דלג לתוכן

אפליקציית פרטנר TV כל מה שאתם צריכים לדעת

את עולם התוכן העשיר של פרטנר TV אפשר לקבל בטלוויזיה החכמה שלכם או במחשב, ללא צורך בממיר חיצוני. מה הם היתרונות של צריכת השידורים באמצעות אפליקציה, באילו מסכים ניתן לראות את התכנים, ואיך אתם יכולים לראות טלוויזיה רב-ערוצית באמצעות אפליקציית פרטנר טיוי עוד היום

4 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

ינואר 22

על שירות הטלוויזיה של פרטנר TV, כנראה שכולכם כבר שמעתם. פרטנר הייתה בין החברות שחוללו מהפכה צרכנית בתחום שירותי הטלוויזיה הרב-ערוצית עם הפחתת מחיר משמעותית ממאות רבות של שקלים תחת חוזים לטווח ארוך, והתחייבויות לחבילות שמתחילות בעשרות שקלים. עם ההתפתחויות הטכנולוגיות של היום, את שידורי החברה אפשר לצרוך באמצעות יישומון, אפליקציית פרטנר TV, ויש לכך לא מעט יתרונות. 

קצת על פרטנר TV

חברת פרטנר, שבמקור סיפקה שירותים סלולריים בלבד, הלכה והתפתחה עם השנים לכיוונים נוספים כמו טלפון נייח, ספקית אינטרנט, ספקית תשתית אינטרנט סיבים, וב-2017 הצטרפה למהפכת צריכת הטלוויזיה עם הקמת פרטנר טיוי. מטרת המיזם של פרטנר הייתה להנגיש עשרות ערוצי טלוויזיה איכותיים שיש להם קהל גדול יחסית ובמחיר זול. זאת בהשוואה לשירותים שהיו קיימים עד אז עם מאות ערוצים שרבים מאיתנו לא רואים אך משלמים עליהם, במחיר שמגיע למאות שקלים בחודש. ערוצי הטלוויזיה של פרטנר כוללים את ערוצי הברודקאסט רשת, קשת וכאן, ערוצי חדשות, ספורט, בידור, לייף סטייל, טבע, וילדים, ובנוסף גם ספריית VOD לצפייה לפי דרישה, עם תכנים עשירים מהארץ ומהעולם. 

פרטנר TV אפליקציה - איך קולטים את השידורים?

אפליקציית פרטנר טיוי מאפשרת לצפות בכל התכנים של פרטנר TV מכל מקום שבו אתם נמצאים ובכל זמן, עם יותר מ-50 ערוצים בשידור חי, לצד שירותי הסטרימינג המבוקשים בעולם. ניתן לצפות בפרטנר TV באפליקציה במסכי LG וסמסונג. 

כדי לצפות בשידורי פרטנר יש להיכנס לחנות האפליקציות במכשיר הטלוויזיה ולחפש שם Partner TV. לאחר שמצאתם את האפליקציה, לחצו על ״התקן״ והמתינו להורדה. לאחר שההורדה מסתיימת, פתחו את האפליקציה והזינו שם משתמש וסיסמה שקיבלתם במסרון (SMS). 

בהפעלה הראשונית יוצג לכם מסך לוח השידורים ומשם תוכלו לעבור בין הערוצים השונים. בהפעלות הבאות, המסך שיוצג יהיה הערוץ האחרון שבו צפיתם. ניתן לעבור בין הערוצים באמצעות חיצי השלט שמגיעים עם הטלוויזיה והגלגלת שמשמשת כלחצן OK. באמצעות הגלגלת אפשר לבחור פעולות כמו Start Over, הקלטה, כתוביות והגדרות שמע, ואישור פעולות נוספות. השלטים שבהם אתם יכולים להשתמש הם שלט חכם מג׳יק רימוט של LG, שלט חכם סמסונג, ושלט סמסונג רגיל. 

