו"לעיתונים ומגזינים.

פרטנר שירות לקוחות

כל שירותי פרטנר ללקוחות חדשים

תגובות