דלג לתוכן

סלקום סיב פי 5? ההשקה החדשה של החברה

מהירות חדשה באינטרנט הסיבים של סלקום מוצעת לכל מי שרוצה לשדרג את חווית הגלישה שלו למהירה ועוצמתית יותר- סיב פי חמש, אבל מה זה אומר? בסקירה הבאה

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

מי מכם שצופה בטלוויזיה בין אם זה בחדשות או בין אם זה בתוכניות הפריים טיים: חתונמי, האחד הגדול, רוקדים עם כוכבים, שמים אדומים ועוד, לא יכול להתחמק מהפסקת הפרסומות שמגיחה לה לפתע. אז כנראה שבימים האחרונים הבחנתם בפרסומת החדשה והצבעונית של סלקום בכיכובו של רן דנקר ועם ההבטחה הגדולה והמרכזית- סלקום סיב פי חמש, הסיב הכי מהיר בישראל. 

מה זה "סיב פי חמש" של סלקום? 

מדובר על קצב גלישה חדש לאינטרנט הסיבים הביתי של סלקום, עד 5,000 מגה- ביט, קצב מהיר יותר ממה שהכרנו עד כה ומתאפשר באמצעות טכנולוגיית סיבים מיוחדת הנקראת XGS-PON שתומכת בהעברת נתונים סימטרית במהירויות גבוהות.  

מהירות הורדה עד 5,000 מגה ביט באינטרנט הסיבים של סלקום, תאפשר גלישה מהירה יותר וחווית גלישה איכותית וללא תקיעות, כן כן, גם בשימוש נרחב ברשת הביתית על ידי כמה אנשים במקביל ובחדרי הבית השונים כולל הממ"ד. בנוסף, בשורה לגיימרים ולכל מי שאוהב לשחק- מהירות ההורדה הגבוהה ומהירות ההעלאה של עד mbps 1,000 יהפכו את חווית המשחק לעוצמתית יותר. 

חבילת הגלישה החדשה המפורסמת כ- סיב פי חמש של סלקום כוללת בתוכה את נתב סלקום ואת מגדיל הטווח Mesh ultra wifi, שסקרנו אותו כבר בעבר, מוזמנים ללחוץ פה כדי לקרוא. פריסת הסיבים של חברת סלקום מגיעה למעל 2 מיליון משקי בית, כאשר כיום, כ- 329 אלף לקוחות כבר מנויים לשירותי האינטרנט של סלקום.

רוצים לבדוק האם גם לרחוב שלכם הגיעו הסיבים האופטיים של סלקום? לחצו כאן

לקוחות חדשים? מתעניינים בחבילות סלקום פייבר?

חבילות האינטרנט של סלקום

אולי יעניין אותך גם:

Mesh Ultra WiFi- מגדיל טווח WIFI

אינטרנט סיבים עוצמתי ומהיר בכל חדרי הבית, ללא קשר לכמות המכשירים המחוברים? חברת סלקום משיקה את הפתרון לרשת ה- WIFI הביתית, מגדיל טווח Mesh Ultra WiFi.

פריסת סיבים אופטיים בדיקת כתובת- תשתית פייבר

סיבים אופטיים פריסה: הדבר החם כרגע בעולם האינטרנט הוא ללא ספק תשתית אינטרנט פייבר מהירה במיוחד. מגוון רחב של חברות כבר מציעות חיבור ביתי לאינטרנט עם...

שירות סופר Wi-Fi

שירות של חברת סלקום המאפשר כיסוי Wi-Fi גם בחדרים מרוחקים, גינה וממ"ד. השירות מבוסס על טכנולוגיית MESH המאפשרת גלישה מהירה ורציפה בכל פינות הבית.

אינטרנט סלקום פייבר

תשתית הסיבים האופטיים של סלקום יוצאת לדרך. באוגוסט 2017 החלה חברת סלקום בניסוי חיבור תשתית האינטרנט באמצעות סיבים אופטיים ובתחילת 2018 השיקה את...