דלג לתוכן

מעבר דירה: כך תעבירו בקלות את שירותי התקשורת

עונת מעברי הדירות בעיצומה ואחד הדברים החשובים שאסור לשכוח הוא להעביר גם את שירותי התקשורת - אינטרנט, טלוויזיה רב-ערוצית, וטלפון. הכנו עבורכם רשימה של כל מה שאתם צריכים לעשות מול בזק, הוט, יס, פרטנר, סלקום, ובזק בינלאומי למעבר חלק ומהיר

4 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

יולי 2021

תמיד כיף לעבור לדירה חדשה במיוחד אם עזבנו את הדירה הישנה בנסיבות משמחות. אבל לפני שכל הכיף מתחיל יש הרבה מטלות שצריך לבצע, מטלות שיכולות להתיש אפילו את החזקים ביותר. לאסוף ארגזים, להחליט מה אורזים ומה זורקים, לנקות את הדירה הישנה, לצחצח את הדירה החדשה, ובטח יש עוד משהו ששכחנו להזכיר. אבל יש מטלה אחת שאסור בשום אופן לשכוח - העברת שירותי התקשורת. אספנו עבורכם כל מה שאתם צריכים לעשות מול חברות התקשורת - בזק, הוט, יס, פרטנר, סלקום, ובזק בינלאומי, כדי שביום המעבר עצמו כל מה שתצטרכו לעשות זה להפעיל מזגן ולהיזרק על הספה עייפים אך מרוצים.

בזק מעבר דירה

בזק מבקשת מלקוחותיה להודיע על מעבר דירה כשבועיים לפני המעבר אם מדובר בדירה ישנה, ואם מדובר בבית חדש לגמרי יש לעשות זאת כחודש לפני המעבר. ניתן ליצור קשר עם נציגי השירות של בזק בטלפון, במסרון, או בהודעת ווטסאפ. אם בדירה החדשה כבר יש קו בזק, ייתכן שהחברה תוכל לחבר אתכם באופן אוטומטי ללא ביקור טכנאי. אם יש צורך בביקור טכנאי, עליכם להיות נוכחים בבית בעת ההתקנה. כדאי להיות מוכנים עם המחשב מחובר ועם שם המשתמש והסיסמה מספק האינטרנט שלכם כדי שהטכנאי יוכל לוודא שתשתית האינטרנט עובדת. 

הטבות בזק מעבר דירה: בזק מציעה לעוברים דירה התקנה חינם, אינטרנט לחודש בחינם, וחודש טלפון נייח ללא תשלום. שעת ההתקנה המדויקת תתואם איתכם לאחר שתודיעו על המעבר, והיא תהיה מתישהו בימי ראשון עד חמישי בין 8:00 ל-16:00. 

עוד מידע על בזק מעבר דירה

הוט מעבר דירה

מעבר דירה עם הוט הוא פעולה קלה ופשוטה שאפשר לעשות באתר אונליין וללא המתנה לנציג שירות על הקו. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לאתר החברה, להגיע לאזור האישי, להקליק על פעולות בשירות עצמי, ולבחור במעבר דירה. עדכנו את מועד המעבר ואת הכתובת החדשה, ובחרו את מועד הגעת הטכנאי לפי המועדים הפנויים שיוצגו לכם. הוט מעבר דירה מאפשרת את ביצוע הפעולה עד 30 יום מראש. ניתן לעשות זאת גם מספר ימים בודדים מראש, אך ייתכן שלא תמצאו טכנאי זמין. בהוט ממליצים בתקופת מעברי הדירות בקיץ להודיע לפחות שבוע מראש. עליכם לקחת את כל הציוד מהדירה הישנה באופן עצמאי, המתקין כבר ידאג לכל השאר. 

הטבות הוט מעבר דירה: הוט מעניקה 250 שקלים מתנה ברשת פוקס הום ו-500 שקלים מתנה ללקוחות הטריפל. ההטבה ניתנת למזמינים מעבר דירה עד 30 באוגוסט 2021 ורק לאלו שיעשו זאת באתר או באפליקציה של החברה. ההתקנה בדירה החדשה נעשית ללא תשלום.

עוד מידע על הוט מעבר דירה

יס מעבר דירה

חברת יס ממליצה ללקוחותיה להודיע על מעבר דירה כשבועיים לפני הכניסה לדירה החדשה. עליכם להעביר באופן עצמאי את כל הממירים והשלטים מהדירה הישנה ולמקם את הטלוויזיות בחדרים שבהם אתם מעוניינים בהתקנה. אם אתם מנויים על שירותי VOD של יס או שאתם מצטרפים לשירות לאחר המעבר, ודאו שהאינטרנט כבר פועל בדירה החדשה והראוטר מותקן כדי שהטכנאי יוכל להתקין את שירות ה-VOD ולוודא שהכול פועל באופן תקין.

הטבות יס מעבר דירה: התקנת הציוד של יס בדירה החדשה נעשית ללא עלות לכלל הלקוחות שמבצעים את המעבר. אם תזמינו שירות מעבר דירה דרך האתר תקבלו גם 50% הנחה על החודש שלאחר המעבר ושני סרטי VOD במתנה. המבצע בתוקף למזמינים את השירות עד 31 באוגוסט 2021 ולמעבר בפועל עד 17 בספטמבר 2021. את הטבת הסרטים ניתן לנצל עד חודשיים מיום מעבר הדירה. 

