דלג לתוכן
WECOM ספק אינטרנט חבילות ומבצעים

WECOM ספק אינטרנט חבילות ומבצעים

WECOM (וויקום) נכנסה לתחום האינטרנט הביתי לאחת שקנתה את פעילות עמית נט ומתכוונת להשיק בקרוב גם חבילות של אינטרנט קווי מלבד לחבילות סלולר.

WECOM מתרחבת: חתמה על הסכם רכישה עם 'עמית נט' 

אם עד היום קישרתם את חברת WECOM כחברת הסלולר שמבטיחה הטבות "לכל החיים" עם מחיר קבוע שלא משתנה, היכונו למהלך הבא שלה והוא להפוך לקבוצת תקשורת. 

עוד שלב במהפך של חברת הסלולר WECOM  (וויקום) שכבר הספיקה לעבור שינויים רבים במהלך שנת 2022, החל משינוי בעלים, כאשר נרכשה על ידי איש העסקים יריב לרנר וקרן כלימרק מבעליה הקודמים, איש העסקים חזי בצלאל, ועד להחלפת השם והמיתוג מWE4G לWECOM. וכמו שנראה, זאת רק ההתחלה. 

לאחרונה חברת WECOM רכשה את ספקית האינטרנט הביתי 'עמית נט' שהיא ספקית אינטרנט המשתמשת בטכנולוגיה מתקדמת. בעקבות הרכישה מתכוונים בWECOM לצעוד ולהיכנס גם לשוק הקווי עם חבילות תקשורת שונות של סלולר ואינטרנט ויתכן כי בהמשך הדרך יכנסו גם לתחום שירותי הטלוויזיה.

חברת 'עמית נט' היא חברת בת של "עמית ארבל בעמ'" והיא מספקת שירותים בתחום התקשורת: חבילות גלישה, חבילות סלולר, לווין, כבלים, סיבים אופטיים ועוד ללקוחות פרטיים ועסקיים. החברה מציעה ללקוחותיה את השירותים במחירים זולים בהשוואה למתחרים ומתמחה בהרכבת חבילות תקשורת לצרכן על פי הדרישות.

המהלך נעשה כאשר המטרה העיקרית של הסכם הרכישה היא להרחיב את עסקי התקשורת ואת מעגל הלקוחות ולהציע לצרכנים מגוון רחב של שירותי תקשורת. בשבועות הקרובים תחשוף חברת WECOM את החבילות שהיא תציע ללקוחות והדבר מתקבל בציפייה בשוק, שכן, החבילות יכולות לגרום לתחרות מחירים כפי שקרה בעברה של החברה כאשר רק נכנסה לשוק הסלולר. 

עוד מידע על WECOM