פרטנר TV אפליקציה למחשב

בנוסף לצפייה באמצעות אפליקציית פרטנר TV לטלוויזיה, ניתן לצפות בתכני חברת התקשורת גם דרך המחשב. ניתן להיכנס לממשק פרטנר TV מכל מחשב נייח או נייד, אך יש להשתמש בדפדפן כרום בלבד. לאחר שתזינו את שם המשתמש ואת הסיסמה שתקבלו במסרון מיד לאחר שתצטרפו לשירות - תוכלו לצפות בתכנים של פרטנר דרך המחשב ממש באופן מיידי. 

העכבר והמקלדת משמשים למעבר בין קטגוריות כמו המלצות, ערוצים, הקלטות, חבילות, ושירותי Catch Up ו-VOD. ניתן לצפות בשידורים החיים של הערוצים לפי החבילה שלכם ובתכנים שזמינים לצפייה לפי דרישה. שירותים כמו הקלטה עתידית והקלטה בזמן ניגון אפשריים אפילו מהמחשב האישי שלכם. 

אילו ערוצים ניתן לראות באמצעות אפליקציית פרטנר טיוי

כל הערוצים שזמינים ללקוחות פרטנר TV זמינים גם באפליקציית פרטנר TV:

ערוצים ישראלים: כאן 11, קשת 12, רשת 13, עכשיו 14, כאן חינוכית, 24, כאן בערבית, הידברות, כנסת, ערוץ 9, מוזיקה il, וערוץ הקניות. בזמן שידור האח הגדול גם ערוץ האח הגדול זמין לרכישה. 

ערוצים לילדים: ערוץ הילדים, לוגי, זום, ג׳וניור, ערוץ הכוכבים, בייבי, A+, הירו, ג׳ים ג׳ם, ופרטנר TV ילדים. שימו לב, החל מ-31 בדצמבר ערוץ הילדים ולוגי זמינים בספריית התוכן של אפליקציית ביגי.

ערוצי ספורט: ערוצי ספורט 1-4, כל ערוצי ספורט חמש - לייב, גולד, פלוס, סטארס, ו-4K, וערוצי One. 

בידור ולייף סטייל: טדי, E, ויוה, ויוה +, ויוה וינטג׳, פודי, פרטנר סרטים, CBS ראליטי, בוליווד, הערוץ הים-תיכוני והים-תיכוני+, ערוצי דרמות טורקיות, ערוצי טיולים, אופנה, ואוכל, ערוצי בריאות וערוצי סדרות.  

טבע ודוקו: ערוץ ההיסטוריה, נשיונל ג׳אוגרפיק, NatGeo Wild. 

ערוצים מהעולם: CNN, פוקס ניוז, פוקס ביזנס, פראנס 24 באנגלית, ומבחר עצום של ערוצים בשפה הרוסית. 

שירותי סטרימינג: ניתן לצפות באמצעות פרטנר גם בשירותי הסטרימינג של נטפליקס ואמזון פריים. פרטנר מציעה חבילות משולבות נטפליקס כך שאין צורך בחשבונות נפרדים עבור שני השירותים. לקוחות שכבר יש להם חשבון נטפליקס עוד לפני ההצטרפות, יכולים לקשור בין שני החשבונות כך שהתשלום יתבצע דרך חשבונית פרטנר בחבילה המשולבת. שירות אמזון פריים ניתן לחצי שנה ראשונה ללא תשלום, אך לא ניתן לקשר בין חשבונות לבעלי חשבון קיים. 

אילו טלוויזיות תומכות בשירות

מסכי LG: ניתן לצפות בטלוויזיות של LG נתמך בגרסת webOS TV 3.0 ומעלה, כלומר מסכים שנרכשו החל משנת 2017 והלאה. מסכים בהבחנה גבוהה - Full HD או 4K תומכים בשירות פרטנר TV אפליקציה. 

מסכי סמסונג: כל הדגמים משנת 2018 והלאה מאפשרים צפייה בתכני אפליקציית פרטנר TV. הדגמים הבאים שיוצרו בשנת 2017 תומכים גם הם בשירות: UM6300, UM5600, UM5520, UM5510, UM5500, UM5300, UM4500.