עוד מידע על יס מעבר דירה

פרטנר מעבר דירה

פרטנר ממליצה להודיע על מעבר דירה בין שבוע לשבועיים לפני הכניסה לדירה החדשה. מועד ההתקנה נקבע לפי זמינות הטכנאים, וככל שתקדימו להודיע על המעבר כך תוכלו למצוא מועד שיהיה לכם נוח. זמן ההתקנה הצפוי נע בין חצי שעה לשלוש שעות, וזה תלוי בגודל הדירה, בשירותים שאתם צורכים, ובסוג התשתית. 

הטבות פרטנר מעבר דירה: התקנת שירותי פרטנר בדירה החדשה נעשית ללא כל תשלום מצדכם. אם במסגרת מעבר הדירה החלטתם לעזוב את ספק התקשורת הקודם שלכם ולהצטרף לפרטנר, החברה דואגת לביצוע המעבר באופן חלק. בנוסף נציגי החברה ימליצו לכם על שירותים נוספים ויבנו עבורכם חבילת תקשורת משתלמת.

עוד מידע על פרטנר מעבר דירה

סלקום מעבר דירה

גם סלקום ממליצה ללקוחות החברה להודיע כשבועיים מראש על המעבר לדירה חדשה. ביום המעבר הטכנאי יגיע לדירה החדשה, כך שעליכם להעביר לבד את הציוד שכבר נמצא אצלכם. בחלק מהמסלולים ההעברה נעשית אוטומטית ואין צורך בהגעת טכנאי, נציגי השירות יגידו לכם כמובן אם אתם צריכים להיות בדירה החדשה ומתי. את בקשת מעבר הדירה לסלקום אפשר לעשות דרך מוקד שירות הלקוחות או באופן עצמאי באתר סלקום ללא המתנה על הקו. 

הטבות סלקום מעבר דירה: התקנת הציוד כמו ראוטרים או ממירים נעשית ללא תשלום בדירה החדשה. בנוסף יינתנו לכם 50% הנחה על החודש הראשון. המבצעים משתנים מעת לעת, כך שההטבה עשויה להשתנות בתקופות מסוימות. 

עוד מידע על סלקום מעבר דירה

בזק בינלאומי מעבר דירה

כדי להעביר את שירותי התקשורת של בזק בינלאומי לדירה החדשה, יש ליצור קשר עם החברה כשבועיים לפני תאריך מעבר הדירה. ניתן לעשות זאת טלפונית, באמצעות מסרון, או הודעת ווטסאפ. ביום שבו יבוצע החיבור לחבילת האינטרנט בדירה החדשה השירות בדירה הישנה יתנתק אוטומטית. קחו זאת בחשבון כשאתם מתאמים את מועד המעבר כדי שלא תישארו בלי אינטרנט, שחשוב כמעט כמו אוויר לנשימה. 

הטבות בזק בינלאומי מעבר דירה: כמו החברות האחרות, גם בזק בינלאומי אינה גובה תשלום על התקנת הציוד בדירה החדשה. החברה מציעה למצטרפים חדשים ספק פלוס תשתית אינטרנט ב-59.90 שקלים לשלושה חודשים. 

מעבר דירה: מה עוד חשוב לדעת?

כשאתם מתכננים את הגעת הטכנאים של חברות הטלוויזיה השונות, הכי חשוב שיהיה לכם אינטרנט בבית. שירותי הטלוויזיה של סלקום ופרטנר עובדים על תשתית האינטרנט ואם אין אינטרנט לא תוכלו לוודא שאתם יכולים לקבל את שירותי הטלוויזיה. גם שירותים כמו יס VOD צריכים אינטרנט פועל. 

אם אתם מקבלים מפתחות לדירה החדשה ויש עוד כמה ימים עד למעבר הדירה, נסו לקבוע את העברת האינטרנט יום לפני המעבר או ביום מעבר הדירה. ברגע שהדירה החדשה מחוברת, הדירה הישנה תנותק. בימים אלו שרבים עובדים מהבית והאינטרנט אינו מוצר מותרות, אתם צריכים לתכנן זמן מינימלי ללא השירות. 

הטבות מעבר דירה: חברות התקשורת מציעות מבצעים שאת חלקם ציינו כאן. ההטבות והמבצעים נכונים ליום הבדיקה בחודש יולי 2021. אל תתביישו לשאול את נציגי החברה אילו הטבות מגיעות לכם גם בנוסף על אלו שמופיעות כאן. בכל מקרה, כל החברות מציעות העברת דירה ללא תשלום דמי התקנה. 

רוצים להצטרף לחברת תקשורת חדשה?

מעבר דירה זו הזדמנות טובה לבחון האם אתם מרוצים משירותי התקשורת, והאם תרצו להחליף אחד מהם או יותר ולשפר את התנאים שלכם. אנו ממליצים לכם לגלוש אצלנו בכמהזה, לקבל מידע על החבילות שמעניינות אתכם ולהשוות מחירים בקלות. כך תוכלו לבחור את החבילה המתאימה ביותר עבורכם וליהנות ממנה בבית או בדירה החדשה: להשוואת חבילות טלוויזיה, חבילות אינטרנט, חבילות סיבים אופטיים, מבצעי סלולר.

תגובות