דלג לתוכן

סלקום TV מעבר דירה- כל מה שכדאי לדעת

אם אתם עוברים דירה ולקוחות חברת סלקום בטלוויזיה ו/או באינטרנט: סלקום TV, אינטרנט ביתי, FIBERTV, חשוב שתקראו את הטיפים הבאים שיעזרו לכם לעבור לדירה החדשה כשכל אמצעי התקשורת כבר במקומם, מוכנים ומזומנים להפעלה.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

2021

מאיפה מתחילים?
מסיור מקדים בדירה החדשה. במידה ואתם לא לקוחות בסיבים האופטיים של סלקום, אלא מנויים בסלקום טריפל רגיל, תצטרכו להתחבר לתשתית בזק. לכן יש לבדוק לאיזו רשת אינטרנט מחוברת הדירה, מה גודל הדירה, האם יש מפלסים או ממ"ד, היכן ממוקמים שקעי התקשורת והאם הם מספיקים עבורכם ובמקום המתאים לכם.

אגב, בהזדמנות זו שווה לבדוק אם פריסת רשת הסיבים האופטיים של סלקום כבר הגיע למקום המגורים החדש, ואולי שווה לשקול הצטרפות לחבילות אינטרנט או טריפל פייבר.

למתי רצוי לתאם טכנאי התקנה?
בסלקום TV ממליצים ליצור קשר עם שירות הלקוחות של סלקום לפחות שבועיים מראש לפני התאריך הרצוי. המלצה שלנו, אם אתם עוברים בעונת המעבר (יולי-אוגוסט), אפילו יותר משבועיים.

איך מתאמים טכנאי?
הדרך הפשוטה היא להיכנס לדף מעבר דירה באתר סלקום, להשאיר מספר טלפון ונציג הסלקום יחזור אליכם לתיאום טכנאי ולמידע נוסף בכל הקשור למעבר. 

מה לגבי התקנה עצמאית?
אם בדירה החדשה קיימת תשתית אינטרנט מתאימה ומספיק שקעי תקשורת, תוכלו לבצע את ההתקנה בקלות. התקנה עצמאית של מכשירי התקשורת, תעשה בתיאום ובהתייעצות עם המוקד הטלפוני הטכני. במקרה זה, יש לעדכן את הכתובת החדשה למשלוח חשבוניות ובהזדמנות זו, אולי תשקלו מעבר לחשבונית ירוקה במייל ותעזרו לשמור על הסביבה :)

האם המעבר כרוך בעלויות כלשהן?
לא. לקוחות סלקום שעוברים דירה לא נדרשים לשלם עבור העברת שירותי סלקום.

ואם בדירה החדשה התשתית לא מתאימה?
גם במקרה הזה לא תאלצו לשלם דבר ובסלקום יבצעו את כל התיאומים וההתקנה מול ספק התשתית (לרב תשתית בזק).

הטבות כלשהן?
יש והן משתנות מעת לעת. תוכלו לברר מידע אודות ההטבות מול נציג השירות בטלפון, רק אל תשכחו לשאול על תוקף ותנאי ההטבה.

להכין משהו לקראת הגעתו של טכנאי השירות?
בהחלט. קודם כל על פי חוק, חייב להיות נוכח בבית מבוגר אשר מלאו לו 18. בנוסף, יש להציב את כל ציוד התקשורת שלכם במקומם החדש (אין צורך לחבר): מחשב, טלוויזיה, ראוטר, מודם, שלטים ועוד.

מה עם איזה טיפ שיעזור לחסוך?
יש גם יש. מעבר דירה זו הזדמנות נהדרת לעבור על החשבוניות ולראות על מה וכמה אתם משלמים והאם יש דרך בה תוכלו לחסוך בעלויות: מבצעים חדשים, חבילות תקשורת משולבות, השוואת מחירים ועוד. יכולים להתחיל כבר עכשיו ולראות מה חדש בשירותי התקשורת הבאים:  תשתית אינטרנטחבילות אינטרנט, טלפון קוויסלולרטלוויזיהטריפלשיחות לחו"לשיחות וגלישה מחו"לעיתונים ומגזינים.

סלקום שירות לקוחות

כל שירותי סלקום ללקוחות חדשים

תגובות