מסכי הייסנס: ניתן לצפות בטלוויזיות אנדרואיד TV דגם 40 אינץ׳ 40E5606EX, דגם 55 אינץ׳ B7200IL, דגם 58 אינץ׳ A6100IL, דגם 65 אינץ׳ A6100IL, ודגם 75 אינץ׳ A6500IL. 

מה הם היתרונות של אפליקציית פרטנר TV על פני ממיר

בבחירה לצפות בשידורי פרטנר באמצעות אפליקציית פרטנר טיוי יש שלושה יתרונות עיקריים: 

1. מחיר: אפליקציית פרטנר TV זולה יותר בהשוואה לשירות הרגיל. במחיר מוזל יותר ניתן לצפות בשירות באמצעות אפליקציה בטלוויזיה, בטלפון החכם, ובטאבלט, עד חמישה מכשירים שונים למנוי. האפליקציה כוללת את רוב הערוצים שקיימים בממיר פרטנר, השירותים המתקדמים שהחברה מציעה, והקלטות בענן, כך שחווית הצפייה גבוהה מכל זמן ובכל מקום. 

2. זמינות: השירות זמין מכל מקום שבו אתם נמצאים. נסעתם לחופשה בצפון? השירות זמין. אתם מבקרים את ההורים בסוף השבוע? יש לכם פרטנר TV. אתם בנסיעה ארוכה באוטובוס או ברכבת? שימו אוזניות - אפליקציית פרטנר TV איתכם בטלפון. 

3. מיידיות: משום שמדובר באפליקציה, אין צורך בממיר או בהתקנה מיוחדת. לכן גם לא צריך לתאם טכנאי, לא צריך לחכות לו בבית, לא מפסידים זמן עבודה, ואפשר להצטרף לשירות אפילו ממש עוד היום. 

לסיכום, באמצעות אפליקציית פרטנר TV לטלוויזיה או למחשב, כל עולמות התוכן של פרטנר זמינים עבורכם במהירות, במחיר משתלם, ללא ממיר שעלול להתקלקל, ללא המתנה לטכנאי, ממכשירים מרובים ועם כל השירותים המתקדמים שניתנים דרך השירות הרגיל. אפליקציית פרטנר טיוי היא פתרון טוב עבור אנשים שמחפשים תוכן עשיר ואיכותי במחיר של חבילה בסיסית.  

הצטרפות לפרטנר TV

Future TV

Future TV של פרטנר

Future TV של חברת פרטנר הוא שירות חדש של ערוצי טלוויזיה ותכנים עם אפליקציה למכשירים חכמים וללא צורך בממיר. היישומון כולל ערוצי תוכן מגוונים, אפשרות...

עוד מידע על פרטנר TV

חבילות טריפל פרטנר

עוד בפרטנר טיוי

פרטנר TV גיימינג!

פרטנר TV פיתחו שירות משחקים אינטרנטי חדש - Partner TV Gaming. מדובר בשירות סטרימינג עם ספריית משחקים גדולה לחובבי הגיימניג אשר יכול לשמש כתחליף...

אפליקציית Spotify בפרטנר TV

שיתוף פעולה חדש בין פרטנר TV לשירות המוזיקה ספוטיפיי - מעתה האפליקציה זמינה על גבי ממירי החברה

פרטנר TV למחשב

Partner TV PC Only - שירות למחשב של פרטנר TV המאפשר צפייה בכל תכני החברה (כולל ערוצים חיים!) ישירות מהמחשב. מוצע כשירות נפרד במחיר מוזל או כחלק...

פרטנר TV מעבר דירה- טלפון ומידע להעברה פשוטה

עוברים לבית חדש? התחלות חדשות תמיד מרגשות, אבל לא תמיד פשוטות וקלות. חברת פרטנר מעמידה לרשות לקוחותיה בפרטנר TV, באינטרנט ובטלפון הקווי, פתרונות מעבר...

תגובות