דלג לתוכן

Bcyber הגנת סייבר וניהול רשת האינטרנט הביתית

בזק השיקה פלטפורמה היקפית להגנת סייבר - Bcyber המאפשרת הגנה, ניהול ושליטה על כל מכשירי הרשת הביתית, הניידים והנייחים, בכל זמן ומכל מקום.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

דצמבר 2017,  מערכת "כמהזה?"

בזק השיקה פלטפורמה להגנת סייבר היקפית, "חליפת הגנה" שלמה לרשת האינטרנט הביתית - Bcyber (סמארט-נט לשעבר) המבוססת על פלטפורמה שפיתחה חברת הסטארט-אפ הישראלית "SAM". המיגון חל על כלל המכשירים המחוברים כגון מחשב נייד ונייח, סמארטפון, קונסולת משחקים, טלוויזיה, ממיר, בייבי-מוניטור, מצלמות אבטחה וכדומה, זאת באמצעות כלי הגנה העוצר מתקפות המכוונות כנגד המכשירים המחוברים. בנוסף להגנה, השירות מאפשר גם שליטה וניהול של חיבור האינטרנט למכשירים באמצעות אפליקציה ייעודית.

Bcyber – ככה מגנים על הפרטיות והמידע הרגיש של הבית
הפלטפורמה מוטמעת בנקודת הכניסה הפיזית של האינטרנט לרשת הביתית, על גבי הנתבים במקרים בהם התוכנה מזהה התנהגות שנראית חריגה ולא תקינה, היא שולחת דיווח ללקוח ובמידת הצורך חוסמת את הפעילות.
השירות מגן מפני התקפה של האקרים על כל מכשיר המחובר לרשת הביתית, מגן על שינויים לא מאושרים בנתב, הפניית פורטים, שינוי שם רשת והצפנה ושינוי ספק אינטרנט. כמו כן, השירות מגן מפני אתרים מתחזים וחוסם ניסיונות גניבה של מידע רגיש (Anti-Phishing) כמו שמות משתמש וסיסמאות, פרטים פיננסיים ועוד על ידי התחזות לאתרים לגיטימיים ברשת.

אפליקציית Bcyber – כל מכשירי הרשת הביתיים והניידים בכף ידך  
גם כשאינכם נמצאים בבית, אתם עדיין בשליטה על כל מכשירי הרשת באמצעות אפליקציית בי סייבר המאפשרת דיווח ופיקוח בזמן אמת על הרשת הביתית -  איזה מכשירים מחוברים, תקינות הרשת, חסימת מכשירים לא מורשים וגם כאלה אשר כן מורשים (למשל של הילדים שעדיין לא סיימו את המטלות, או שסתם הגזימו בשעות מסך). בנוסף, ניתן להגדיר באמצעות האפליקציה רשת נפרדת לאורחים, את מאפייני הרשת ואת הפרמטרים של ספק האינטרנט.
והכי חשוב, האפליקציה מונעת מ"אורחים" לא רצויים להתחבר אל הרשת, מתריעה וחוסמת כל ניסיון התחברות, פריצה או ניסיון לגניבת מידע וקבצים - הכל בזמן אמת ובדיווח ישיר אליכם לסלולר.

הגנה מפני הונאות אשראי
עם העלייה של מספר הרוכשים באינטרנט והמבצעים פעולות פיננסיות אחרות, עלו גם מספר האקרים והונאות האשראי. הגנת  Bcyber מתעדכנת בזמן אמת על כל הונאת אשראי חדשה שמתרחשת ומונעת העברה של פרטי האשראי שלך לידיים הלא נכונות.

מה שונה Bcyber מאנטי וירוס?
תוכנת האנטי וירוס מותקנת על מחשב מסוים, בעוד שהגנת Bcyber מוטמעת ומגנה על כל רשת האינטרנט הביתית והמכשירים המחוברים אליה.

עלות השירות - 3 חודשים ראשונים חינם ולאחר מכן בעלות של 9.90 ש"ח לחודש, ללא התחייבות. לקוחות בעלי נתב ישן יכולים לשדרג לנתב Bcyber מתקדם ללא עלות, כולל משלוח עד הבית. 

השירות ללקוחות פרטיים.

הצטרפות לבזק

חבילות בזק תשתית וספק

חבילות בזק תשתית בלבד

תגובות