דלג לתוכן

Bhome בית חכם בזק | Be Home

בית חכם הוא בית שניתן לשלוט בו מרחוק, לדוגמא: להפעיל ולכבות מוצרים ולקבל התראות על שינויים שמתרחשים כשאינכם נמצאים. הוא מאפשר אבטחה והגנה גבוהה על הבית, חיסכון בחשמל ואורח חיים ירוק יותר.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

עדכון, אוגוסט 2020

בזק השיקה מחדש ורעננה את שירות בית חכם bhome ושינתה את שמו ל- Be Home. לפי החברה נתב Be שנמצא כבר בשימוש של מספר גדול של לקוחות תומך בהפעלה של מספר רב של מכשירים בו זמנית ועל כן ההשקה המחודשת. במעמד ההשקה, בזק החלה לעבוד עם Alarm.com כחברת הפעלה לשירות. ל-Alarm.com כ-6 מיליון לקוחות שמקבלים שירות של בית חכם בכל רחבי העולם.  

השירות עובד על גבי אפליקציה אשר מחברת בין הגלאים שפרוסים ברחבי הבית וניתן להגדיר באפליקציה פעולות שיתרחשו אוטומטית. בנוסף באפליקציית בי הום ניתן לשלוט בכל הפונקציות של בית חכם ולתפעל את כל המכשירים המחוברים במקום אחד.

עם התקנת המערכת שכוללת מפסקים חכמים, מתגים חכמים, גלאים ומצלמה חכמה, תוכלו להדליק ולכבות מכשירים כמו הדוד והמזגן, לפתוח או לסגור את התריסים ולקבל התראות על פתיחת הדלת, על תנועה ברחבי הבית או על הצפה.

אם תרצו להתקין מערכת בית חכם בזק מציעה לכבוד ההשקה המחודשת של Be Home חבילה הכוללת מצלמה, מתג למזגן ושלושה גלאי אבטחה: דלת, תנועה או הצפה - לבחירת הלקוח. עלות החבילה 1976.4 ₪ והתשלום נפרס לשלוש שנים – 54.9 ₪ בחודש. לאחר שלוש שנים עלות השירות תהיה 14.9 ₪ לחודש.

בנוסף, בזק מוכרת מגוון רכיבים שמתאימים למערכת כגון מצלמה חכמה, גלאי מזגן, גלאי הצפה, גלאי תנועה, גלאי דלת/ חלון, מתג תריס, מתג דוד ומתג תאורה שעלותם נעה בין 356 ₪ ועד 536 ₪ וניתן לשלם עבורם ב-36 תשלומים (9.90-14.90 ש"ח לחודש). 

 

ספטמבר 17

מערכת הבית החכם של בזק נותנת ביטחון ושליטה במה שמתרחש בבית. מדובר במערכת קטנה הכוללת מספר רחב של אפשרויות וחיישנים לניטור ולפיקוח על הבית מרחוק ובאופן אוטומטי.

ניהול בית חכם מאפשר ראש שקט יותר, גם אם שכחנו לנעול את הדלת או לכבות את המזגן, ניתן לעשות זאת בקלות גם מרחוק. בנוסף, קבלת התראות על כל שינוי שמתרחש בבית בזמן שאנו לא נמצאים בו מוסיף לתחושה הביטחון והרוגע. השליטה במערכת Bhome נעשית באופן פשוט באמצעות אפליקציה המותקנת על הסמארטפון שלכם. הכניסה לשירות היא באמצעות שם משתמש וסיסמא והוא בעל הצפנה גבוהה בענן מאובטח.

מערכת בית חכם בזק Bhome כוללת:

  • אזעקה- מופעלת בעוצמה רבה, בתרחישים מוגדרים מראש.
  • מצלמת 180 מעלות- המצלמת ביום ובלילה תמונה רחבה עם אפשרות למסך מפוצל. ניתן לשלוט בזום ובאופציות נוספות גם מרחוק.
  • חיישני טמפרטורה, לחות ותאורה- שולטים ומעדכנים בכל שינוי שמתרחש, למטרות הגנה ונוחות.
  • חיישני תנועה וקול- מספקים התראה על המתרחש בבית ומסוגלים להפעיל את האזעקה במידת הצורך.
  • מערכת כריזה ושמע- באמצעותה ניתן לשמוע מה קורה בבית וגם לדבר אל הילדים/בני משפחה נוכחים.

בנוסף, מציעה בזק מוצרים נלווים לבית חכם שתורמים אף הם לביטחון, מאפשרים שליטה מרחוק ומציעים אפשרויות לחיסכון. מדובר במוצרים חכמים ש"מתלבשים" על מוצרים קיימים בבית והופכים אותם לחכמים יותר.

שקע חכם- יכול להפוך כל מכשיר חשמלי בבית לחכם, הוא מתחבר לשקע הרגיל שבקיר ומאפשר הדלקה וכיבוי של המכשיר מרחוק ואף תזמון מראש.

גלאי מזגן חכם- מאפשר לנהל את המזגן מרחוק, להפעיל ולכבות. כמו כן, ניתן להגדיר לו תרחישים להפעלות אוטומטיות על בסיס טמפרטורה בבית, לחות, זמנים ביום ועוד.

נורה חכמה- נורה חסכונית המאפשרת שליטה מרחוק בעוצמת התאורה בצורה מוגדרת מראש או על בסיס תנאי הסביבה.

גלאי דלת וחלון- מעדכן על כל פתיחה או סגירה של דלת או חלון בבית ואף מאפשר קביעת תנאים אוטומטיים כגון הפעלת האזעקה, הקלטה, הדלקת אורות וכדומה.

דוד חכם (בקרוב...)- מפסק חכם לדוד המאפשר ניהול ושליטה בדוד מרחוק. לא נתקעים בלי מים חמים ולא נלחצים אם שוכחים לכבות.

כפתורים חכמים (Logitech POP)- תפעול מערכת הבית החכם בקלות, על ידי כל בני המשפחה. את הכפתורים ניתן למקם בכל מקום בבית.

הטבות למצטרפים ל- Bhome הבית החכם של בזק: שלושה חודשים מתנה בביטוח דירה של ביטוח ישיר.

ללקויי שמיעה- 10% הנחה על מכשיר שמיעה של OTICON Opn וסוללות חינם למשך שלוש שנים. מערכת בית חכם יודעת לשלוח התראות ישירות למכשיר השמיעה.

תשתית בזק

תגובות