בזק בינלאומי ספק אינטרנט: מבצעי אינטרנט ללקוחות חדשים בבזק בינלאומי המציעה גלישה ברשת ה- POWER NGN וברשת הפייבר- סיבים אופטיים. עוד מידע על חבילות הספק והתשתית של בזק בינלאומי, במהירויות השונות וגם מידע על תשתית הסיבים, תוכלו למצוא בעמוד "ספק ותשתית".
הצטרפות לבזק בינלאומי

בזק בינלאומי משווקת חבילות ספק+תשתית בלבד. לא ניתן לרכוש ספק בלבד.

פרטים נוספים על חבילות אלו ניתן למצוא בעמוד "ספק + תשתית" של החברה

חברת בזק בינלאומי הוקמה על ידי החברה האם בזק ב-1996 כחברה לשירותי טלפון בין-לאומיים. החברה מספקת שירותי אינטרנט כבר משנת 1999 ועד היום החברה שיווקה חבילות על גבי התשתיות השונות שפועלות בישראל. עד 2015 הדרך היחידה להצטרף לשירותי אינטרנט בישראל הייתה על ידי רכישת שירות תשתית מבזק או הוט, ושירותי ספקית אינטרנט מאחת הספקיות ובהן בזק בינלאומי. לאחר מכן התאפשר לצרכנים לרכוש גם חבילות בנדל של תשתית וספק אך עדיין השירות היה מפוצל. עם ביטול הפיצול לא מתאפשר עוד לרכוש חבילות נפרדות ובזק בינלאומי תשווק רק חבילות אינטרנט מלאות של ספק ותשתית, כך שכל ההתנהלות בכל הנושאים - תקלות, חשבון חודשי, שירות, והצטרפות לאינטרנט של החברה ייעשה רק מול בזק בינלאומי.


בזק בינלאומי ספק אינטרנט

Actions
מבצעי בזק בינלאומי
בזק בינלאומי היא ספקית אינטרנט ותיקה המאפשרת גלישה מהירה עם הכבל התת ימי. עד לא מזמן הציעה חבילות ספק אינטרנט עם הצטרפות עצמאית לתשתית ועכשיו מציעה רק חבילות אינטרנט הכוללות ספק ותשתית. חברת בזק בינלאומי מציעה גם חבילות פייבר במהירויות של 600 מגה עד 1 ג'יגה.
עוד מסלולים

ספק ותשתית

טריפל בזק בינלאומי וסטינג TV

הצטרפות לבזק בינלאומי

כבל תת ימי בזק בינלאומי

שירותים נוספים

ספק - בזק בינלאומי שאלות ותשובות

על איזו רשת אינטרנט מבוססת בזק בינלאומי?
רשת האינטרנט של בזק בינלאומי מבוססת על כבל תת ימי. בהתחברות לספק האינטרנט של החברה יקבל המשתמש ביצועי אינטרנט מהירים, צפייה ישירה איכותית, אפשרות לביצוע מספר שימושים בו זמנית ועוד.
מהן מהירויות הספק של בזק בינלאומי אליהן ניתן להצטרף?
בזק בינלאומי מציעה ספק אינטרנט במהירות גלישה של עד 1 ג'יגה בהתאם לתשתית האינטרנט הקיימת בבית.
איך אני מצטרף לאחת מחבילות ספק האינטרנט של בזק בינלאומי?
במסגרת הרפורמה החדשה, חברת בזק בינלאומי אינה מאפשרת רכישת ספק בלבד. אצלנו באתר כמהזה תוכלו למצוא מידע עדכני על חבילות הספק והתשתית במהירויות השונות. פנייה לנציגי בזק בינלאומי על ידי השארת פרטים בעמוד ספק +תשתית.
מהם השירותים הנוספים אותם אוכל להוסיף בעת ההתחברות לספק של בזק בינלאומי?
חברת בזק בינלאומי מציעה עוד שירותים אותם ניתן להוסיף בזמן ההתחברות לספק. לדוגמא: שירות Cyber Wall, שירות +Gamer וגם Safy - אפליקציה בהתאמה אישית לגיל הילדים המנטרת וחוסמת תוכן פוגעני ומאתרת שת מיקום הילד בזמן אמת.
להשוואת מחירי חבילות ספק אינטרנט

חברות אינטרנט נוספות:

019 מובייל: חבילות ספק אינטרנט

אינטרנט רימון - אינטרנט בלי תוכן לא רצוי

012 מבצעי אינטרנט

טריפל סי - מסלולי ספק אינטרנט

פרטנר ספק אינטרנט

018 אקספון: מבצעי ספק אינטרנט

HOTnet - מסלולים ומבצעים

מבצעי האינטרנט של בזק בינלאומי