דלג לתוכן

נטפליקס בישראל

נטפליקס ישראל: מציעה צפייה במגוון רחב של תכני טלוויזיה, סדרות וסרטים. חלק מהתכנים מתורגמים לעברית או מדובבים לילדים, ניתן להנות גם מסדרות מקור ישראליות.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

 

נטפליקס מציעה צפייה במגוון רחב של תכנים ובינהם גם תכנים מקוריים שלהם. מאז שהתחילה את פעילותה בארץ, נטפליקס הרחיבה את היצע הסרטים והסדרות לצפייה ואף נוספו סדרות מקור ישראליות וסדרות ילדים מדובבות לעברית. לחלק גדול מהתכנים תרגום לעברית, למרבית התכנים תרגום לערבית ולחלק קטן גם תרגום לרוסית. יש לקחת בחשבון בטרם עושים מנוי שממשק המשתמש אינו בעברית. 

השירות של נטפליקס הינו שירות סטרימינג וניתן לצפות בתכנים באמצעות מכשירים המחוברים לאינטרנט ומציעים הורדה של אפליקציית נטפליקס, כגון מחשב, טאבלט, טלפון, טלוויזיה חכמה, קונסולת משחקים ועוד. 

החל מחודש מאי 2019 נטפליקס יצאה עם פיצ'ר חדש High Quality Audio - אודיו באיכות גבוהה מאוד, קרובה לזו ששומעים באולפן ההקלטות, כל צליל קטן נשמע וכך מתקבלת חווית שמע עשירה ואיכותית. בנוסף, במידה ויש מגבלות שמע טכניות של המכשיר או מגבלות של רוחב פס, התכונה החדשה מתאימה את עצמה כך שעדיין תתקבל חווית האודיו הטובה ביותר האפשרית.

השירות מוצע בשלושה מסלולים: 

  • החבילה הבסיסית - מאפשרת צפייה במכשיר אחד ובאיכות רגילה.
  • החבילה הסטנדרטית - מאפשרת צפייה בשני מכשירים בו זמנית באיכות HD.
  • חבילת הפרימיום - מאפשרת צפייה בעד ארבעה מכשירים ובאיכות של אולטרה HD.

בכל המסלולים החודש הראשון בחינם וללא התחייבות.

למידע נוסף על נטפליקס בישראל

 

חבילות נטפליקס

עוד בטלוויזיה

דיסני פלוס מחיר | Disney Plus | +Disney

Disney Plus: מחיר מוזל לנרשמים בהרשמה המוקדמת, שירות הטלוויזיה של דיסני יושק בישראל ב-16.6.22 ויביא איתו את התכנים של מיקי מאוס, הגיבורים של מארוול,...

אמזון פריים וידאו

אמזון פריים וידאו - שירות הסטרימינג של אמזון המאפשר צפייה ישירה זמין גם בישראל, בשיתוף פעולה עם פרטנר TV ובנוסף, אפשרות לגישה ישירה לשירות Amazon...

צלחת לווין פרטית

נמאס לכם מחברות הטלוויזיה הגובות סכומים חודשיים נכבדים? יש פתרון: התקנת צלחת לוויין פרטית.

תגובות