דלג לתוכן

נתב Be - ראוטר בזק - הדור הבא של הנתבים

בעידן האינטרנט המהיר והבית החכם, נדרש נתב רב עוצמה שיהווה שער רחב, בעל קיבולת ויכולת העברת קצבים גבוהים. הנתב המתקדם ראוטר Be מבית בזק, עומד בחזית הטכנולוגיה העולמית ומעניק תמיכה חכמה לכל המכשירים היושבים על גבי רשת ה Wi-fi ויש לא מעט כאלה בכל בית.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

 

עדכון: דצמבר 2019, מערכת "כמהזה?"

ראוטר Be של בזק, אשר הושק בפברואר 2018, משתייך לדור החדש של הנתבים הביתיים ומאפשר גלישה רציפה ואיכותית על גבי רשת האינטרנט הביתית במהירויות גבוהות ובנפחים גדולים במיוחד – עד 1 ג'יגה עם תמיכה בסטרימינג (שידור וידאו/טלוויזיה ברשת) באיכות 4K.
כיום מרבית המשפחות מתנהלות במה שנקרא "חיים מחוברים", כאשר בכל בית מחוברים בממוצע, כ-11 מכשירים הנתמכים ברשת האינטרנט: סמארטפונים, מחשבים, טאבלטים, טלוויזיות חכמות, קונסולות משחקים, מצלמות רשת, בתים חכמים ועוד. לצד כל אלו, גובר השימוש בצריכת תכני וידאו ושירותים זוללי רוחב פס נוספים. כל אלו יוצרים עומס רב על הראוטרים מהדור הישן ומאטים את קצב העברת הנתונים לכל המכשירים. הנתב בּי מתגבר בקלות על עומסי הרשת ומצליח לנתב לכל מכשירי הבית קליטה אופטימאלית ורציפה באמצעות טכנולוגיית "Megabyte to the Couch". נתב BE מנוהל באפליקציה ידידותית המאפשרת להגדיר את הרשת האלחוטית, לחסום מכשירים בבית לגלישה בשעות מסוימות, לקבל התראות על ניסיון פריצה לרשת, לנהל את המשתמשים המחוברים לרשת ועוד.

 

לנתב בזק Be מספר שירותי ענן חדשניים מובנים בתוך הנתב עצמו ועוד מספר תכונות ייחודיות:

Bcyber Inside – ראוטר בּי נחשב לאחד הנתבים המאובטחים בעולם ומספק הגנת סייבר מפני חדירה לפרטיות, הונאות אשראי, גניבת זהות, התחזות ותקיפות האקרים על מכשירים שמחוברים לרשת  האינטרנט בבית יודע לזהות, לחסום ולנטרל את הסכנות ומיידע אתכם על כך בזמן אמת, ומספק הגנת סייבר מקיפה בבית.

• הנתב Be מתעדכן אוטומטית מרחוק ואינו דורש התערבות של הלקוח.

• סטרימינג - בזק Be תומך בצפיית תכנים איכותית גם ברזולוציית 4K

• מעבד רב עוצמתי עם שתי ליבות הכולל עיבוד מתקדם לתמיכה בקצב גבוה ומאפשר חיבור של למעלה מ-30 מכשירים בו זמנית ברזולוציה גבוהה.

• לנתב של בזק עיצוב חדשני ונקי המשתלב היטב בבית, עם נורת חיווי בצורת האות B המשנה את צבעה בהתאם למצב הנתב.

• אפליקציית הניהול של נתב Be מאפשרת שליטה וניהול מרחוק של הנתב באופן פשוט וידידותי, למשל: חסימת מכשירים לגלישה, קבלת התראות בזמן אמת על ניסיון פריצה לרשת, הגדרת הרשת האלחוטית ועוד.

• Wi-Fi חכם עם "MESH Inside" -רואטר Be מעביר לבד ערוצים בצורה חכמה ע"פ סוג המכשיר, ומספק חווית גלישה אופטימלית. באמצעות יחידות הרחבה שמפוזרות בבית, הלקוח יוכל ליהנות מגלישה רציפה וחלקה ללא הפרעות, גם באזורים מרוחקים. Bspot (בי ספוט) - הושק בנובמבר 18 ומאפשר קליטת אינטרנט אחידה ומירבית בבית גדולים ובאיזורים ה"בעייתיים".

Bhome - פלטפורמה חדשנית מובנת גם היא בתוך הנתב בזק Be, המתחברת לגלאים ומוצרי IOT (רשת של מכשירים חכמים בעלי יכולות איסוף והחלפת מידע) למשל: מצלמות, גלאי דלת, גלאי תנועה, מתגי תריס, מתגי דוד, סנסורים למזגנים ועוד (השירות יורחב בהמשך השנה).

* ראוטר Be מותאם לכל סוגי התשתיות: הקיימות, המתקדמות ביותר על גבי רשת הסיבים האופטיים ולכל התפתחות בתשתית האינטרנט אשר תתרחש בעתיד.

הצטרפות לבזק

חבילות בזק תשתית וספק

חבילות בזק תשתית בלבד

שירותים נוספים

Bspot – אינטרנט שמגיע לכל נקודה בבית

פתרון מתקדם לחיבור מספר מכשירים באופן קווי או להגדלת טווח הקליטה של רשת האינטרנט לכל חלקי הבית ה"בעייתיים"

בזק מעבר דירה העברת אינטרנט וטלפון בקלות

בין כל העומס במעבר הדירה חשוב לזכור להעביר גם את האינטרנט הביתי והטלפון הקווי. אנחנו ממליצים לכם להתכונן לכך מראש על מנת שלא תישארו ללא חיבור לשרותי...

Bcyber הגנת סייבר וניהול רשת האינטרנט הביתית

בזק השיקה פלטפורמה היקפית להגנת סייבר - Bcyber המאפשרת הגנה, ניהול ושליטה על כל מכשירי הרשת הביתית, הניידים והנייחים, בכל זמן ומכל מקום.

Bhome בית חכם בזק | Be Home

בית חכם הוא בית שניתן לשלוט בו מרחוק, לדוגמא: להפעיל ולכבות מוצרים ולקבל התראות על שינויים שמתרחשים כשאינכם נמצאים. הוא מאפשר אבטחה והגנה גבוהה על...

תגובות