דלג לתוכן

הטבות במעבר דירה 2019

אנחנו בפיתחה של עונת מעברי הדירות. אספנו לכם את ההטבות שמציעות חברות התקשורת בזמן מעבר דירה

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

27.06.19

מבצעי חברות התקשורת בעת מעבר דירה 2019

אנחנו מתקרבים לעונה החמה של מעברי הדירות. אם גם אתם עומדים בפני מעבר לבית חדש, ובדיוק מתכננים איך ומתי כדאי לארוז, הכתבה הבאה תעניין אתכם, כיוון שזה תמיד נחמד שמצ'פרים אותנו, נכון?  אז ריכזנו עבורכם את ההטבות שחברות התקשורת מציעות לנו בזמן מעבר דירה במיוחד לעונת הקיץ הקרובה.

נתחיל עם בזק:

לכל המנויים בעת מעבר דירה בזק נותנת הטבה של חודש ראשון אינטרנט וטלפון מתנה ובנוסף, ההתקנה בבית החדש בחינם.
ללקוחות של בזק אינטרנט מעבר דירה מצריך הודעה של שבועיים מראש לפחות לחברה על מנת לתאם טכנאי למועד סמוך לתאריך המעבר. ניתן לתאם את מעבר הדירה מול החברה באתר בזק
גם ללקוחות בזק טלפון מעבר דירה דורש הודעה מוקדמת. אם בדירה אליה עברתם פעל בעבר טלפון בזק, ייתכן ותוכלו לחבר את הקו אוטומטית ללא צורך בתאום הגעה של טכנאי. על מנת לעשות זאת יש לברר מספר פרטים תחילה ולהמשיך את התהליך מול נציג טלפוני.

מידע נוסף על בזק מעבר דירה

הוט מעבר דירה הטבות ללקוחות:

גם ללקוחות הוט מעבר דירה כרוך בהודעה מוקדמת כמובן. במידה ואתם מעדכנים את החברה באתר או באפליקציית myHOT על מעבר דירה HOT תקבלו הטבות של 500 ₪ לרכישה ב-FOX הום ללקוחות הטריפל ו-250 ₪ לרכישה ב-FOX הום ללקוחות שאר השירותים (שימו לב כי ההטבה היא ללקוחות שתיאמו את מעבר הדירה בין התאריכים 3.6.19 עד 30.8.19).

למידע נוסף על הוט מעבר דירה

ומה מציעים לנו בעת מעבר דירה yes:

ללקוחות של חברת יס מעבר דירה מתבצע ללא עלות וכרוך בעדכון החברה מראש. ניתן לעדכן מעבר דירה יס באתר החברה. בנוסף להתקנה חינם בדירה החדשה, לקוחות החברה יהנו מהטבה של 50% הנחה על החודש הראשון בבית החדש ושני סרטי VOD חינם. שימו לב כי הטבת הסרטים תינתן רק ללקוחות VOD קיימים או חדשים וכלל ההטבות הן ללקוחות פרטיים שיתאמו את המעבר בין התאריכים 12.6.19-12.8.19 ושהמעבר יבוצע בפועל עד ה-30.8.19.

למידע נוסף על יס מעבר דירה

בנוסף רצינו לציין שמעבר דירה הוא זמן מצויין לבדוק את כל החבילות אליהן אתם מנויים בכל אחד מתחומי התקשורת. כדאי לבדוק האם ניתן להוזיל את החבילה? לשפר את החבילה? אולי ישתלם לנו לעבור חברה...
מאחלים לכם מעבר דירה קל וחלק!  

תגובות