דלג לתוכן

שירות סופר Wi-Fi

שירות של חברת סלקום המאפשר כיסוי Wi-Fi גם בחדרים מרוחקים, גינה וממ"ד. השירות מבוסס על טכנולוגיית MESH המאפשרת גלישה מהירה ורציפה בכל פינות הבית.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

26.10.2017

בחודש נובמבר תשיק חברת סלקום שירות "סופר Wi-Fi" חדשני ברשת הביתית המבוסס על טכנולוגיית MESH. טכנולוגיה בעלת פתרון מתקדם לגלישה אלחוטית תוך שימוש במספר ראוטרים קטנים וחכמים המפוזרים ברחבי המבנה. הראוטרים עובדים בתיאום אחד עם השני ויוצרים רשת אחת אחידה ורצופה.

שירות ה- "סופר Wi-Fi" מאפשר מהירות ואיכות גלישה משופרות בטווח של עשרות מטרים ומגיע לאזורים כמו ממ"ד, מרתף ומרפסת שבהם לרוב נתקלים בבעיות גלישה.

כחלק משירות ה- ”סופר Wi-Fi” סלקום משיקה אפליקציה המאפשרת צפייה בנתוני הרשת הביתית - במהירות ובאיכות הגלישה במקומות השונים בבית, האפליקציה מציעה "ניהול זמן מסך" כאשר הורים יוכלו להגדיר ולנהל את שעות המסך של ילדיהם, מתריעה על בעיות ברשת הביתית ומעדכנת את מוקד התמיכה הטכני של סלקום.

שירות ה- "סופר Wi-Fi" יושק בנובמבר 2017 במודל השאלה במחיר של 14.90 ₪ לחודש או ברכישה במחיר של 349 ₪, לכל יחידת MESH. בעת התקנה משולבת של שירות סלקום TV, עלות ההתקנה תהיה בחינם, ובמידה והלקוח לא עושה שימוש בנתב סלקום עלות ההתקנה ע"י טכנאי תהיה 99 ₪.

סלקום TV

סלקום טריפל

סלקום קוואטרו

תגובות