דלג לתוכן

הוט מעבר דירה: טיפים ומידע למעבר קל ופשוט

רגע לפני שאתם עוברים דירה, סיכמנו עבורכם את מה שחשוב לדעת בעת מעבר דירה עם הוט. כמה זמן לפני המעבר צריך להזמין את הטכנאי, מה צריך להכין מראש, איזה הטבות תקבלו, ועוד...

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

2021

בין אם אתם מנויים על טריפל הוט, על דאבל או על שירות בודד של טלוויזיה, אינטרנט או טלפון קווי, בעת מעבר דירה תצטרכו לדאוג להתקנה מחדש בכתובת החדשה. להגיע לבית חדש שעדיין לא חוברו בו האינטרנט או הטלוויזיה זה ממש מבאס, ואף יכול לפגוע בשגרת היומיום של לימודים ועבודה. אנחנו ממליצים לכם להיערך מראש להעברת שירותי HOT לדירה החדשה, כך שתיכנסו לבית החדש כשכבר הכל מחובר ומוכן לתפעול.

הוט מעבר דירה- איך עושים את זה?

הכי פשוט זה לעשות את זה דרך האזור האישי באתר HOT / אפליקציית MY HOT (להורדה חפשו MY HOT בחנויות האפליקציות). נכנסים עם שם משתמש וסיסמא, מעדכנים את מועד מעבר הדירה והכתובת החדשה ובוחרים את זמן הגעת הטכנאי הנוח ביותר עבורכם.

מתי כדאי להודיע להוט על מעבר הדירה?

מומלץ לתאם הגעת טכנאי לפחות שבועיים מראש. בתקופות עמוסות כגון חודשי הקיץ כדאי לעשות זאת אף מוקדם יותר.

מה חשוב להכין לקראת מעבר הדירה?

לפני הגעת הטכנאי שימו לב שהעברתם לדירה החדשה את כל הציוד הנדרש: ממירים, מודם/ראוטר, מכשיר טלוויזיה, מחשב וטלפון.

כשהטכנאי יגיע, הקפידו שישהה בבית מבוגר מעל גיל 18.

איזה הטבות תקבלו בעת מעבר דירה הוט?

בעת מעבר דירה HOT מציעה הטבות שמשתנות מעת לעת. רצוי להתעניין עם נציג השירות של החברה לגבי ההטבה הנוכחית (כדאי גם לוודא את תוקף ההטבה).

טיפ לדרך?

בדרך כלל מעבר דירה עולה לנו לא מעט כסף, לכן זוהי דווקא הזדמנות מצוינת לבדוק אם ניתן לחסוך כסף על שירותי התקשורת שלנו. אנו ממליצים להשוות מחירים אצלנו בכמהזה ולראות איפה וכמה תוכלו לחסוך :)

להשוואת מחירי טריפל, טלוויזיה, תשתית אינטרנט, ספק אינטרנט, חבילות אינטרנטטלפון קווי, שיחות לחו"ל, שיחות וגלישה מחו"ל, עיתונים ומגזינים.

HOT שירות לקוחות

כל שירותי HOT ללקוחות חדשים

תגובות