דלג לתוכן

Mesh Ultra WiFi- מגדיל טווח WIFI

אינטרנט סיבים עוצמתי ומהיר בכל חדרי הבית, ללא קשר לכמות המכשירים המחוברים? חברת סלקום משיקה את הפתרון לרשת ה- WIFI הביתית, מגדיל טווח Mesh Ultra WiFi.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

פברואר 2023

מכירים את זה שהחיבור לאינטרנט הביתי עובד מושלם בסלון וברגע שהחלטתם לעבור עם המכשיר הנייד או המחשב לממ"ד, הכל משתנה? החיבור קורס והמהירות הופכת לאיטית, למרות שזה מרחק של כמה פסיעות מהמיקום שהייתם בו לפני דקה? או שכולם חזרו הביתה ועכשיו מלא מכשירים מחוברים לרשת הוויפיי, וזה מורגש בחוויית הגלישה?

חברת סלקום משיקה את הפתרון לכך: מכשיר ה- Mesh Ultra WiFi, מגדיל טווח עוצמתי שיאפשר להרחיב את טווח הקליטה של ה- WIFI, ליצור תקשורת רציפה בין כל יחידות הרשת האלחוטית ובעקבות זאת לשפר את איכות גלישת אינטרנט הסיבים בכל הבית לגלישה  יציבה בכל החדרים (כן, גם בממ"ד, במרתף, במטבח, במרפסת וכו') עד מהירויות של GB2.5. בנוסף, המכשיר יאפשר חיבור של עד 128 מכשירים לרשת האלחוטית בו זמנית, כדי לא לגרוע מאיכות האינטרנט ולאפשר לכל בני הבית להיות מחוברים במגוון שימושים שדורשים רשת חזקה ויציבה. ה-Mesh Ultra WiFi נועד גם לסייע לנציגי חברת סלקום בתמיכה מרחוק, לתהליך קל, יעיל ומהיר יותר. ובהמשך, מתכננים בחברה לעלות אפליקציה ללקוחות שמטרתה ניהול עצמי של רשת ה- WIFI הביתית ובקרה אחר חיבורים, אתרים שבהם הילדים גולשים (בקרת הורים), הגנת סייבר וניהול מוצרי הבית החכמים. 

נזכיר שמכשיר מגדיל הטווח Mesh Ultra WiFi מיועד לאלה שגולשים על גבי רשת הסיבים הביתית של סלקום. בשנים האחרונות הרחיבו בחברה את הגישה לאזורי תשתיות הסיבים של כ- 2 מיליון בתי אב ובתקופה הקרובה השיקו וישיקו חבילות סלקום פייבר שונות, ביניהן: חבילה הכוללת אינטרנט סיבים במהירות GB1 (עם מחיר קבוע ל- 3 שנים) וחבילות גלישה עם מהירויות חדשות של GB2.5 ו- 5GB  (סלקום סיב פי 5). 

מעוניינים בחבילת סלקום פייבר?

חבילות האינטרנט של סלקום

אולי יעניין אותך גם:

סלקום סיב פי 5? ההשקה החדשה של החברה

מהירות חדשה באינטרנט הסיבים של סלקום מוצעת לכל מי שרוצה לשדרג את חווית הגלישה שלו למהירה ועוצמתית יותר- סיב פי חמש, אבל מה זה אומר? בסקירה הבאה

ראוטר סלקום

כל המידע על סופר ראוטר של סלקום, נתב התומך בגלישה באינטרנט רגיל ובאינטרנט סיבים אופטיים. פירוט על תקן, אנטנות ואפשרויות גלישה מתקדמות.

שירות סופר Wi-Fi

שירות של חברת סלקום המאפשר כיסוי Wi-Fi גם בחדרים מרוחקים, גינה וממ"ד. השירות מבוסס על טכנולוגיית MESH המאפשרת גלישה מהירה ורציפה בכל פינות הבית.

אינטרנט סלקום פייבר

תשתית הסיבים האופטיים של סלקום יוצאת לדרך. באוגוסט 2017 החלה חברת סלקום בניסוי חיבור תשתית האינטרנט באמצעות סיבים אופטיים ובתחילת 2018 השיקה את...