דלג לתוכן

איך אתם מעדיפים לצפות בפרטנר TV שלכם?

אפשרויות הצפיה כיום הן רבות ומגוונות. פרטנר TV מציעה מבחר דרכים לצפות בתכנים שלה, אם זה באמצעות ממיר או סטרימר מתקדם, בסמארטפון או בטאבלט, ואפילו במחשב הביתי! כל המידע על אפשרויות הצפייה בפרטנר טיוי ממש כאן.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

נובמבר 18

צופי הטלוויזיה מתחלקים לשלוש קבוצות – אוהבי המסך הגדול (טלוויזיה), אנשי המחשב והחבר'ה של אפליקציית הצפייה בסמארטפון או בטאבלט. וכמובן שיש את אנשי הגם וגם וזה בהחלט רצוי ואפשרי ב- Partner tv. אז לאיזו קבוצת צופים אתם משתייכים ואיך אתם מעדיפים לצפות בטלוויזיה שלכם? 

ממיר פרטנר טיוי

כמה פעמים מצאתם את עצמכם מדברים לטלוויזיה ושום דבר לא קרה? בפרטנר tv יש עם מי לדבר! מי שיבחר להתחבר לשירות Partner tv באמצעות הממיר המתקדם, יוכל לדבר עם הטלוויזיה שלו באמצעות השלט ולבקש סרט, שחקן, במאי, פרק בסדרה מאחד הערוצים, משירות ה-VOD או מהתכנים המוקלטים, תחזית מזג אוויר, סרטוני יוטיוב, נטפליקס ואפילו פיצה ב-30% הנחה! 

בנוסף לשלט הקומוניקטיבי, ממיר פרטנר טיוי ניחן ביתרונות הטכנולוגיים הבאים:

 • ממיר אנדרואיד תומך בשידורי 4K - על מנת ליהנות מצפייה באיכות מקסימלית, אנא וודאו שיש ברשותכם טלוויזיה 4K. 
 • ממשק פתוח המאפשר הוספת אפליקציות ישירות מחנות Google Play, למשל: משחקים, מוזיקה, אפליקציות קניות, אימוני כושר ועוד.
 • מעבר מהיר לשירות נטפליקס ויוטיוב באמצעות לחיצה על כפתורים ייעודים בשלט פרטנר טיוי.
  הקלטה של מספר ערוצים בו-זמנית על גבי הענן.
 • שליטה על הטלוויזיה באמצעות שלט Partner tv (לאחר תהליך צימוד המכשירים).

כמה זה עולה?

  את ממיר פרטנר טיוי ניתן לקבל במודל השאלה בלבד -  הממיר הראשון בחינם וכל ממיר נוסף תמורת דמי שכירות חודשיים.

  סטרימר Apple TV 4K

  הסטרימר של  Apple, הוא עוד אמצעי מתקדם לצפייה בשידורי  פרטנר טיוי במסך הטלוויזיה.

  Apple TV 4K, כשמו כן הוא, תומך בשידורים באיכות צפייה מקסימאלית של 4K, אבל נכון לכתיבת שורות אלו, אפליקציית Partner tv עדיין לא תומכת בשידורי 4K באמצעות ממיר זה. 

  השלט המתקדם של Apple נוח להפעלה וכולל שישה כפתורים בלבד ומסך מגע לניווט אינטואיטיבי בין הערוצים והתכנים. הסטרימר של Apple TV מגיע כבר מצויד באפליקציות מובילות כגון יוטיוב, נטפליקס, שידורי נאס"א ועוד. כמו כן, תוכלו להוריד אפליקציות נוספות מחנות ה-app store ולהזמין מגוון סרטים במודל השכרה או רכישה מחנות ה- iTunes Store.

  בנוסף הסטרימר של אפל "מתקשר" עם מכשירים נוספים וניתן לחבר אליו התקנים חיצוניים הפועלים בטכנולוגיית בלוטות' כגון מקלדת, שלטי משחק, אוזניות וכד' ובעלי מכשיר אייפון או אייפד, יוכלו לשקף את המכשיר שלהם על גבי מסך הטלוויזיה. 

  כמה זה עולה?

  סטרימר 4K Apple tv מוצע למכירה בלבד ב- 36 תשלומים אשר יתווספו לדמי המנוי החודשי, או ברכישה ישירה באמצעות כרטיס אשראי ב- 12 תשלומים.

  סמארטפון או טאבלט

  אם אתם מאלה שאוהבים לקחת את הסדרות האהובות שלכם לכל מקום: למרפסת, לרכבת או למיטה, זה בדיוק הפרטנר המתאים לכם. גם אם החלטתם שאתם שוכרים ממיר או רוכשים סטרימר, תוכלו ליהנות בנוסף מצפייה בסמארטפון או בטאבלט (עד חמישה מכשירים בו-זמנית למנוי). הצפייה באמצעות מכשירים אלו, מאפשרת גישה לכל הפיצ'רים המתקדמים של פרטנר tv, למעט הקלטת תוכניות – אולם כן תוכלו לצפות בתכנים שהוקלטו ממכשיר אחר או באלו המוקלטים אוטומטית (Catch up) שבועיים לאחור.

  כמה זה עולה?

  את אפליקציית פרטנר טיוי, תוכלו להוריד חינם לסמארטפון ולטאבלט מחנויות האפליקציות - App store או Google Play.

  מחשב 

  Partner TV PC  - מדובר בשירות יחסית חדש, המאפשר צפייה בפרטנר טיוי מכל מחשב נייד או נייח מדפדפן ה- CHROME. מי שיבחר לצפות באמצעות המחשב, יוכל ליהנות מכל הפיצ'רים המתקדמים של פרטנר טיוי, בדיוק כמו באמצעות הממיר או הסטרימר.

  כמה זה עולה?

  לבחירתכם אחד מהמסלולים הבאים:

  • Partner TV PC Only – לצפייה במחשב בלבד, בתשלום חודשי מופחת.
  • הרחבת מסלול  Partner TV – בתוספת תשלום למנוי החודשי, תוכלו לצפות בעוד שני מחשבים  (מתוך חמשת המכשירים).

  גם וגם 

  מנויים המעוניינים לצפות במספר מכשירים, יכולים להתחבר לשירות פרטנר טיוי באמצעות חמישה מכשירים שונים בו זמנית - למעט חיבור באמצעות המחשב האישי, אשר חיבור אליו מותנה בתוספת תשלום.
  חשוב וכדאי לדעת - כל פעולה שמבוצעת באחד מהמכשירים המשויכים למנוי, תקפה גם בשאר ההתקנים. כך למשל אם הקלטתם תוכנית מסוימת, תוכלו לצפות בה מכל מכשיר ולהיפך.. אם מחקתם את התוכנית, היא לא תהיה זמינה לצפייה באף מכשיר.

  הצטרפות לפרטנר TV

  חבילות פרטנר TV

  תגובות