דלג לתוכן

בזק הדור הבא: נתב Be מולטי פייבר ומהירות 25 ג'יגה

לא מזמן, היינו מתפלאים ממהירות אינטרנט של 2.5 ג'יגה, אך, הפיתוחים החדשים של בזק בתחום אינטרנט הסיבים מראים לנו שזה היה רק קצה הקרחון. מה דעתכם על גלישה במהירות 25 ג'יגה- ביט?

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

חברות התקשורת השונות מתחילות לדבר על מהירות חדשה, 10 ג'יגה, שמתאפשרת בזכות טכנולוגיית הסיבים האופטיים וכפי שמובטח ללקוחות, יהיה ניתן להתחבר אליה בעתיד הקרוב. גם חברת בזק מצטרפת למהלך ומודיעה כי בשנת 2024 תשיק לצרכנים חבילות על גבי המהירות הנ"ל. אבל זה לא הסוף, על פי התכנונים של החברה והפיתוחים שהיא עובדת עליהן, קיים צפי כי בשנת 2027, בזק תאפשר ללקוחותיה לגלוש במהירות GB25 וזאת בעקבות פיילוט מוצלח שערכה החברה בשיתוף פעולה עם חברת נוקיה העולמית בהתבססות על טכנולוגיית ה- 25G PON.

שדרוג קצב הגלישה מ- 2.5 ג'יגה המוכר לכולנו היום ל- 10 ג'יגה ומעלה יתאפשר באמצעות ציוד קצה מתקדם שבזק מתכוונים להשיק הכולל גם את נתב ה- Be3 מולטי פייבר שיבטיח ללקוחות גלישה רציפה ואיכותית באינטרנט האלחוטי, מכל מקום בבית, גם אם יש שימוש בכמה מכשירים בו זמנית. במקביל לשדרוג תמשיך החברה בתוכנית פריסת הסיבים האופטיים ליותר משקי בית שיוכלו ליהנות מיתרונות האינטרנט המהיר ומהחידושים. 

הנתב החדש שיושק מהווה חלק מטכנולוגיה תומכת תקן wifi 7 החדשה, בזכותה פריסת רשת האינטרנט על גבי ה- Wifi תהיה רחבה יותר, יתאפשר להגיע למהירויות גלישה גבוהות יותר ושימוש בהרבה מכשרים בו זמנית והעברת המידע, בשליחה או קבלה תהיה חלקה ויציבה יותר.

ואם אתם תוהים לעצמכם למה צריך מהירות גלישה של GB25? אולי התשובה לא ברורה כעת אך אנחנו סבורים כי היא תתבהר בעתיד. פיתוחים שונים הקשורים ל- IOT, בתים חכמים, ערים חכמות ועוד קיימים כבר בהווה שלנו, תתארו לעצמכם מה יכול להיות בעוד מספר שנים, רוחב הפס הקיים כבר לא יספיק להכיל הכל וכמו כל דבר בטכנולוגיה ובתחום התקשורת, יצטרך שדרוג שאת ניצניו אנחנו רואים עכשיו. 

בחודש מאי 2024 צפויה חברת בזק להתחיל לשווק לצרכנים את הנתב הייעודי תומך wifi 7 וחבילת אינטרנט במהירות הורדה עד 5 ג'יגה, לפרטים המלאים על נתב בזק Be Multi Fiber ועוד לחצו כאן.

מעוניינים בחבילת אינטרנט הסיבים של בזק?

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

חבילות האינטרנט של בזק

אולי יעניין אותך גם:

בזק Be Multi Fiber: הדור הבא של האינטרנט האלחוטי

אינטרנט הסיבים האלחוטי של בזק משתדרג בקצב הגלישה ובנתב חדש, בזק בי מולטי פייבר שתומך בתקן wifi 7 ומאפשר גלישה במהירות 5 ג'יגה, הפרטים המלאים בסקירה.

סיבים אופטיים: תשתית האינטרנט שמשגעת את ישראל

למה כולם מדברים על סיבים אופטיים, איך אינטרנט סיב אופטי משנה לנו את החיים, למה אתם חייבים לעשות בדיקת מהירות גלישה סיב אופטי, וכמה הטכנולוגיה הזו...

אינטרנט סיבים אופטיים בישראל

האינטרנט הביתי הוא כבר מזמן לא מה שהיה פעם. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת כך גם מתרבות האפשרויות. הסיבים האופטיים מביאים איתם בשורה חדשה של אינטרנט מהיר...

פריסת סיבים אופטיים בדיקת כתובת- תשתית פייבר

סיבים אופטיים פריסה: הדבר החם כרגע בעולם האינטרנט הוא ללא ספק תשתית אינטרנט פייבר מהירה במיוחד. מגוון רחב של חברות כבר מציעות חיבור ביתי לאינטרנט עם...

Bfiber - רשת הסיבים האופטיים של בזק

Bfiber - רשת סיבים אופטיים מבית בזק. בזק מחדשת את הפריסה ומקדמת את הפרויקט לצורך הפעלת הרשת החדשה.